TARGI

AGRO SHOW
20.09 – 23.09.2018
Bednary k. Poznania, Poland
Far East Region Transport Special Equipment, Automobiles, Transportation
20-23 September
Chabarovsk, Russia
Lenin Stadium

NEWS

NOWY AXONE 5: PROSTA I PEŁNA DIAGNOSTYKA DLA WSZYSTKICH
NOWY AXONE 5: PROSTA I PEŁNA DIAGNOSTYKA DLA WSZYSTKICH
Urządzenie diagnostyczne przeznaczone do obsługi samochodów osobowych oraz motocykli, które imponuje wielkością ekranu, zaawansowanym oprogramowaniem jak również doskonałą proporcją jakości do ceny.AXONE 5 jest najnowszą jednostką wyświetlającą TEXA do diagnostyki pojazdów z grupy CAR oraz BIKE. Zaskakuje prostą i intuicyjną obsługą oraz niezwykle wydajnymi podzespołami najnowszej generacji, aby zapewnić pełny profesjonalizm usług diagnostycznych w warsztacie.

AXONE 5 oferuje doskonałą proporcję jakości do ceny, połączoną z niezawodnością i doświadczeniem użytkowym typowym dla produktów TEXA. To intuicyjna i pełna diagnostyka dla wszystkich, idealna dla najbardziej doświadczonych i wymagających użytkowników, ale także dla początkujących diagnostów.

Dzięki oprogramowaniu IDC5a PLUS oraz systemowi operacyjnemu Android, AXONE 5 jest szybki i niezawodny. Dostarcza on mechanikowi pełnego wsparcia podczas napraw dzięki udostępnieniu wewnętrznej bazy schematów elektrycznych, danych mechanicznych oraz kart technicznych. Ekran pojemnościowy o dużych wymiarach (9,7’’ o rozdzielczości 2048x1536 pixel), gwarantuje bardzo wysoką jakość obrazu i precyzję dotykowej nawigacji.

ZDJĘCIA


ULOTKIOSTATNIE NOWOŚCI

ZAPRASZAMY NA TARGI AGRO SHOW BEDNARY 20-23 WRZEŚNIA 2018
Na naszym stoisku zaprezentujemy innowacyjne i profesjonalne produkty: NOWOŚĆ – eTRUCK dla środowiska AGRI/CONSTRUCTION, AXONE NEMO, Navigator TXTs, KONFORT 705 OFF-ROAD, UNIPROBE, IDC5 OHW.

Czytaj więcej

PROFIAUTO SHOW 2018 23-24.06.2018 - TEXA POLAND STOISKO 84
Zapraszamy na targi ProfiAuto Show 2018 w dniach 23-24.06.2018 (sobota, niedziela)  - TEXA Poland stoisko 84
Czytaj więcej

POKRYCIE DIAGNOSTYCZNE TEXA: CAŁKOWICIE NOWY PORTAL DOSTĘPNY ON LINE
TEXA, dzięki zespołom badawczym i rozwojowym obecnym nie tylko w Europie, ale także w Ameryce i Azji gwarantuje swoim klientom zawsze najlepsze pokrycie diagnostyczne w zakresie samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych i...

Czytaj więcej

ZAPRASZAMY NA LETNI CYKL SZKOLEŃ TEXAEDU, KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH 25-28 CZERWCA.
Zapraszamy na letni cykl szkoleń TEXAEDU, który odbędzie się w dniach 25-28 czerwca.
Czytaj więcej

TEXA ETRUCK ZDOBYWCĄ ZŁOTEGO MEDALU MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW POZNAŃSKICH
TEXA eTRUCK zdobył kolejną prestiżową nagrodę – tym razem innowacyjne rozwiązanie przeznaczone do zdalnej diagnostyki pojazdów ciężarowych, dedykowane niezależnym warsztatom oraz managerom flot zdobyło ZŁOTY MEDAL MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW POZNAŃSKICH.

Czytaj więcej

NOWA BAZA DANYCH KONFORT WERSJA 16, Z WYJĄTKOWO SZEROKIM POKRYCIEM
Najnowsze wydanie zawiera ponad 25.900 opcji do obsługi samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i maszyn rolniczych wyposażonych w układ na czynnik R134a lub R1234yf.

Czytaj więcej

Archiwum news