NEWS

ZAPRASZAMY NA TARGI AGRO SHOW BEDNARY 20-23 WRZEŚNIA 2018
ZAPRASZAMY NA TARGI AGRO SHOW BEDNARY 20-23 WRZEŚNIA 2018
AGRO SHOW od lat postrzegane jest jako doskonałe miejsce prezentacji najnowocześniejszych rozwiązań dla rolnictwa. Podczas 3 dni wystawy pragniemy zapoznać Państwa z kompletną ofertą TEXA dla rynku AGRI, gdzie zaprezentujemy rozwiązania do profesjonalnej, komputerowej diagnostyki maszyn rolniczych i budowalnych, jak również rozwiązanie eTRUCK - innowacyjny system zdalnej diagnostyki dla środowiska AGRI oraz TRUCK. Na naszym stoisku nie zabraknie również gamy urządzeń KONFORT 700 przeznaczonej do serwisowania układów klimatyzacji w pojazdach rolniczych oraz budowlanych.

OPROGRAMOWANIE IDC5 OHW

Rewolucyjne oprogramowanie TEXA IDC5 OHW zostało stworzone z myślą o zaspokojeniu potrzeby rynku na dostarczenie praktycznego i prostego w użyciu narzędzia diagnostycznego, dedykowanego do napraw maszyn rolniczych różnych marek. Intuicyjne oprogramowanie IDC5 OHW dostępne w języku polskim – dzięki zintegrowanej bazie danych technicznych prowadzi użytkownika, krok po kroku przez proces diagnostyki zaawansowanych modułów sterujących. Wystarczy wybrać diagnozowaną maszynę by dodatkowe dane techniczne w postaci schematów elektrycznych, kart technicznych oraz biuletynów technicznych ułatwiły mechanikowi rozwiązanie podjętego zagadnienia.

IDC5 OHW pozwala na wykonanie napraw m.in. w ramach poniższych systemów elektronicznych z zachowaniem profesjonalizmu i bezpieczeństwa charakterystycznego dla urządzeń oryginalnych:

• Sterowanie silnika;
• Skrzynia biegów;
• Przedni podnośnik hydrauliczny;
• Tylny podnośnik hydrauliczny;
• Kontrola Napędu;
• Oś przednia podnoszona;
• Sterowanie PTO przednie;
• Sterowanie PTO tylne;
• Body computer;
• Klimatyzacja.


eTRUCK dla OHW*:

urządzenie eTRUCK – będące zdobywca wielu prestiżowych nagród, przyjęte z ogromnym entuzjazmem na rynku pojazdów ciężarowych - dostępne również do zdalnej diagnostyki maszyn rolniczych oraz budowlanych
(*premiera 2019)

Czym jest eTRUCK?
eTRUCK to innowacyjne rozwiązanie, które przenosi niezależny warsztat zarówno maszyn rolniczych, budowlanych czy też pojazdów ciężarowych w nowy wymiar napraw. Jest to zminiaturyzowane urządzenie, które po zainstalowaniu w gnieździe diagnostycznym* i krótkiej konfiguracji, oferuje możliwość zdalnego i ciągłego monitorowania stanu technicznego maszyny, czy też pojazdu bez konieczności wizyty w warsztacie. Czynności takie jak odczyt błędów, parametrów pracy, czy inicjacja zaawansowanych aktywacji i kalibracji, możliwe będą do wykonania zdalnie – niejednokrotnie bez konieczności przyjazdu serwisu, czy transportu maszyny do serwisu, oszczędzając tym samym czas i pieniądze. To absolutna nowość na rynku maszyn rolniczych i budowlanych.

AXONE NEMO:

AXONE Nemo to zaawansowana jednostka wizualizacyjna, reprezentująca wielozadaniowość skoncentrowaną w jednym urządzeniu. Axone Nemo zostało stworzone z myślą o pracy w trudnych warunkach warsztatowych jak również w terenie. Przeznaczone do współpracy ze wszystkimi modułami diagnostycznymi TEXA. Dedykowane do oprogramowania IDC5 PREMIUM we wszystkich środowiskach diagnostycznych: OHW (AGRI, CONSTRUCTION) jak również CAR, BIKE, TRUCK, MARINE.

NAVIGATOR TXTs OHW:

TXTs
jest najwyższym modelem gamy NAVIGATOR'ów TEXA łącząc w sobie możliwość wykonywania diagnostyki wszystkich typów pojazdów (samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, motocykli, maszyn rolniczych, maszyn budowlanych oraz silników sprzętu motorowodnego). Brak ograniczeń narzucanych przez kable połączeniowe pozwala użytkownikowi wykonać wszystkie testy diagnostyczne z pełną swobodą przemieszczania się w warsztacie i wokół pojazdu.

Urządzenie umożliwia:

- autodiagnostykę, odczyt i kasowanie błędów,
- odczyt parametrów rzeczywistych (przedstawianych również za pomocą wykresów graficznych)
- odczyt stanów pracy sterowników,
- aktywacje, regulacje, parametryzacje - niezbędne do przeprowadzenia pełnej naprawy;
- kasowanie inspekcji serwisowych;
- konfiguracje centralek.

MOBILNA STACJA KLIMATYZACJI – KONFORT 705 OFF ROAD

Aby utrzymać wysoki stopień sprawności układów klimatyzacji maszyn rolniczych TEXA zaprojektowała KONFORT 705R OFF-ROAD: stację obsługi układów klimatyzacji dedykowaną dla czynnika R134a przeznaczoną do zastosowań w terenie, gdzie panują utrudnione warunki pracy.
Stacja wyposażona jest w dwa, duże tylne koła, wypełnione elastyczną pianką odporną na uszkodzenia. Solidna metalowa podpora zastępuje przednie koła, zwiększając stabilność podczas użytkowania. Kolejnym elementem, zaprojektowanym specjalnie do zastosowania poza warsztatem, jest system blokady wagi, dzięki któremu unikamy problemów wynikających z przemieszczania stacji po nierównym terenie”.
Osoby zainteresowane naszymi rozwiązaniami zapraszamy na nasze stoisko 435 w sektorze D przy drodze 4. Na miejscu będzie możliwość obejrzenia praktycznego zastosowania produktów, zadania pytań oraz wymiany opinii z przedstawicielami naszej firmy.

Do zobaczenia!OSTATNIE NOWOŚCI

DOSTĘP DO DIAGNOSTYKI W GPUPIE FCA? TEXA DOSTARCZA OFICJALNE I ZATWIERDZONE ROZWIĄZANIE. ODKRYJ TO NA AUTOPROMOTEC!
Jak wiadomo, Grupa FCA w 2017 roku wprowadziła środki bezpieczeństwa, które uniemożliwiły niezależnym warsztatom naprawy najnowszych modeli pojazdów jej grupy. To była decyzja, którą TEXA od razu zakwestionowała...
Czytaj więcej

TEXA OFICJALNYM DOSTAWCĄ DUCATI RÓWNIEŻ W 2019 ROKU

Marka Ducati w całym świecie motocyklowym jest synonimem „Made in Italy”; jest to prestiżowa marka, z którą identyfikują się miliony klientów oraz zagorzałych fanów. Od 2011r. TEXA jest...


Czytaj więcej

POWRACAMY DO POZNAŃ MOTOR SHOW 2019 I KONKURSU OTWS

To była rekordowa edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Samochodowej! Trzystu uczniów szkół samochodowych z całego kraju, nagrody o łącznej wartości 150 tysięcy złotych...


 


Czytaj więcej

ZAPRASZAMY NA TARGI POZNAŃ MOTOR SHOW
Już jutro rozpoczyna się "polskie święto motoryzacji", czyli Poznań Motor Show 2019
Czytaj więcej

TEXA RCCS KALIBRUJE RÓWNIEŻ SYSTEM AUTOMATYCZNEGO HAMOWANIA, OBOWIĄZKOWY W EUROPIE OD 2020 ROKU
Europejska Komisja Gospodarcza Organizacji Narodów Zjednoczonych (UNECE) ogłosiła, że Advanced Emergency Braking Systems (AEBS), czyli zaawansowany system automatycznego hamowania, począwszy od 2020 roku...

Czytaj więcej

MODUŁOWY ZESTAW TEXA RCCS – Z MYŚLĄ O WARSZTATACH BLACHARSKICH
Przedstawiamy zalety oferowane przez oprzyrządowanie TEXA do kalibracji kamer i radarów. Systemy wspomagania kierowcy ADAS stają się coraz bardziej popularne...

Czytaj więcej

Archiwum news