NEWS

ZAPRASZAMY NA TARGI AGRO SHOW BEDNARY 20-23 WRZEŚNIA 2018
ZAPRASZAMY NA TARGI AGRO SHOW BEDNARY 20-23 WRZEŚNIA 2018
AGRO SHOW od lat postrzegane jest jako doskonałe miejsce prezentacji najnowocześniejszych rozwiązań dla rolnictwa. Podczas 3 dni wystawy pragniemy zapoznać Państwa z kompletną ofertą TEXA dla rynku AGRI, gdzie zaprezentujemy rozwiązania do profesjonalnej, komputerowej diagnostyki maszyn rolniczych i budowalnych, jak również rozwiązanie eTRUCK - innowacyjny system zdalnej diagnostyki dla środowiska AGRI oraz TRUCK. Na naszym stoisku nie zabraknie również gamy urządzeń KONFORT 700 przeznaczonej do serwisowania układów klimatyzacji w pojazdach rolniczych oraz budowlanych.

OPROGRAMOWANIE IDC5 OHW

Rewolucyjne oprogramowanie TEXA IDC5 OHW zostało stworzone z myślą o zaspokojeniu potrzeby rynku na dostarczenie praktycznego i prostego w użyciu narzędzia diagnostycznego, dedykowanego do napraw maszyn rolniczych różnych marek. Intuicyjne oprogramowanie IDC5 OHW dostępne w języku polskim – dzięki zintegrowanej bazie danych technicznych prowadzi użytkownika, krok po kroku przez proces diagnostyki zaawansowanych modułów sterujących. Wystarczy wybrać diagnozowaną maszynę by dodatkowe dane techniczne w postaci schematów elektrycznych, kart technicznych oraz biuletynów technicznych ułatwiły mechanikowi rozwiązanie podjętego zagadnienia.

IDC5 OHW pozwala na wykonanie napraw m.in. w ramach poniższych systemów elektronicznych z zachowaniem profesjonalizmu i bezpieczeństwa charakterystycznego dla urządzeń oryginalnych:

• Sterowanie silnika;
• Skrzynia biegów;
• Przedni podnośnik hydrauliczny;
• Tylny podnośnik hydrauliczny;
• Kontrola Napędu;
• Oś przednia podnoszona;
• Sterowanie PTO przednie;
• Sterowanie PTO tylne;
• Body computer;
• Klimatyzacja.


eTRUCK dla OHW*:

urządzenie eTRUCK – będące zdobywca wielu prestiżowych nagród, przyjęte z ogromnym entuzjazmem na rynku pojazdów ciężarowych - dostępne również do zdalnej diagnostyki maszyn rolniczych oraz budowlanych
(*premiera 2019)

Czym jest eTRUCK?
eTRUCK to innowacyjne rozwiązanie, które przenosi niezależny warsztat zarówno maszyn rolniczych, budowlanych czy też pojazdów ciężarowych w nowy wymiar napraw. Jest to zminiaturyzowane urządzenie, które po zainstalowaniu w gnieździe diagnostycznym* i krótkiej konfiguracji, oferuje możliwość zdalnego i ciągłego monitorowania stanu technicznego maszyny, czy też pojazdu bez konieczności wizyty w warsztacie. Czynności takie jak odczyt błędów, parametrów pracy, czy inicjacja zaawansowanych aktywacji i kalibracji, możliwe będą do wykonania zdalnie – niejednokrotnie bez konieczności przyjazdu serwisu, czy transportu maszyny do serwisu, oszczędzając tym samym czas i pieniądze. To absolutna nowość na rynku maszyn rolniczych i budowlanych.

AXONE NEMO:

AXONE Nemo to zaawansowana jednostka wizualizacyjna, reprezentująca wielozadaniowość skoncentrowaną w jednym urządzeniu. Axone Nemo zostało stworzone z myślą o pracy w trudnych warunkach warsztatowych jak również w terenie. Przeznaczone do współpracy ze wszystkimi modułami diagnostycznymi TEXA. Dedykowane do oprogramowania IDC5 PREMIUM we wszystkich środowiskach diagnostycznych: OHW (AGRI, CONSTRUCTION) jak również CAR, BIKE, TRUCK, MARINE.

NAVIGATOR TXTs OHW:

TXTs
jest najwyższym modelem gamy NAVIGATOR'ów TEXA łącząc w sobie możliwość wykonywania diagnostyki wszystkich typów pojazdów (samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, motocykli, maszyn rolniczych, maszyn budowlanych oraz silników sprzętu motorowodnego). Brak ograniczeń narzucanych przez kable połączeniowe pozwala użytkownikowi wykonać wszystkie testy diagnostyczne z pełną swobodą przemieszczania się w warsztacie i wokół pojazdu.

Urządzenie umożliwia:

- autodiagnostykę, odczyt i kasowanie błędów,
- odczyt parametrów rzeczywistych (przedstawianych również za pomocą wykresów graficznych)
- odczyt stanów pracy sterowników,
- aktywacje, regulacje, parametryzacje - niezbędne do przeprowadzenia pełnej naprawy;
- kasowanie inspekcji serwisowych;
- konfiguracje centralek.

MOBILNA STACJA KLIMATYZACJI – KONFORT 705 OFF ROAD

Aby utrzymać wysoki stopień sprawności układów klimatyzacji maszyn rolniczych TEXA zaprojektowała KONFORT 705R OFF-ROAD: stację obsługi układów klimatyzacji dedykowaną dla czynnika R134a przeznaczoną do zastosowań w terenie, gdzie panują utrudnione warunki pracy.
Stacja wyposażona jest w dwa, duże tylne koła, wypełnione elastyczną pianką odporną na uszkodzenia. Solidna metalowa podpora zastępuje przednie koła, zwiększając stabilność podczas użytkowania. Kolejnym elementem, zaprojektowanym specjalnie do zastosowania poza warsztatem, jest system blokady wagi, dzięki któremu unikamy problemów wynikających z przemieszczania stacji po nierównym terenie”.
Osoby zainteresowane naszymi rozwiązaniami zapraszamy na nasze stoisko 435 w sektorze D przy drodze 4. Na miejscu będzie możliwość obejrzenia praktycznego zastosowania produktów, zadania pytań oraz wymiany opinii z przedstawicielami naszej firmy.

Do zobaczenia!OSTATNIE NOWOŚCI

PROMOCJA ZŁOMOWANIE DOWOLNEGO TESTERA* - PRZEDŁUŻONA!
Wymień dowolny tester* na najnowsze rozwiązanie TEXA - promocja przedłużona do 31.03.2019

Czytaj więcej

SZKOLENIA TEXA EDU 19.02 - 01.03. 2019

Zapraszamy na pierwszy w tym roku cykl szkoleń TEXA EDU, który odbędzie się  w dniach od 19.02. do 01.03.2019.


Czytaj więcej

TEXA WITA NOWY ROK 2019 KALENDARZEM NAKREŚLONYM RĘKĄ MILO MANARA
Tradycyjnie, już dwunasty raz, współpraca Texa i Milo Manara zaowocowała wydaniem kalendarza dedykowanego wszystkim europejskim warsztatom.

Czytaj więcej

ŻYCZYMY WESOŁYCH ŚWIAT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU :)
Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia przyniosą Państwu wiele szczęścia, wiary i nadziei, a pomyślność nie opuszcza Was przez każdy dzień Nowego Roku.

Czytaj więcej

NOWOŚCI W PROGRAMIE SZKOLENIOWYM TEXA POLAND - ZAPRASZAMY 7-18 GRUDNIA 2018

Z przyjemnością informujemy o wprowadzeniu 3 nowych modułów szkoleniowych, które w najbliższym cyklu zadebiutują w naszym programie, wzbogacając dotychczasową ofertę szkoleń oferowanych przez TEXA POLAND.

 


Czytaj więcej

LASER EXAMINER URZĄDZENIEM WYRÓŻNIONYM PRZEZ DESIGN ADI
Najnowsze narzędzie LASER EXAMINER, będące innowacyjnym przyrządem przeznaczonym do cyfrowego, precyzyjnego pomiaru zużycia tarcz hamulcowych oraz wysokości bieżnika, zostało docenione przez włoskie Stowarzyszenie Wzornictwa...

Czytaj więcej

Archiwum news