NEWS

ZAPRASZAMY NA AUTO LAND EXPO, 06.10.2018 - TEXA POLAND STOISKO 102
ZAPRASZAMY NA AUTO LAND EXPO, 06.10.2018 - TEXA POLAND STOISKO 102
 Zapraszamy do odwiedzenia stoiska TEXA Poland (stoisko 102) na targach Auto Land EXPO w Ostródzie. Na stoisku TEXA zaprezentowana zostanie gama profesjonalnych wielomarkowych testerów diagnostycznych dedykowanych do samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli, maszyn rolniczych i budowlanych oraz sprzętu motorowodnego. Nie zabraknie również obszernej oferty stacji do serwisowania układów klimatyzacji.
 

Na stoisku zaprezentowany zostanie również najwyższy model tabletu warsztatowego TEXA AXONE NEMO współpracujący z interfejsem diagnostycznym Navigator TXTs – czyli zestaw będący potężnym narzędziem do diagnostyki we wszystkich środowiskach diagnostycznych TEXA. Nie zabraknie również najnowszego zestawu diagnostycznego AXONE 5 z Navigatorem NanoS – dedykowanego do diagnostyki samochodów osobowych oraz motocykli. Specjaliści zainteresowani tematyką motocyklową będą mogli zapoznać się z ofertą urządzenia Navigator TXBe przeznaczonego do pracy w środowisku BIKE.

Serdecznie zapraszamy

Zespół TEXA Poland
OSTATNIE NOWOŚCI

PROMOCJA ZŁOMOWANIE DOWOLNEGO TESTERA* - PRZEDŁUŻONA!
Wymień dowolny tester* na najnowsze rozwiązanie TEXA - promocja przedłużona do 31.03.2019

Czytaj więcej

SZKOLENIA TEXA EDU 19.02 - 01.03. 2019

Zapraszamy na pierwszy w tym roku cykl szkoleń TEXA EDU, który odbędzie się  w dniach od 19.02. do 01.03.2019.


Czytaj więcej

TEXA WITA NOWY ROK 2019 KALENDARZEM NAKREŚLONYM RĘKĄ MILO MANARA
Tradycyjnie, już dwunasty raz, współpraca Texa i Milo Manara zaowocowała wydaniem kalendarza dedykowanego wszystkim europejskim warsztatom.

Czytaj więcej

ŻYCZYMY WESOŁYCH ŚWIAT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU :)
Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia przyniosą Państwu wiele szczęścia, wiary i nadziei, a pomyślność nie opuszcza Was przez każdy dzień Nowego Roku.

Czytaj więcej

NOWOŚCI W PROGRAMIE SZKOLENIOWYM TEXA POLAND - ZAPRASZAMY 7-18 GRUDNIA 2018

Z przyjemnością informujemy o wprowadzeniu 3 nowych modułów szkoleniowych, które w najbliższym cyklu zadebiutują w naszym programie, wzbogacając dotychczasową ofertę szkoleń oferowanych przez TEXA POLAND.

 


Czytaj więcej

LASER EXAMINER URZĄDZENIEM WYRÓŻNIONYM PRZEZ DESIGN ADI
Najnowsze narzędzie LASER EXAMINER, będące innowacyjnym przyrządem przeznaczonym do cyfrowego, precyzyjnego pomiaru zużycia tarcz hamulcowych oraz wysokości bieżnika, zostało docenione przez włoskie Stowarzyszenie Wzornictwa...

Czytaj więcej

Archiwum news