NEWS

ZAPRASZAMY NA AUTO LAND EXPO, 06.10.2018 - TEXA POLAND STOISKO 102
ZAPRASZAMY NA AUTO LAND EXPO, 06.10.2018 - TEXA POLAND STOISKO 102
 Zapraszamy do odwiedzenia stoiska TEXA Poland (stoisko 102) na targach Auto Land EXPO w Ostródzie. Na stoisku TEXA zaprezentowana zostanie gama profesjonalnych wielomarkowych testerów diagnostycznych dedykowanych do samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli, maszyn rolniczych i budowlanych oraz sprzętu motorowodnego. Nie zabraknie również obszernej oferty stacji do serwisowania układów klimatyzacji.
 

Na stoisku zaprezentowany zostanie również najwyższy model tabletu warsztatowego TEXA AXONE NEMO współpracujący z interfejsem diagnostycznym Navigator TXTs – czyli zestaw będący potężnym narzędziem do diagnostyki we wszystkich środowiskach diagnostycznych TEXA. Nie zabraknie również najnowszego zestawu diagnostycznego AXONE 5 z Navigatorem NanoS – dedykowanego do diagnostyki samochodów osobowych oraz motocykli. Specjaliści zainteresowani tematyką motocyklową będą mogli zapoznać się z ofertą urządzenia Navigator TXBe przeznaczonego do pracy w środowisku BIKE.

Serdecznie zapraszamy

Zespół TEXA Poland
OSTATNIE NOWOŚCI

NOWOŚCI W PROGRAMIE SZKOLENIOWYM TEXA POLAND - ZAPRASZAMY 7-18 GRUDNIA 2018

Z przyjemnością informujemy o wprowadzeniu 3 nowych modułów szkoleniowych, które w najbliższym cyklu zadebiutują w naszym programie, wzbogacając dotychczasową ofertę szkoleń oferowanych przez TEXA POLAND.

 


Czytaj więcej

LASER EXAMINER URZĄDZENIEM WYRÓŻNIONYM PRZEZ DESIGN ADI
Najnowsze narzędzie LASER EXAMINER, będące innowacyjnym przyrządem przeznaczonym do cyfrowego, precyzyjnego pomiaru zużycia tarcz hamulcowych oraz wysokości bieżnika, zostało docenione przez włoskie Stowarzyszenie Wzornictwa...

Czytaj więcej

ZAPRASZAMY NA AUTO LAND EXPO, 06.10.2018 - TEXA POLAND STOISKO 102

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska TEXA Poland (stoisko 102) na targach Auto Land EXPO w Ostródzie.


Czytaj więcej

KONFORT NAJLEPSZĄ MARKĄ STACJI KLIMATYZACJI W NIEMCZECH WG “BESTE MARKE 2018”
Czytelnicy branżowego czasopisma niemieckiego PROFI Werkstatt wybrali linię stacji KONFORT TEXA jako najlepszą markę w kategorii stacji obsługi układów klimatyzacji.

Czytaj więcej

TEXA LASER EXAMINER
LASER EXAMINER jest praktycznym przyrządem pomiarowym o niewielkich rozmiarach, który pozwala ocenić, z dokładnością do jednej dziesiątej milimetra, i w sposób obiektywny, zużycie tarczy hamulcowej pojazdu...
Czytaj więcej

ZAPRASZAMY NA TARGI AGRO SHOW BEDNARY 20-23 WRZEŚNIA 2018
Na naszym stoisku zaprezentujemy innowacyjne i profesjonalne produkty: NOWOŚĆ – eTRUCK dla środowiska AGRI/CONSTRUCTION, AXONE NEMO, Navigator TXTs, KONFORT 705 OFF-ROAD, UNIPROBE, IDC5 OHW.

Czytaj więcej

Archiwum news