NEWS

LASER EXAMINER URZĄDZENIEM WYRÓŻNIONYM PRZEZ DESIGN ADI
LASER EXAMINER URZĄDZENIEM WYRÓŻNIONYM PRZEZ DESIGN ADI
Najnowsze narzędzie LASER EXAMINER, będące innowacyjnym przyrządem przeznaczonym do cyfrowego, precyzyjnego pomiaru zużycia tarcz hamulcowych oraz wysokości bieżnika, zostało docenione przez włoskie Stowarzyszenie Wzornictwa Przemysłowego dzięki czemu zostanie zaprezentowane w ADI Design Index 2018.

To już trzeci raz, gdy TEXA została wyróżniona przez ADI. W przeszłości ujęta w ADI Design Index została również lina stacji KONFORT do obsługi klimatyzacji, a także tester TTC do kontroli napięcia paska rozrządu w motocyklach Ducati.

Jedyne w swoim rodzaju, unikatowe na arenie międzynarodowej wyróżnienie przez ADI, dokonywane jest corocznie, zgodnie z rygorystyczną metodologią pracy, opierającej się o kwalifikacje przeprowadzane przez tzw. stałe obserwatorium Design ADI. Mowa o ponad 100 ekspertach, zorganizowanych w poszczególne komisje, działające na trzech różnych poziomach: Komisje Terytorialne, Komisje Tematyczne, Komisja Ostatecznego Wyboru.
To, zatem, następny ogromny sukces dla TEXA i jej Działu Projektowego.

Kolejna, trzecia już decyzja o umieszczeniu produktu TEXA w ADI Design Index to uznanie działań TEXA, która stara się tworzyć narzędzia nie tylko skuteczne i innowacyjne, ale również charakteryzujące się funkcjonalnym designem i atrakcyjną formą.

Dzisiejszy warsztat to miejsce, w którym nie brakuje technologii, i które z powodu coraz bardziej nowoczesnych pojazdów, musi korzystać z innowacyjnych rozwiązań wymagających zastosowania zaawansowanej elektroniki. Dlatego też, podążając za ewolucją przemysłową, dzisiejsze urządzenia zastępują tradycyjne narzędzia, dorównując kroku postępowi technologicznemu, cechując się dbałością o szczegóły i precyzją działania.

ZDJĘCIA
OSTATNIE NOWOŚCI

LASER EXAMINER URZĄDZENIEM WYRÓŻNIONYM PRZEZ DESIGN ADI
Najnowsze narzędzie LASER EXAMINER, będące innowacyjnym przyrządem przeznaczonym do cyfrowego, precyzyjnego pomiaru zużycia tarcz hamulcowych oraz wysokości bieżnika, zostało docenione przez włoskie Stowarzyszenie Wzornictwa...

Czytaj więcej

ZAPRASZAMY NA AUTO LAND EXPO, 06.10.2018 - TEXA POLAND STOISKO 102

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska TEXA Poland (stoisko 102) na targach Auto Land EXPO w Ostródzie.


Czytaj więcej

KONFORT NAJLEPSZĄ MARKĄ STACJI KLIMATYZACJI W NIEMCZECH WG “BESTE MARKE 2018”
Czytelnicy branżowego czasopisma niemieckiego PROFI Werkstatt wybrali linię stacji KONFORT TEXA jako najlepszą markę w kategorii stacji obsługi układów klimatyzacji.

Czytaj więcej

TEXA LASER EXAMINER
LASER EXAMINER jest praktycznym przyrządem pomiarowym o niewielkich rozmiarach, który pozwala ocenić, z dokładnością do jednej dziesiątej milimetra, i w sposób obiektywny, zużycie tarczy hamulcowej pojazdu...
Czytaj więcej

ZAPRASZAMY NA TARGI AGRO SHOW BEDNARY 20-23 WRZEŚNIA 2018
Na naszym stoisku zaprezentujemy innowacyjne i profesjonalne produkty: NOWOŚĆ – eTRUCK dla środowiska AGRI/CONSTRUCTION, AXONE NEMO, Navigator TXTs, KONFORT 705 OFF-ROAD, UNIPROBE, IDC5 OHW.

Czytaj więcej

ZAAWANSOWANE ROZWIĄZANIA TEXA DLA WARSZTATÓW PRZYSZŁOŚCI NA TARGACH ATOMECHANIKA WE FRANKFURCIE
Podczas 25-tej edycji targów, będących ważnym wydarzeniem dla rynku motoryzacyjnego, TEXA zaprezentuje serię interesujących nowości dla sektora napraw i obsługi pojazdów. TEXA ponownie zaprasza do Frankfurtu, gdzie na imponującym rozmiarami, dwupiętrowym stoisku nr E96 w Hali 8...

Czytaj więcej

Archiwum news