NEWS

LASER EXAMINER URZĄDZENIEM WYRÓŻNIONYM PRZEZ DESIGN ADI
LASER EXAMINER URZĄDZENIEM WYRÓŻNIONYM PRZEZ DESIGN ADI
Najnowsze narzędzie LASER EXAMINER, będące innowacyjnym przyrządem przeznaczonym do cyfrowego, precyzyjnego pomiaru zużycia tarcz hamulcowych oraz wysokości bieżnika, zostało docenione przez włoskie Stowarzyszenie Wzornictwa Przemysłowego dzięki czemu zostanie zaprezentowane w ADI Design Index 2018.

To już trzeci raz, gdy TEXA została wyróżniona przez ADI. W przeszłości ujęta w ADI Design Index została również lina stacji KONFORT do obsługi klimatyzacji, a także tester TTC do kontroli napięcia paska rozrządu w motocyklach Ducati.

Jedyne w swoim rodzaju, unikatowe na arenie międzynarodowej wyróżnienie przez ADI, dokonywane jest corocznie, zgodnie z rygorystyczną metodologią pracy, opierającej się o kwalifikacje przeprowadzane przez tzw. stałe obserwatorium Design ADI. Mowa o ponad 100 ekspertach, zorganizowanych w poszczególne komisje, działające na trzech różnych poziomach: Komisje Terytorialne, Komisje Tematyczne, Komisja Ostatecznego Wyboru.
To, zatem, następny ogromny sukces dla TEXA i jej Działu Projektowego.

Kolejna, trzecia już decyzja o umieszczeniu produktu TEXA w ADI Design Index to uznanie działań TEXA, która stara się tworzyć narzędzia nie tylko skuteczne i innowacyjne, ale również charakteryzujące się funkcjonalnym designem i atrakcyjną formą.

Dzisiejszy warsztat to miejsce, w którym nie brakuje technologii, i które z powodu coraz bardziej nowoczesnych pojazdów, musi korzystać z innowacyjnych rozwiązań wymagających zastosowania zaawansowanej elektroniki. Dlatego też, podążając za ewolucją przemysłową, dzisiejsze urządzenia zastępują tradycyjne narzędzia, dorównując kroku postępowi technologicznemu, cechując się dbałością o szczegóły i precyzją działania.

ZDJĘCIA
OSTATNIE NOWOŚCI

PROMOCJA ZŁOMOWANIE DOWOLNEGO TESTERA* - PRZEDŁUŻONA!
Wymień dowolny tester* na najnowsze rozwiązanie TEXA - promocja przedłużona do 31.03.2019

Czytaj więcej

SZKOLENIA TEXA EDU 19.02 - 01.03. 2019

Zapraszamy na pierwszy w tym roku cykl szkoleń TEXA EDU, który odbędzie się  w dniach od 19.02. do 01.03.2019.


Czytaj więcej

TEXA WITA NOWY ROK 2019 KALENDARZEM NAKREŚLONYM RĘKĄ MILO MANARA
Tradycyjnie, już dwunasty raz, współpraca Texa i Milo Manara zaowocowała wydaniem kalendarza dedykowanego wszystkim europejskim warsztatom.

Czytaj więcej

ŻYCZYMY WESOŁYCH ŚWIAT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU :)
Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia przyniosą Państwu wiele szczęścia, wiary i nadziei, a pomyślność nie opuszcza Was przez każdy dzień Nowego Roku.

Czytaj więcej

NOWOŚCI W PROGRAMIE SZKOLENIOWYM TEXA POLAND - ZAPRASZAMY 7-18 GRUDNIA 2018

Z przyjemnością informujemy o wprowadzeniu 3 nowych modułów szkoleniowych, które w najbliższym cyklu zadebiutują w naszym programie, wzbogacając dotychczasową ofertę szkoleń oferowanych przez TEXA POLAND.

 


Czytaj więcej

LASER EXAMINER URZĄDZENIEM WYRÓŻNIONYM PRZEZ DESIGN ADI
Najnowsze narzędzie LASER EXAMINER, będące innowacyjnym przyrządem przeznaczonym do cyfrowego, precyzyjnego pomiaru zużycia tarcz hamulcowych oraz wysokości bieżnika, zostało docenione przez włoskie Stowarzyszenie Wzornictwa...

Czytaj więcej

Archiwum news