NEWS

TEXA RCCS KALIBRUJE RÓWNIEŻ SYSTEM AUTOMATYCZNEGO HAMOWANIA, OBOWIĄZKOWY W EUROPIE OD 2020 ROKU
TEXA RCCS KALIBRUJE RÓWNIEŻ SYSTEM AUTOMATYCZNEGO HAMOWANIA, OBOWIĄZKOWY W EUROPIE OD 2020 ROKU
Europejska Komisja Gospodarcza Organizacji Narodów Zjednoczonych (UNECE) ogłosiła, że Advanced Emergency Braking Systems (AEBS), czyli zaawansowany system automatycznego hamowania, począwszy od 2020 roku będzie obowiązkowy we wszystkich nowych pojazdach.

AEBS wykrywając potencjalne zderzenie czołowe ostrzega o nim kierowcę za pomocą sygnałów dźwiękowych i wizualnych. Jeśli kierowca nie zacznie hamować, system automatycznie aktywuje również hamulce, powodując zmniejszenie prędkości pojazdu, a tym samym unikając zderzenia z przeszkodą, pieszym lub innym pojazdem lub ograniczając skutki takiego zderzenia.

Automatyczne hamowanie to tylko jeden z wielu systemów ADAS znajdujących się obecnie w pojazdach. Parlament Europejski zatwierdził już propozycję wprowadzenia w przyszłości obowiązkowych systemów wspomagania jazdy we wszystkich samochodach.

Stale rosnąca popularność tych technologii w naturalny sposób przekłada się na ilość wizyt w warsztatach blacharskich, wielomarkowych czy tych specjalizujących się w wymianie szyb. TEXA, chcąc wesprzeć specjalistów zajmujących się tego typu naprawami, stworzyła RCCS, kompletny, modułowy i wielomarkowy zestaw, dzięki któremu można w prosty i szybki sposób obsługiwać wszystkie systemy ADAS, wykonując statyczne i dynamiczne kalibracje.OSTATNIE NOWOŚCI

AKTUALIZACJA CAR 72.0.0 - MOŻESZ MIEĆ JĄ JUŻ DZIŚ!
W związku z ukazaniem się najnowszej wersji oprogramowania CAR v72.0.0 zapraszamy do kontaktu z nami...
 

Czytaj więcej

NOWA BAZA DANYCH KONFORT - WERSJA 17

Zachęcamy do aktualizacji bazy danych dla stacji KONFORT serii 700 - skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji.


Czytaj więcej

AIR2 SAN, JEDYNY OZONATOR, KTÓRY ZAPEWNIA TRZY FAZY DEZYNFEKCJI
Prawdopodobnie wraz z rozwojem pandemii Covid 19, dezynfekcja stanie się rutynową oraz jedną z najczęściej wykonywanych usług zapewniających sterylizację wnętrza pojazdu. Warsztaty samochodowe, serwisy autoryzowane...

Czytaj więcej

PROMOCJA - BRAK OPŁAT ZA ZALEGŁE WERSJE BIKE - MAJ 2020
 Zapraszamy do skorzystania z promocji na zakup Aktualizacji TEXPACK BIKE - bez opłat za zaległe wersje + począwszy od BIKE v31.1.0 - dodatkowe DANE TECHNICZNE!
Czytaj więcej

ZESTAW TEXA DO KALIBRACJI SYSTEMÓW ADAS UZYSKAŁ „APROBATĘ ORAZ CERTYFIKACJĘ TÜV RHEINLAND”

Zestawy TEXA RCCS i RCCS2 do kalibracji kamer i radarów (ADAS) uzyskały prestiżowy certyfikat TÜV Rheinland. Pod koniec serii testów przeprowadzonych na torze wyścigowym...


Czytaj więcej

WESOŁYCH ŚWIĄT 🐣
Zespół TEXA Poland życzy Wesołych Świąt!
Czytaj więcej

Archiwum news