NEWS

DOIP NODE, DLA SUPERSZYBKIEJ DIAGNOSTYKI
DOIP NODE, DLA SUPERSZYBKIEJ DIAGNOSTYKI
DoIP NODE to wielomarkowy adapter opracowany przez TEXA pozwalający na bardzo szybkie wykonanie czynności diagnostycznych DoIP (Diagnosis Over Internet Protocol) na nowoczesnych pojazdach wyposażonych w komunikację BUS Ethernet, nową architekturę, którą konstruktorzy zaczynają integrować z tradycyjną linią CAN-BUS.
Zastosowanie DoIP NODE stanowi ogromną korzyść dla mechanika ponieważ nie musi on wymieniać oprzyrządowania TEXA, które już posiada, a jedynie uzupełnić jego działanie poprzez zastosowanie tego urządzenia, zawsze gdy pojazd na którym pracuje tego wymaga.OSTATNIE NOWOŚCI

RCCS 2: SYSTEM TEXA DO KALIBRACJI KAMER I RADARÓW DOSTĘPNY W TRZECH WERSJACH

RCCS 2 to kompleksowe i profesjonalne rozwiązanie, idealne do przeprowadzania wszystkich operacji związanych z kalibracją kamer i radarów. Zbudowane jest z solidnego wspornika głównego z elektryczną regulacją wysokości z możliwością precyzyjnego ustawienia równoległości położenia względem pojazdu...


Czytaj więcej

PROMOCJA NA ZŁOMOWANIE TESTERA DOWOLNEGO PRODUCENTA – NADAL TRWA!!!
Wymień dowolny tester* na najnowsze rozwiązanie TEXA oszczędzając nawet 2000zł!
Czytaj więcej

WRZEŚNIOWE SZKOLENIA TEXA EDU 10.09 - 25.09. 2019
Zapraszamy na kolejny w tym roku cykl szkoleń TEXA EDU, który odbędzie się w dniach od 10.09. do 25.09.2019.
Czytaj więcej

JUŻ JEST! DOSTĘP DO DIAGNOSTYKI W GPUPIE FCA – TEXA IDC5 CAR V.70
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami informujemy, że dostęp do diagnostyki pojazdów z grupy FCA wyposażonych w moduł SGW jest już możliwy dla użytkowników najnowszej wersji oprogramowania TEXA IDC5 CAR v70.
Czytaj więcej

TEXA TRUCK TOUR LIPIEC 2019 - ZAKTUALIZOWANE O NOWE TERMINY - WROCŁAW, CZĘSTOCHOWA
wszystkie zainteresowane warsztaty zapraszamy do uczestnictwa w serii spotkań poświęconych zaawansowanej diagnostyce samochodów ciężarowych.
Czytaj więcej

NOWOŚĆ W OPROGRAMOWANIU IDC5 TRUCK V.47
Począwszy od najnowszej wersji oprogramowania TRUCK 47 istnieje możliwość wykonywania aż do 5 zaawansowanych regulacji i kalibracji nawet w przypadku braku dostępu do Internetu.

Czytaj więcej

Archiwum news