NEWS

NOWOŚĆ W OPROGRAMOWANIU IDC5 TRUCK V.47
NOWOŚĆ W OPROGRAMOWANIU IDC5 TRUCK v.47
Począwszy od najnowszej wersji oprogramowania TRUCK 47 istnieje możliwość wykonywania aż do 5 zaawansowanych regulacji i kalibracji nawet w przypadku braku dostępu do Internetu.

Używanie Kodu Specjalnego w trybie Off-Line

By zagwarantować pełną funkcjonalność urządzenia w warunkach gdy nie ma dostępu do Internetu, TEXA umożliwiła wykonywanie pięciu regulacji w trybie off-line. Nadal jednak, wymagany jest dostęp do Internetu w celu, synchronizacji danych o przeprowadzonych regulacjach z serwerem, oraz aby zwiększyć liczbę dostępnych regulacji do pierwotnego stanu.

Nowa, specjalna ikona w oprogramowaniu przedstawia pozostałą dostępną liczbę regulacji.

Funkcja ta jest bardzo przydatna w przepadku, gdy np. wykonywana jest diagnostyka poza warsztatem, gdzie z powodu słabego zasięgu mamy ograniczony dostęp do Internetu, lub np. nasze źródło Internetu (Router Wi-FI z komórki) ulegnie rozładowaniu.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie nabycia pakietu aktualizacji TEXPACK TRUCK - 32 364 18 88.

ZDJĘCIA
OSTATNIE NOWOŚCI

AKTUALIZACJA TRUCK 48.0.0 -- JUŻ DOSTĘPNA!
Jesteś zainteresowany aktualizacją swojego oprogramowania TRUCK? Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji - zadzwoń - 32 364 18 80 lub napisz - info.pl@texa.com
Czytaj więcej

ZAPRASZAM Y DO POLUBIENIA
Zapraszamy do śledzenia naszych profili społecznościowych Facebook oraz Instagram

Czytaj więcej

DLACZEGO NIEWŁAŚCIWE SKALIBROWANY SYSTEM ADAS MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNY?
Masowe rozprzestrzenienie się pojazdów wyposażonych w aktywne systemy bezpieczeństwa, znane nam również jako systemy ADAS, z jednej strony w znacznym stopniu przyczynia się do bezpieczeństwa...

Czytaj więcej

NAJNOWSZE BIULETYNY INFORMACYJNE
Z przyjemnością informujemy o zamieszczeniu najnowszych wersji biuletynów informacyjnych TEXA – zachęcamy do ich pobierania.

Czytaj więcej

TEXA DLA SEKTORA MASZYN ROLNICZYCH I BUDOWLANYCH
Miniony weekend upłynął pod kątem targów AGRO SHOW Bednary – nawiązując do gorącego sezonu w rolnictwie, przedstawiamy nasze propozycje dla sektora AGRI.

Czytaj więcej

RCCS 2: SYSTEM TEXA DO KALIBRACJI KAMER I RADARÓW DOSTĘPNY W TRZECH WERSJACH

RCCS 2 to kompleksowe i profesjonalne rozwiązanie, idealne do przeprowadzania wszystkich operacji związanych z kalibracją kamer i radarów. Zbudowane jest z solidnego wspornika głównego z elektryczną regulacją wysokości z możliwością precyzyjnego ustawienia równoległości położenia względem pojazdu...


Czytaj więcej

Archiwum news