NEWS

DLACZEGO NIEWŁAŚCIWE SKALIBROWANY SYSTEM ADAS MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNY?
DLACZEGO NIEWŁAŚCIWE SKALIBROWANY SYSTEM ADAS MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNY?
Dzięki krótkiemu, ale dobitnemu filmowi, pokazujemy ryzyko wynikające z niewłaściwej kalibracji radaru lub kamery pojazdu.

Masowe rozprzestrzenienie się pojazdów wyposażonych w aktywne systemy bezpieczeństwa, znane nam również jako systemy ADAS, z jednej strony w znacznym stopniu przyczynia się do bezpieczeństwa na drogach, ale z drugiej strony w przypadku warsztatów blacharskich, specjalistów od wymiany szyb czy też ogólnych warsztatów, które przeprowadzają naprawy na tych systemach, niesie za sobą pewne ryzyko w przepadku niewłaściwego przeprowadzenia prac z nimi związanych. Źle skalibrowany system bezpieczeństwa może bowiem poważnie zagrażać niezawodności pojazdu i narazić osoby, które przeprowadziły naprawę na przykre konsekwencje prawne.

Za pomocą najnowszego filmu chcemy dokładnie zaakcentować i zwizualizować ryzyko wynikające ze złej kalibracji systemu ADAS a przy okazji zaznaczyć, że TEXA RCCS 2 stosowany w połączeniu z oprogramowaniem TEXA IDC5, stanowi kompletny, modułowy wielomarkowy system, dzięki któremu możemy w prosty i niezwykle skuteczny sposób przeprowadzać naprawy na aktywnych systemach wspierających bezpieczeństwo. Naprawy przy pomocy RCCS zapewniają spokój wynikający z faktu przeprowadzania napraw z zachowaniem wytycznych odnośnie napraw w poszczególnych markach pojazdów.

👇🏽PONIŻEJ WIDEO👇🏽
OSTATNIE NOWOŚCI

AKTUALIZACJA TRUCK 48.0.0 -- JUŻ DOSTĘPNA!
Jesteś zainteresowany aktualizacją swojego oprogramowania TRUCK? Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji - zadzwoń - 32 364 18 80 lub napisz - info.pl@texa.com
Czytaj więcej

ZAPRASZAM Y DO POLUBIENIA
Zapraszamy do śledzenia naszych profili społecznościowych Facebook oraz Instagram

Czytaj więcej

DLACZEGO NIEWŁAŚCIWE SKALIBROWANY SYSTEM ADAS MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNY?
Masowe rozprzestrzenienie się pojazdów wyposażonych w aktywne systemy bezpieczeństwa, znane nam również jako systemy ADAS, z jednej strony w znacznym stopniu przyczynia się do bezpieczeństwa...

Czytaj więcej

NAJNOWSZE BIULETYNY INFORMACYJNE
Z przyjemnością informujemy o zamieszczeniu najnowszych wersji biuletynów informacyjnych TEXA – zachęcamy do ich pobierania.

Czytaj więcej

TEXA DLA SEKTORA MASZYN ROLNICZYCH I BUDOWLANYCH
Miniony weekend upłynął pod kątem targów AGRO SHOW Bednary – nawiązując do gorącego sezonu w rolnictwie, przedstawiamy nasze propozycje dla sektora AGRI.

Czytaj więcej

RCCS 2: SYSTEM TEXA DO KALIBRACJI KAMER I RADARÓW DOSTĘPNY W TRZECH WERSJACH

RCCS 2 to kompleksowe i profesjonalne rozwiązanie, idealne do przeprowadzania wszystkich operacji związanych z kalibracją kamer i radarów. Zbudowane jest z solidnego wspornika głównego z elektryczną regulacją wysokości z możliwością precyzyjnego ustawienia równoległości położenia względem pojazdu...


Czytaj więcej

Archiwum news