NEWS

AIR2 SAN, JEDYNY OZONATOR, KTÓRY ZAPEWNIA TRZY FAZY DEZYNFEKCJI
AIR2 SAN, JEDYNY OZONATOR, KTÓRY ZAPEWNIA TRZY FAZY DEZYNFEKCJI
Prawdopodobnie wraz z rozwojem pandemii Covid 19, dezynfekcja stanie się rutynową oraz jedną z najczęściej wykonywanych usług zapewniających sterylizację wnętrza pojazdu. Warsztaty samochodowe, serwisy autoryzowane, wypożyczalnie samochodów, firmy transportowe, stacje szybkiej obsługi typu fast-fit czy myjnie samochodowe czy nawet dystrybutorzy paliwa powinni zapewnić swoim klientom usługę ozonowania. Na tle licznych niedopracowanych ofert proponowanych na rynku, TEXA wyróżnia się profesjonalizmem produktu przeznaczonego właśnie dla rynku automotive.


Najważniesze innowacje wdrożone wraz z produktem AIR2 SAN to:
 • W pełni zautomatyzowany proces pracy
  W przeciwieństwie do wielu innych produktów, które używają prostych timerów i dlatego w przybliżeniu nasycają środowisko ozonem, rozwiązanie TEXA dostosowuje ilość ozonu do otoczenia w oparciu o wskazania czujników stężenia ozonu, temperatury i wilgotności powietrza. Dzięki temu operator uruchamia AIR2 SAN tylko za pomocą zdalnego sterowania lub aplikacji i bez ustawiania dodatkowych parametrów zapewnia skuteczną dezynfekcję pojazdu.
 • Przekształcenie ozonu (O3) w tlen (O2) w końcowej fazie cyklu dezynfekcji
  Po przeprowadzeniu dezynfekcji, ozon bardzo często ulega rozkładowi przez zwykłą wentylację. Ta procedura wymaga czasu i może tworzyć ryzyko, że pojazd będzie używany przy stężeniach ozonu, które są wciąż zbyt wysokie, aby wykluczyć podrażnienie lub zatrucie. Natomiast AIR2 SAN,  po zakończeniu dezynfekcji wykonuje cykl odwrotny, przekształcając resztkowy ozon w tlen i gwarantując natychmiastowe przywrócenie bezpiecznych warunków. Dopiero gdy stężenie ozonu powróci do naturalnego poziomu, zielona dioda na urządzeniu i aplikacja zasygnalizują zakończenie procesu dezynfekcji.
 • Filtr
  Dodatkowym czynnikiem wpływającym na skuteczność oraz bezpieczeństwo procesu jest zastosowanie filtra, który zapobiega przedostawaniu się pyłu do generatora ozonu. Takie rozwiązanie zapewnia dłuższą żywotność generatora, a co ważniejsze, eliminuje ryzyko przypadkowego wytwarzania niebezpiecznego kwasu azotowego.
 • Aplikacja do zarządzania procesem oraz wydruk raportu z wykonanej usługi
  Dopełnieniem urządzenia AIR2 SAN jest bezpłatna aplikacja, dostępna na smartfony z systemem iOS oraz Android. Dzięki aplikacji można śledzić krok po kroku postęp przeprowadzanego ozonowania, sprawdzić listę wykonanych dezynfekcji i co ważne, wygenerować raport w postaci pliku PDF, który po wydrukowaniu może być poświadczeniem prawidłowo przeprowadzonego ozonowania pojazdu.
 • Integracja z AXONE Nemo
  Dla warsztatów samochodowych, które posiadają już urządzenie Axone Nemo z interfejsem Navigator, TEXA zaprojektowała i opatentowała innowacyjną integrację z urządzeniem AIR2 SAN opartą na komunikacji Bluetooth. Zastosowanie diagnostyki, a zatem możliwości sterowania elektroniką samochodu, pozwala w pojazdach z nowoczesnymi systemami klimatyzacji na aktywację takich elementów jak na przykład wentylator nadmuchu, nastawniki klap nadmuchu, klapa obiegu wewnętrznego itp. co umożliwia dezynfekcję również wewnętrznych kanałów wentylacyjnych.

ZDJĘCIA
OSTATNIE NOWOŚCI

AKTUALIZACJA CAR 72.0.0 - MOŻESZ MIEĆ JĄ JUŻ DZIŚ!
W związku z ukazaniem się najnowszej wersji oprogramowania CAR v72.0.0 zapraszamy do kontaktu z nami...
 

Czytaj więcej

NOWA BAZA DANYCH KONFORT - WERSJA 17

Zachęcamy do aktualizacji bazy danych dla stacji KONFORT serii 700 - skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji.


Czytaj więcej

AIR2 SAN, JEDYNY OZONATOR, KTÓRY ZAPEWNIA TRZY FAZY DEZYNFEKCJI
Prawdopodobnie wraz z rozwojem pandemii Covid 19, dezynfekcja stanie się rutynową oraz jedną z najczęściej wykonywanych usług zapewniających sterylizację wnętrza pojazdu. Warsztaty samochodowe, serwisy autoryzowane...

Czytaj więcej

PROMOCJA - BRAK OPŁAT ZA ZALEGŁE WERSJE BIKE - MAJ 2020
 Zapraszamy do skorzystania z promocji na zakup Aktualizacji TEXPACK BIKE - bez opłat za zaległe wersje + począwszy od BIKE v31.1.0 - dodatkowe DANE TECHNICZNE!
Czytaj więcej

ZESTAW TEXA DO KALIBRACJI SYSTEMÓW ADAS UZYSKAŁ „APROBATĘ ORAZ CERTYFIKACJĘ TÜV RHEINLAND”

Zestawy TEXA RCCS i RCCS2 do kalibracji kamer i radarów (ADAS) uzyskały prestiżowy certyfikat TÜV Rheinland. Pod koniec serii testów przeprowadzonych na torze wyścigowym...


Czytaj więcej

WESOŁYCH ŚWIĄT 🐣
Zespół TEXA Poland życzy Wesołych Świąt!
Czytaj więcej

Archiwum news