NEWS

TEXA PRZEDSTAWIA AXONE NEMO 2 URZĄDZENIE PRZEKRACZAJĄCE GRANICE DIAGNOSTYKI WIELOMARKOWEJ
TEXA PRZEDSTAWIA AXONE NEMO 2 URZĄDZENIE PRZEKRACZAJĄCE  GRANICE DIAGNOSTYKI WIELOMARKOWEJ
Ewolucja słynnego tabletu, będącego bestsellerem firmy Texa, proponuje jeszcze większą wydajność i potwierdza pozycję lidera w swojej kategorii. Wyróżniające go cechy to: duża prędkość obliczeniowa, szybkość komunikacji ze sterownikami i wielomarkowe oprogramowanie.
AXONE NEMO 2 dopiero wchodzi na rynek, a już jest o nim głośno. Zupełnie nowa wersja słynnego urządzenia wyświetlającego do diagnostyki pojazdów firmy TEXA jest gotowa ponownie wejść na rynek, dzięki swoim wyjątkowym funkcjom technicznym. Szybszy i bardziej wszechstronny AXONE NEMO 2 zapewnia kompletne i precyzyjne naprawy pojazdów. Dostępny dla środowisk CAR, TRUCK, OFF-HIGHWAY, BIKE i MARINE. Gotowy, aby potwierdzić, że jest autentycznym punktem odniesienia w świecie urządzeń diagnostycznych.
AXONE NEMO 2 jest wyposażony w 12-calowy pojemnościowy ekran o rozdzielczości 2160x1440, chroniony szkłem Gorilla Glass, co zapewnia doskonałą widoczność, nawet przy pełnej ekspozycji na słońce. System operacyjny Windows 10 Enterprise jest obsługiwany przez procesor Intel® Pentium Quad Core N5000 z 8 GB pamięcią RAM LPDDR4 i pamięcią masową SSD 250 GB PCle.
Łączność zapewnia zaawansowany dwukanałowy system Wi-Fi i moduł Bluetooth® 4.2. Kolejną cechą charakterystyczną jest obecność dwóch aparatów, bardzo przydatnych w tworzeniu szczegółowych raportów dla klientów lub przesyłania zdjęć technicznych do zespołu pomocy technicznej.
Dzięki wydajnemu sprzętowi i dedykowanemu oprogramowaniu IDC5, AXONE NEMO 2 jest bardzo szybki, co dodatkowo poprawia już doskonałą wydajność, która charakteryzowała poprzednią generację urządzeń TEXA. Biorąc pod uwagę rosnącą obecność elektroniki w pojazdach, jego duża prędkość obliczeniowa stanowi niewątpliwą pomoc dla mechanika wykonującego naprawę.
TEXA połączyła wyżej wymienione parametry techniczne ze stylem i dbałością o estetykę oraz zwróciła uwagę na użyte materiały, co spotkało się ze sporym rozgłosem na rynku motoryzacyjnym. Obudowa zewnętrzna AXONE NEMO 2 wykonana jest z magnezu, szlachetnego materiału, który zapewnia większą wytrzymałość i lekkość, gwarantując jednocześnie optymalny poziom odprowadzania ciepła. Urządzenie to spełnia także rygorystyczne wymagania wojskowego standardu normy MIL-STD 810G (test upuszczenia tranzytowego), który potwierdza, że przyrząd jest odporny na wstrząsy i upadki.OSTATNIE NOWOŚCI

PROMOCJA - BRAK OPŁAT ZA ZALEGŁE WERSJE DLA WSZYSTKICH ŚRODOWISK IDC5
Zaktualizuj swoje oprogramowanie TEXA CAR, TRUCK, BIKE, OHW, MARINE...
 

Czytaj więcej

WESOŁYCH ŚWIĄT
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!
 

Czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO OBSEROWANIA NASZEGO PROFILU NA FACEBOOK I INSTAGRAM
Obserwuj nas a będziesz na bieżącą ze wszystkimi nowościami i materiałami szkoleniowymi...
Czytaj więcej

SZUKASZ TESTERA DIAGNOSTYCZNEGO? - ZOBACZ JAKIE MOŻLIWOŚCI DAJE TEXA IDC5
Diagnostyka TEXA to również ogromna baza danych technicznych prowadzących mechanika przez wszystkie etapy naprawy...
 

Czytaj więcej

TEXA UMOŻLIWIA BEZPIECZNĄ I PROFESJONALNĄ DIAGNOSTYKĘ POJAZDÓW MARKI RENAULT
Gwarantowany dostęp do pojazdów francuskich producentów wyposażonych w moduł zabezpieczający gateway...
Czytaj więcej

KONKURS NA PROFILU FB TEXA POLAND
Zapraszamy do udziału w zabawie - do wygrania AIR2 SAN!
Czytaj więcej

Archiwum news