NEWS

TEXA UMOŻLIWIA BEZPIECZNĄ I PROFESJONALNĄ DIAGNOSTYKĘ POJAZDÓW MARKI RENAULT
TEXA UMOŻLIWIA BEZPIECZNĄ I PROFESJONALNĄ DIAGNOSTYKĘ POJAZDÓW MARKI RENAULT
Marka Renault, niedawno wdrożyła w niektórych modelach pojazdów, moduł służący do blokowania wszelkich prób fałszowania lub kradzieży danych, co równocześnie uniemożliwiło wykonywanie jakichkolwiek operacji na pojazdach przez niezależne warsztaty samochodowe.

Jednak korzystając z rozwiązań TEXA ograniczenie to nie stanowi już problemu. Możliwe jest odblokowanie modułu gateway i wykonywanie diagnostyki pojazdów w sposób legalny, bezpieczny i profesjonalny. Posiadając interfejs Navigator TXTs, umożliwiający pracę w trybie pass-thru, można odblokować moduł w pojeździe poprzez zarejestrowanie się na stronie internetowej asos.renault.com oraz zakupienie tokena (klucza USB) i pobranie dedykowanej aplikacji.

Wraz z tokenem mechanik otrzymuje login i hasło, uprawniające do korzystania z funkcji odblokowywania pojazdu. Aby przejść do diagnostyki wystarczy włożyć token (klucz USB) do jednego z wejść USB urządzenia AXONE NEMO 2*, łącząc je z interfejsem Navigator TXTs i uruchomić aplikację. Po otrzymaniu potwierdzenia o odblokowaniu modułu gateway, można tak jak zwykle oraz bez limitów korzystać z diagnostyki TEXA.

*Token Renault może być również używany z komputerem PC lub AXONE Nemo.OSTATNIE NOWOŚCI

OZONATOR TEXA DLA TEAM’U KOLARSKIEGO DECEUNINCK - QUICK-STEP
Nowym, prestiżowym partnerem TEXA jest belgijski zespół kolarstwa szosowego Deceuninck - Quick-Step, w którym jeździ również mistrz świata Julian Alaphilippe...

Czytaj więcej

OHW 22.0.0 MASZYNY ROLNICZE I BUDOWLANE
Aktualizacja AGRI/CONSTRUCTION - wersja 22.0.0 - możesz mieć ją już dziś!
Czytaj więcej

TEXA WPROWADZA NOWY TXT MULTIHUB
Narzędzie to należy do najlepszych rozwiązań wśród interfejsów pojazdu. Jest wielośrodowiskowe, posiada system inteligentnej obsługi protokołów komunikacyjnych...

Czytaj więcej

NOWOŚCI W BIKE V34.0.0
Aktualizacja BIKE- wersja 34.0.0 - możesz mieć ją już dziś!
Czytaj więcej

ZAPRASZAMY NA SZKOLENIE ONLINE
05 i 10.02.2021 Odbędzie się bezpłatne szkolenie ONLINE z kalibracji Kamer i Radarów. Zapraszamy...
Czytaj więcej

PROMOCJA - BRAK OPŁAT ZA ZALEGŁE WERSJE DLA WSZYSTKICH ŚRODOWISK IDC5
Zaktualizuj swoje oprogramowanie TEXA CAR, TRUCK, BIKE, OHW, MARINE...
 

Czytaj więcej

Archiwum news