NEWS

TEXA OFICJALNYM DOSTAWCĄ DUCATI JUŻ OD 10 LAT!
TEXA OFICJALNYM DOSTAWCĄ DUCATI JUŻ OD 10 LAT!

JUŻ OD 10 LAT TEXA JEST OFICJALNYM DOSTAWCĄ DUCATI


Od 2011 roku dostarcza narzędzie serwisowe Ducati Diagnostic System 3.0 do diagnostyki pojazdów producenta motocykli z Borgo Panigale.


Unikalne połączenie marek w sektorze naprawy motocykli.

Już dziesiąty rok z rzędu TEXA jest Oficjalnym Dostawcą Ducati. Począwszy od 2011 roku rozwija współpracę z producentem motocykli z Borgo Panigale, który reprezentuje na całym świecie istotę koncepcji Made in Italy zastosowaną w świecie jednośladów. Ta prestiżowa firma, wpisała się już na stałe do międzynarodowej historii zawodów motocyklowych i jest rozpoznawalną marką, za którą podążają miliony klientów lub zwykłych pasjonatów motocykli na całym świecie.

TEXA, która produkuje oficjalne narzędzie Ducati Diagnostic System 3.0 oraz oprogramowanie diagnostyczne używane w warsztatach Ducati na całym świecie, z entuzjazmem przyłączyła się również do programu FUD (Oficjalni Dostawcy Ducati) na rok 2021. To inicjatywa mająca na celu stworzenie różnorodnych możliwości promocji dla jej uczestników.

Dzięki temu partnerstwu TEXA wspiera wizerunek własnej marki, logiem Ducati, tworząc w ten sposób unikalne połączenie marek w środowisku diagnostyki motocykli i nieustannie usprawniając działania komunikacyjne na całym świecie, poprzez wykorzystanie logo w swoich katalogach, w reklamach, na stronach internetowych i mediach społecznościowych.

TEXA


Założona w 1992 roku, jest dziś europejskim liderem w projektowaniu oraz produkcji narzędzi diagnostycznych i urządzeń do zdalnej diagnostyki samochodów, motocykli, ciężarówek, pojazdów rolniczych i silników sprzętu wodnego. Obecna jest na całym świecie poprzez rozległą sieć dystrybucji. Posiada swoje oddziały w Hiszpanii, Francji, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Polsce, Rosji, Stanach Zjednoczonych i Brazylii. Aktualnie zatrudnia ponad 730 pracowników na całym świecie. Siłą tego młodego zespołu (średia wieku 33 lata) jest 45% osób z wyższym wykształceniem, w tym ponad 150 inżynierów i specjalistów zatrudnionych w dziale Badań i Rozwoju.
OSTATNIE NOWOŚCI

SZKOLENIA ONLINE KWIECIEŃ 2021
Zapraszamy na szkolenia ON-LINE z podstaw diagnostyki samochodów osobowych i ciężarowych...
Czytaj więcej

POTWIERDZONA SKUTECZNOŚĆ URZĄDZENIA OZONUJĄCEGO TEXA W WALCE Z COVID-19
AIR2 SAN w 99,99% usuwa wirusa SARS-CoV-2. Aby stawić czoła pandemii stworzyliśmy w naszych zakładach AIR2 SAN...

Czytaj więcej

TEXA OFICJALNYM DOSTAWCĄ DUCATI JUŻ OD 10 LAT!
TEXA produkuje oficjalne narzędzie Ducati Diagnostic System 3.0 oraz oprogramowanie diagnostyczne...
Czytaj więcej

NOWA KONFORT 707R OFF ROAD
Sprawna obsługa czynnika R1234yf w każdych warunkach. Pierwszą nowością TEXA przygotowaną na sezon 2021 w zakresie obsługi i konserwacji...

Czytaj więcej

PROMOCJA - KABLE BIKE

20% rabatu na zakup kabli diagnostycznych do środowiska BIKE. Dodatkowo T-SHIRT DUCATI-TEXA...


Czytaj więcej

SZKOLENIA TEXA EDU 10.05 - 21.05.2021
Zapraszamy na pierwszy w tym roku cykl szkoleń TEXA EDU, który odbędzie się w dniach od 10.05. do 21.05.2021.
Czytaj więcej

Archiwum news