NEWS

RAVAGLIOLI I TEXA ZAWIERAJĄ SOJUSZ
RAVAGLIOLI I TEXA ZAWIERAJĄ SOJUSZ

Ravaglioli SpA, członek Vehicle Service Group (VSG) oraz TEXA SpA, dwie spośród najważniejszych firmy działających w sektorze wyposażenia warsztatów, podpisały umowę o współpracy technicznej, której celem jest zintegrowanie ich umiejętności w zakresie projektowania nowych produktów z wykorzystaniem najnowszych technologii.


Firmy, które współpracowały już w dziedzinie kalibracji kamer i radarów, zgodziły się co do korzyści płynących z bardziej ustrukturyzowanego porozumienia, aby odpowiedzieć na wielkie wyzwania, jakich niezwykła zmiana technologiczna wprowadzona przez nowe generacje pojazdów będzie wymagać od świata napraw.


Ścisła współpraca odpowiednich specjalistów w zakresie przeprowadzonych już projektów, ze szczególnym uwzględnieniem technologii związanych z zawieszeniem pojazdu i wspomaganiem jazdy, niewątpliwie przyczyni się do dalszego wzmocnienia doskonałej reputacji obu marek jako liderów innowacji i badań stosowanych w sektorze motoryzacyjnym.


Bruno Vianello, Prezes TEXA: „TEXA i Ravaglioli to dwie firmy, które zbudowały swój sukces, koncentrując się na wybranym i uzupełniającym się know-how. Integracja naszych umiejętności elektronicznych z kompetencjami mechanicznymi Ravaglioli, bez wątpienia zaoferuje warsztatom najlepszy sprzęt, aby sprostać przyszłości napraw w warsztacie.”


Simone Ferrari, prezes Ravaglioli i dyrektor generalny VSG EMEA: „Znaczące zmiany technologiczne zachodzące w świecie motoryzacyjnym i wynikające z nich wyzwania, którym musimy stawić czoła, wymagają innowacyjnego podejścia, które pozwoli oferować naszym klientom kompletne rozwiązania. Strategiczny sojusz z TEXA, rozszerzony między innymi na wszystkie spółki grupy VSG EMEA, pozwoli nam podjąć to wyzwanie razem z najlepszym partnerem, jakiego mogliśmy znaleźć.”OSTATNIE NOWOŚCI

RAVAGLIOLI I TEXA ZAWIERAJĄ SOJUSZ

Aby stawić czoła nowym wyzwaniom warsztatów motoryzacyjnych...


Czytaj więcej

SZKOLENIA ONLINE LISTOPAD 2021

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia ON-LINE wprowadzające do diagnostyki samochodów osobowych i ciężarowych...


Czytaj więcej

NIEODPŁATNY OKRES TESTOWY NA MODUŁ ELECTRONICS HAYNES PRO
Zachęcamy do zapoznania się z promocją na darmowy okres testowy modułu Electronics HaynesPro
Czytaj więcej

SZKOLENIA ONLINE PAŹDZIERNIK 2021
Zapraszamy na bezpłatne szkolenia ON-LINE wprowadzające do diagnostyki samochodów osobowych i ciężarowych...
Czytaj więcej

KONKURS NA NASZYM PROFILU FB
zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, który organizujemy na naszym profilu FB...
Czytaj więcej

SPRAWDŹ MOŻLIWOŚCI DIAGNOSTYKI TEXA

Platforma pokrycia diagnostycznego – sprawdź co potrafi nasze oprogramowanie


Czytaj więcej

Archiwum news