NEWS

RAVAGLIOLI I TEXA ZAWIERAJĄ SOJUSZ
RAVAGLIOLI I TEXA ZAWIERAJĄ SOJUSZ

Ravaglioli SpA, członek Vehicle Service Group (VSG) oraz TEXA SpA, dwie spośród najważniejszych firmy działających w sektorze wyposażenia warsztatów, podpisały umowę o współpracy technicznej, której celem jest zintegrowanie ich umiejętności w zakresie projektowania nowych produktów z wykorzystaniem najnowszych technologii.


Firmy, które współpracowały już w dziedzinie kalibracji kamer i radarów, zgodziły się co do korzyści płynących z bardziej ustrukturyzowanego porozumienia, aby odpowiedzieć na wielkie wyzwania, jakich niezwykła zmiana technologiczna wprowadzona przez nowe generacje pojazdów będzie wymagać od świata napraw.


Ścisła współpraca odpowiednich specjalistów w zakresie przeprowadzonych już projektów, ze szczególnym uwzględnieniem technologii związanych z zawieszeniem pojazdu i wspomaganiem jazdy, niewątpliwie przyczyni się do dalszego wzmocnienia doskonałej reputacji obu marek jako liderów innowacji i badań stosowanych w sektorze motoryzacyjnym.


Bruno Vianello, Prezes TEXA: „TEXA i Ravaglioli to dwie firmy, które zbudowały swój sukces, koncentrując się na wybranym i uzupełniającym się know-how. Integracja naszych umiejętności elektronicznych z kompetencjami mechanicznymi Ravaglioli, bez wątpienia zaoferuje warsztatom najlepszy sprzęt, aby sprostać przyszłości napraw w warsztacie.”


Simone Ferrari, prezes Ravaglioli i dyrektor generalny VSG EMEA: „Znaczące zmiany technologiczne zachodzące w świecie motoryzacyjnym i wynikające z nich wyzwania, którym musimy stawić czoła, wymagają innowacyjnego podejścia, które pozwoli oferować naszym klientom kompletne rozwiązania. Strategiczny sojusz z TEXA, rozszerzony między innymi na wszystkie spółki grupy VSG EMEA, pozwoli nam podjąć to wyzwanie razem z najlepszym partnerem, jakiego mogliśmy znaleźć.”OSTATNIE NOWOŚCI

AKTUALIZACJA OHW 23
Najnowsza wersja oprogramowania IDC5 OHW...
Czytaj więcej

TESTERY TEXA SIĘ NIE BLOKUJĄ!

Ogromna zaleta w świecie testerów diagnostycznych - dowiedz się więcej.


Czytaj więcej

SZKOLENIA TEXA EDU
Zapraszamy na szkolenia TEXA EDU - wrzesień/październik 2022
Czytaj więcej

AKTUALIZACJA BIKE 35
Sprawdź pokrycie najnowszej wersji oprogramowania BIKE 35.0.0
 

Czytaj więcej

NAJNOWSZE-WERSJE-IDC5
Linki do pobrania najnowszych wersji IDC5
Czytaj więcej

AKTUALIZACJA TRUCK V52
Najnowsza wersja oprogramowania IDC5 TRUCK...
Czytaj więcej

Archiwum news