NAJNOWSZE WERSJE OPROGRAMOWAŃ

AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA IDC5 BIKE WERSJA 29.0.0
TEXA jest synonimem technologii, innowacji i prostoty, wszystkich cech, które sprawiają, że jego oprogramowanie i narzędzia są idealnym rozwiązaniem dla warsztatów naprawczych.


Aktualizacja BIKE 29 jest tym wszystkim, jest zbiorem diagnostycznych ulepszeń oraz technicznej informacji, wynikającej z pracy zespołu ekspertów, którzy z dnia na dzień sprawiają, że oprogramowanie jest unikalne na całym świecie, jak również kompletne, stale aktualizowane obejmujące 79 marek oraz ponad 2500 modeli, 1900 wykresów oprzewodowania i 3200 odpowiednich arkuszy technicznych, broszur technicznych oraz arkuszy o nominalnej wartości, stale rozwijających się. Ponadto IDC5 BIKE jest oficjalnym oprogramowaniem (OEM) producentów SWM, FANTIC MOTOR i MOTO MORINI, którzy należą do dużej grupy producentów motocykli, którzy wybrali TEXA jako swojego partnera w diagnostycznym zaopatrzeniu autoryzowanych centrów.

Jeśli chodzi o tę aktualizację, chcemy podkreślić ważną pracę prowadzoną w celu dalszego rozszerzenia zakresu marek takich jak Benelli, BMW, DUCATI, KEEWAY, MV AGUSTA; w celu zagwarantowania diagnozy pojazdów wyprodukowanych na podstawie normy Euro 4; w celu dodania nowych marek FANTIC MOTOR, SHINERAY, SWM, GEM i konwersji ponad 90% schematu połączeń oprogramowania do formatu interaktywnego.


POBIERZ


NAJNOWSZE WERSJE OPROGRAMOWAŃ

AKTUALIZACJA IDC5 TRUCK 43.0.0
Najnowsza aktualizacja IDC5 TRUCK 43 po raz kolejny pozwala na poszerzenie optymalnego wykorzystania rozwiązań diagnostycznych TEXA dedykowanych dla środowiska pojazdów ciężarowych, pojazdów użytkowych oraz autobusów. Nowości zawarte w tej aktualizacji pozwalają na interwencje w ogromnej ilości pojazdów należących do najpopularniejszych marek na światowym rynku motoryzacyjnym.

Czytaj więcej

AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA IDC5 BIKE WERSJA 29.0.0
TEXA jest synonimem technologii, innowacji i prostoty, wszystkich cech, które sprawiają, że jego oprogramowanie i narzędzia są idealnym rozwiązaniem dla warsztatów naprawczych.
Aktualizacja BIKE 29 jest tym wszystkim, jest zbiorem diagnostycznych

Czytaj więcej

AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA IDC5 CAR 65
Najnowsza aktualizacja oprogramowania CAR 65 obejmującej szereg dodatkowych funkcji dedykowanych dla wielomarkowego oprogramowania oferowanego przez firmę TEXA. Nowa wersja CAR 65 oddaje do dyspozycji użytkowników, wiele nowości diagnostycznych oraz funkcji specjalnych wspieranych przez potężną bazę informacji technicznych, niezbędnych do sprawnego zarządzania wszystkimi operacjami wykonywanymi w warsztacie.

Czytaj więcej

IDC5 OFF-HIGHWAY EDYCJA 16.0.0
Aktualizacja 16 IDC5 OFF-HIGHWAY to najnowocześniejsza diagnostyka wielu marek pojazdów rolniczych i pojazdów do robót ziemnych. Jest to coraz bardziej wydajne i kompletne oprogramowanie, które pozwala mechanikom działać precyzyjnie i profesjonalnie na najbardziej rozpowszechnionych i pożądanych markach w ROLNICTWIE i BUDOWNICTWIE.

Czytaj więcej

AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA IDC5 TRUCK 42.0.0
Aktualizacja oprogramowania IDC5 TRUCK 42 zawiera zbiór nowości diagnostycznych w zakresie pojazdów dostawczych, ciężarowych, naczep, przyczep oraz autobusów. Jeszcze bardziej kompletne i wydajne oprogramowanie, umożliwia mechanikom, przeprowadzanie zaawansowanych napraw w szerokiej gamie pojazdów, należących do najpopularniejszych producentów na ...

Czytaj więcej

AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA IDC5 CAR 64
Najnowsza aktualizacja oprogramowania CAR 64 jest wydaniem podwójnym, zawierającym zasoby zarówno wersji 63 i 64 oprogramowania CAR. Zatem dwie wersje w jednej, dostarczają spory zbiór nowych opcji diagnostycznych, funkcji specjalnych oraz dodatkowych informacji technicznych, niezbędnych do prawidłowego przeprowadzenia nawet najbardziej skomplikowanych prac warsztatowych.

Czytaj więcej

Archiwum oprogramowań