NAJNOWSZE WERSJE OPROGRAMOWAŃ

AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA IDC5 BIKE WERSJA 29.0.0
TEXA jest synonimem technologii, innowacji i prostoty, wszystkich cech, które sprawiają, że jego oprogramowanie i narzędzia są idealnym rozwiązaniem dla warsztatów naprawczych.


Aktualizacja BIKE 29 jest tym wszystkim, jest zbiorem diagnostycznych ulepszeń oraz technicznej informacji, wynikającej z pracy zespołu ekspertów, którzy z dnia na dzień sprawiają, że oprogramowanie jest unikalne na całym świecie, jak również kompletne, stale aktualizowane obejmujące 79 marek oraz ponad 2500 modeli, 1900 wykresów oprzewodowania i 3200 odpowiednich arkuszy technicznych, broszur technicznych oraz arkuszy o nominalnej wartości, stale rozwijających się. Ponadto IDC5 BIKE jest oficjalnym oprogramowaniem (OEM) producentów SWM, FANTIC MOTOR i MOTO MORINI, którzy należą do dużej grupy producentów motocykli, którzy wybrali TEXA jako swojego partnera w diagnostycznym zaopatrzeniu autoryzowanych centrów.

Jeśli chodzi o tę aktualizację, chcemy podkreślić ważną pracę prowadzoną w celu dalszego rozszerzenia zakresu marek takich jak Benelli, BMW, DUCATI, KEEWAY, MV AGUSTA; w celu zagwarantowania diagnozy pojazdów wyprodukowanych na podstawie normy Euro 4; w celu dodania nowych marek FANTIC MOTOR, SHINERAY, SWM, GEM i konwersji ponad 90% schematu połączeń oprogramowania do formatu interaktywnego.


POBIERZ


NAJNOWSZE WERSJE OPROGRAMOWAŃ

AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA IDC5 BIKE WERSJA 30
TEXA zawsze patrzy w przyszłość i zwraca uwagę na jakość swoich produktów. Przy każdej aktualizacji oprogramowania funkcje diagnostyczne i ich zakres są dodatkowo ulepszane, zapewniając warsztatom...

Czytaj więcej

AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA IDC5 OFF-HIGHWAY 17
Najnowsza aktualizacja IDC5 OFF-HIGHWAY 17 jest wynikiem wytężonej pracy zespołu rozwoju TEXA i obejmuje najbardziej popularne oraz najczęściej poszukiwane marki dla środowiska MASZYN ROLNICZYCH i BUDOWLANYCH. Najnowsza wersja oprogramowania zawiera udoskonalone...

Czytaj więcej

AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA IDC5 CAR 66
Dzięki aktualizacji oprogramowania CAR 66 obejmującej szereg dodatkowych funkcji dedykowanych dla wielomarkowego oprogramowania oferowanego przez firmę TEXA, możliwe jest skorzystanie z wielu nowości...

Czytaj więcej

AKTUALIZACJA IDC5 TRUCK 43.0.0
Najnowsza aktualizacja IDC5 TRUCK 43 po raz kolejny pozwala na poszerzenie optymalnego wykorzystania rozwiązań diagnostycznych TEXA dedykowanych dla środowiska pojazdów ciężarowych, pojazdów użytkowych oraz autobusów. Nowości zawarte w tej aktualizacji pozwalają na interwencje w ogromnej ilości pojazdów należących do najpopularniejszych marek na światowym rynku motoryzacyjnym.

Czytaj więcej

AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA IDC5 BIKE WERSJA 29.0.0
TEXA jest synonimem technologii, innowacji i prostoty, wszystkich cech, które sprawiają, że jego oprogramowanie i narzędzia są idealnym rozwiązaniem dla warsztatów naprawczych.
Aktualizacja BIKE 29 jest tym wszystkim, jest zbiorem diagnostycznych

Czytaj więcej

AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA IDC5 CAR 65
Najnowsza aktualizacja oprogramowania CAR 65 obejmującej szereg dodatkowych funkcji dedykowanych dla wielomarkowego oprogramowania oferowanego przez firmę TEXA. Nowa wersja CAR 65 oddaje do dyspozycji użytkowników, wiele nowości diagnostycznych oraz funkcji specjalnych wspieranych przez potężną bazę informacji technicznych, niezbędnych do sprawnego zarządzania wszystkimi operacjami wykonywanymi w warsztacie.

Czytaj więcej

Archiwum oprogramowań