Oprogramowanie IDC5

diagnostyka nie ma już granic!

IDC5:cała naprzód!

IDC5 to najnowsza wersja wielomarkowego oprogramowania diagnostycznego TEXA. Kolejny krok na drodze profesjonalnego wsparcia mechaników w ich codziennej pracy. Dzięki udoskonaleniu kodu źródłowego oprogramowania, prędkość wchodzenia w diagnostykę została znacząco zwiększona, zapewniając nawiązywanie komunikacji z niespotykaną dotąd prędkością.

Interfejs graficzny IDC5 został przeprojektowany, podążając za najnowszymi rozwiązaniami konsumenckimi, dzięki czemu wszystkie ścieżki dostępu dla operacji związanych z konserwacją i naprawą, stają się łatwiejsze i jeszcze bardziej intuicyjne.

Warto zwrócić uwagę również na nową funkcję “Interaktywne Schematy Elektryczne”* służącą do przeglądania schematów z wykorzystaniem animacji podzespołów i generującą interaktywną mapę przebiegu sygnałów wchodzących i wychodzących z jednostek sterujących. Funkcja ta daje także możliwość zarządzania parametrami pracy pojazdu. Można je filtrować poprzez wyszukiwanie tekstowe, dowolnie grupować i wyświetlać w formie wykresów.

Udoskonalona została także procedura pobierania aktualizacji, która teraz jest jeszcze szybsza.

 


JESTEM ZAINTERESOWANY
PREZENTACJĄ PRODUKTU I PROSZĘ O KONTAKT!

 Wsparcie Autodiagnostyki

Proces diagnostyki jest efektywnie wspierany przez liczne i rozbudowane informacje zawarte w Danych Technicznych, Kartach Podzespołów i Schematach Elektrycznych, które opisują funkcje poszczególnych systemów. Ponadto istnieje możliwość przeglądania danych mechanicznych dla każdego pojazdu.


 

DANE TECHNICZNE 


Unikalna baza danych gromadząca informacje o właściwościach poszczególnych pojazdów.
Można znaleźć tu szczegółowe informacje w zakresie: Dane Mechaniczne, Geometria Zawieszenia, Ciśnienie w Ogumieniu, Pasek Rozrządu, Harmonogram Przeglądów, Lokalizacja Podzespołów, Testy Podzespołów i wiele innych.

 

KARTY TECHNICZNE


 


Dostarczają precyzyjnych informacji dotyczących wybranego pojazdu, takich jak: ręczny reset serwisu, ogólny opis konkretnego systemu elektroniczno-mechanicznego i wiele więcej.

 

INTERAKTYWNE SCHEMATY ELEKTRYCZNE


 


Interaktywne Schematy Elektryczne umożliwiają pogłębienie poszukiwań przyczyn usterki, poprzez interakcję z różnymi jego elementami. Wybierając poszczególne elementy schematu uzyskujemy podgląd ich okablowania, połączeń elektrycznych oraz logiki połączeń z innymi elementami schematu.
* Funkcja dostępna aktualnie tylko dla części Schematów Elektrycznych; funkcja jest objęta stopniowym poszerzaniem.

 

 

 


Partnerskie Bazy Danych

W celu zaoferowania oprogramowania bardziej modułowego dostosowanego do potrzeb określonego rynku TEXA zdecydowała się umożliwić,
poprzez oprogramowanie IDC5, dostęp do rozbudowanych baz danych Autodata i Autronica.
W ten sposób mechanik może za pomocą kilku kliknięć w IDC5 ściągnąć odpowiednie moduły bazy danych, biuletyny, instrukcje serwisowe potrzebne do wykonania żądanej naprawy

(*) Należy sprawdzić dostępność żądanej bazy danych na określonym rynku

BEZKONKURENCYJNE POKRYCIE

Diagnostyka pojazdów stanowi rdzeń działalności TEXA. W związku z tym, w celu utrzymania konkurencyjności na rynku, jej głównym interesem jest zapewnienie swoim klientom zawsze najlepszego możliwie pokrycia diagnostycznego parku samochodowego.

W celu realizacji tego zadania, do zespołów rozwoju oprogramowania pracujących przy filiach w Europie, dołączyły nowe, pracujące bezpośrednio w Azji, aby zapewnić szybki i szeroki rozwój oprogramowania również w zakresie pojazdów japońskich, koreańskich, chińskich i indyjskich.

Sieć TEXA zapewnia klientom na całym świecie niespotykane dotąd pokrycie diagnostyczne w sensie ilości i jakości.

Aby dowiedzieć się więcej o niesamowitych możliwościach oprogramowania diagnostycznego IDC5 wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową, dostępną pod adresem www.texa.it/coverage gdzie można zobaczyć pełną listę i zaktualizowane informacje dotyczące wersji silnikowych, obsługiwanych systemów oraz udostępnionych możliwości diagnostycznych.