TEXA APP*

TEXA APP jest absolutną nowością w świecie wielomarkowych narzędzi diagnostycznych. To wirtualny sklep, w którym można aktywować liczne aplikacje związane z naprawami pojazdów.

TEXA APP zawiera listę oprogramowań diagnostycznych oraz innowacyjne aplikacje stworzone przez TEXA.

Zaprojektowano go w taki sposób, aby umożliwić wszystkim klientom, bezpośrednio z poziomu oprogramowania IDC5, dostosowanie swojego narzędzia diagnostycznego do specyficznych wymagań prowadzonej działalności, poprzez integrację profesjonalnych funkcji i aktualizacji.

* Skontroluj dostępność APP TEXA dla interesującego Cię urządzenia.

WIRTUALNY SKLEP

podzielony na różne działy:

TEXA APP: w sekcji tej znajdziemy listę oprogramowań i aplikacji opracowanych przez TEXA, które umożliwiają na przykład poszerzenie pokrycia i funkcjonalności oprogramowania poprzez aktywację nowej wersji, ale także aktywacji nowych aplikacji APP, które udostępniane są dla użytkowników sprzętu TEXA.

PARTNER APP: zawiera aplikacje stworzone we współpracy TEXA z firmami dostarczającymi usługi oraz produkty na rynek napraw samochodowych, takimi jak producenci i dystrybutorzy części zamiennych, czasopisma specjalistyczne, dostawcy informacji technicznych i wiele innych.


  FUNKCJE SPECJALNE
DOSTĘPNE DLA ŚRODOWISKA:


            

Podczas operacji diagnostycznych oraz programowania licznych sterowników pojazdów, precyzyjna i klarowna organizacja funkcji urządzenia oznacza dla mechanika znaczącą oszczędność czasu pracy.
Aplikacja FUNKCJE SPECJALNE umożliwia szybki dostęp do operacji takich jak kodowanie kluczyków/pilotów, regeneracja Filtra Cząstek Stałych, zmiana języka zestawu wskaźników czy wymiana akumulatora, poprzez przycisk funkcyjny. Daje gwarancję oszczędności czasu oraz dodatkowe ułatwienie pracy na IDC5.

 APP UTILITY

PRZELICZNIK JEDNOSTEK MIARPRZELICZNIK dostępny bezpośrednio w oprogramowaniu IDC5 pozwala w kilka chwil przeliczyć wartości na inne jednostki miary. Może stać się cenną pomocą dla każdego mechanika, który codziennie spotyka się z wieloma wielkościami i jednostkami pomiarowymi oraz wartościami podawanymi przez sterowniki pojazdów.
Dostępny dla wszystkich środowisk.


SŁOWNIKSŁOWNIK daje możliwość tłumaczenia w szybki i łatwy sposób terminologii technicznej oraz skrótów stosowanych w sektorze Automotive. Wystarczy wprowadzić np. skrót, czy nazwę dowolnego podzespołu elektronicznego i natychmiast system podpowiada nam jego tłumaczenie czy rozwinięcie.
Dostępna dla środowiska CAR (sam. osobowe).


LINKI PRODUCENTÓW POJAZDÓWLINKI PRODUCENTÓW POJAZDÓW to interesująca APP oddana do dyspozycji mechaników przez TEXA, aby umożliwić im sprawny dostęp do oficjalnych stron internetowych producentów pojazdów w celu pozyskania informacji technicznych dotyczących poszczególnych modeli pojazdów.
Dostępna dla środowiska CAR (sam. osobowe).

  DASHBOARD
DOSTĘPNE DLA ŚRODOWISK:


            

Jedną z wyjątkowych funkcji dostępnych w oprogramowaniu IDC5 dla środowisk TRUCK i OFF-HIGHWAY jest DASHBOARD, która oferuje możliwość wyświetlania parametrów pracy sterownika w przyjazny dla użytkownika i atrakcyjny graficznie sposób odzwierciedlający zestaw wskaźników samochodu ciężarowego czy maszyny rolniczej, podzespoły mechaniczne oraz logikę działania systemu.PARTNER APP

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCHDzięki tej aplikacji można uzyskać bezpośredni dostęp do katalogu części zamiennych PARTNER TEXA. Po wybraniu pojazdu, system IDC5 może przejść do partnerskiego portalu części zamiennych, bezpośrednio do wcześniej wybranego modelu pojazdu, bez konieczności ponownego wyszukiwania samochodu z bazy.WIRTUALNY KIOSKDzięki tej aplikacji można uzyskać dostęp do elektronicznej wersji renomowanych czasopism branży motoryzacyjnej i pozyskać aktualne informacje rynkowe na temat najnowszych produktów, osiągnięć techniki, przeprowadzanych testów i rankingów.

  UKŁADY LPG
DOSTĘPNE DLA ŚRODOWISKA:


            

UKŁADY LPG to nowa APP, która pozwala diagnozować systemy zasilane gazem, montowane w pojazdach używanych. Otwiera możliwość wykonania napraw w dużej liczbie pojazdów różnych marek i różnych modeli, które posiadają instalację gazową.
Dzięki funkcjom diagnostycznym udostępnionym w ramach tej aplikacji można wykonać szereg napraw usterek pojawiających się w pojazdach o mieszanym układzie zasilania (benzyna i LPG), które wynikać mogą z konfliktów pomiędzy różnymi systemami paliwowymi.
Nie jest zgodne z AXONE PAD, AXONE PALMTOP, AXONE DIRECT.
APP KABLE BIKEBezpłatna aplikacja informująca o właściwym stosowaniu i dostępności kabli diagnostycznych, dla których nie obowiązują jeszcze standardowe normy. Składa się z czterech części: pełnej listy kabli, listy kabli stosowanych przez poszczególne marki, listy i opisu zestawów walizek kabli oraz listy adapterów do zastosowania z urządzeniami diagnostycznymi obsługującymi także inne środowiska pojazdów.


APP TPMS REPAIR 


TPS bardzo dobrze integruje się z innymi urządzeniami diagnostycznymi TEXA obecnymi już w warsztacie. Dzięki nieodpłatnej aplikacji APP “TPMS Repair” może komunikować się z dowolnym komputerem PC, na którym zostało zainstalowane oprogramowanie IDC5 TEXA lub z AXONE Nemo i AXONE 4 Mini.

  KODOWANIE AIRBAG VAG

 


DOSTĘPNE DLA ŚRODOWISKA:


            

KODOWANIE AIRBAG VAG to innowacyjna aplikacja APP TEXA, która pozwala na szybkie obliczenie kodów niezbędnych do kodowania nowego sterownika Airbag grupy VAG* oszczędzając cenny czas w warsztacie.
Wystarczy wpisać kod sterownika widniejący na opakowaniu, aby uzyskać pięciocyfrowy kod wymagany do instalacji. Prosty przewodnik ilustruje sekwencję operacji do wykonania poprawnego kodowania sterownika w przypadku jego wymiany.
*Dla marek Volkswagen, Seat , Skoda

 

 
ODKRYJ WYJĄTKOWE FUNKCJE


WEJDŹ W ŚWIAT