URZĄDZENIA DIAGNOSTYCZNE

W Środowisku BIKE (motocykle, quady, skutery wodne, skutery śnieżne i ATV) TEXA utrzymuje niekwestionowaną pozycję lidera dzięki zastosowaniu interfejsu NAVIGATOR TXB Evolution oraz Navigator NANO S, które są w stanie połączyć się przez Bluetooth z komputerem PC lub z doskonałym urządzeniem wizualizacyjnym AXONE NEMO 2 i AXONE 5.

URZĄDZENIA POMIAROWE

UNIProbe i TwinProbe to dwa interfejsy przeznaczone do wykonywania pomiarów typu analogowego i cyfrowego w ramach diagnostyki konwencjonalnej. UNIProbe jest urządzeniem bardziej zaawansowanym i łączy w sobie 6 różnych narzędzi. TwinProbe jest z kolei urządzaniem bardziej ekonomicznym łączącym w sobie praktyczność połączenia bezprzewodowego z profesjonalizmem UNIProbe. TwinProbe posiada funkcje dwukanałowego oscyloskopu i generatora sygnałów. RCM jest rewolucyjnym motocyklowym miernikiem prędkości obrotowej silnika, przydatnym również w ramach przeglądu, a TTC jest narzędziem do sprawdzania prawidłowego napięcia paska rozrządu silnika, stworzonego zgodnie ze specyfikacją Ducati.

Rozwiązania TPMS

AXONE S TPS i TPS to dwa urządzenia zaprojektowane specjalnie do kompleksowej obsługi wszystkich operacji dotyczących systemów TPMS. Rozwiązaniem standardowym jest TPS, który proponuje do serwisowania opon, charakteryzujące się wyjątkowo szerokim pokryciem diagnostycznym dostępnych na rynku marek i modeli, oraz tradycyjną jakością i solidnością konstrukcji. AXONE S TPS jest najlepszym rozwiązaniem dostępnym dziś na rynku, umożliwiającym warsztatom wulkanizacyjnym przeprowadzenie wszystkich czynności dotyczących systemów kontroli ciśnienia w oponach we wszelkich konfiguracjach technicznych wybranych przez producenta.

URZĄDZENIA DO ANALIZY EMISJI SPALIN

TEXA oferuje pełną gamę niezwykle dokładnych i niezawodnych narzędzi do analizy spalin. GASBOX i OPABOX są analizatorami spalin przeznaczonymi odpowiednio dla silników benzynowych i wysokoprężnych, z komorą pomiarową zaprojektowaną przez TEXA, unikalną i bardzo dokładną. Do pomiaru prędkości obrotowej silnika, TEXA oferuje urządzenia RC2 i RC3. RCM jest rewolucyjnym obrotomierzem do motocykli, wykorzystywanym także do przeglądów.