URZĄDZENIA DIAGNOSTYCZNE

W Środowisku BIKE (motocykle, quady, skutery wodne, skutery śnieżne i ATV) TEXA utrzymuje niekwestionowaną pozycję lidera dzięki zastosowaniu interfejsu NAVIGATOR TXB Evolution oraz Navigator NANO S, które są w stanie połączyć się przez Bluetooth z komputerem PC lub z doskonałym urządzeniem wizualizacyjnym AXONE NEMO 2 i AXONE 5.

URZĄDZENIA POMIAROWE

UNIProbe i TwinProbe to dwa interfejsy przeznaczone do wykonywania pomiarów typu analogowego i cyfrowego w ramach diagnostyki konwencjonalnej. UNIProbe jest urządzeniem bardziej zaawansowanym i łączy w sobie 6 różnych narzędzi. TwinProbe jest z kolei urządzaniem bardziej ekonomicznym łączącym w sobie praktyczność połączenia bezprzewodowego z profesjonalizmem UNIProbe. TwinProbe posiada funkcje dwukanałowego oscyloskopu i generatora sygnałów. RCM jest rewolucyjnym motocyklowym miernikiem prędkości obrotowej silnika, przydatnym również w ramach przeglądu, a TTC jest narzędziem do sprawdzania prawidłowego napięcia paska rozrządu silnika, stworzonego zgodnie ze specyfikacją Ducati.

Rozwiązania TPMS

Monitorowanie ciśnienia w oponach jest jednym z ważnych elementów związanym z bezpieczeństwem drogowym. TEXA oferuje dwa doskonałe urządzenia, do przeprowadzania wszystkich operacji w tym obszarze: TPS to narzędzie proponujące obsługę podstawowych operacji, TPS2 to urządzenie wyższej klasy, opracowane specjalnie by spełniać wszystkie potrzeby warsztatów wulkanizacyjnych w zakresie obsługi opon.

URZĄDZENIA DO ANALIZY EMISJI SPALIN

TEXA oferuje pełną gamę niezwykle dokładnych i niezawodnych narzędzi do analizy spalin. GASBOX i OPABOX są analizatorami spalin przeznaczonymi odpowiednio dla silników benzynowych i wysokoprężnych, z komorą pomiarową zaprojektowaną przez TEXA, unikalną i bardzo dokładną. Do pomiaru prędkości obrotowej silnika, TEXA oferuje urządzenia RC2 i RC3. RCM jest rewolucyjnym obrotomierzem do motocykli, wykorzystywanym także do przeglądów.