URZĄDZENIA DIAGNOSTYCZNE

Do diagnostyki środowiska MARINE, TEXA proponuje jednostki wyświetlacz AXONE NEMO 2 w zestawieniu z interfejsem diagnostycznym NAVIGATOR TXB Evolution. Alternatywne zastosowanie interfejsu NAVIGATOR TXT MULTIHUB umożliwia rozszerzenie napraw i obsługi diagnostycznej o wszystkie pojazdy w środowiskach CAR, TRUCK, OFF-HIGHWAY i BIKE.

URZĄDZENIA POMIAROWE

UNIProbe i TwinProbe to dwa interfejsy przeznaczone do wykonywania pomiarów typu analogowego i cyfrowego w ramach diagnostyki konwencjonalnej. UNIProbe jest urządzeniem bardziej zaawansowanym i łączy w sobie sześć różnych narzędzi. TwinProbe jest z kolei urządzaniem bardziej ekonomicznym łączącym w sobie praktyczność połączenia bezprzewodowego z profesjonalizmem UNIProbe. TwinProbe posiada funkcje dwukanałowego oscyloskopu i generatora sygnałów. Obydwa urządzenia współpracują ze wszystkimi jednostkami wizualizacyjnymi TEXA lub z dowolnym komputerem klasy PC Windows bez konieczności użycia kabli, z wykorzystaniem bezprzewodowej technologii Bluetooth, dając swobodę poruszania się wokół pojazdu.

Urządzenia do ozonowania

TEXA oferuje innowacyjne i profesjonalne rozwiązanie, które może wykonać dezynfekcję kabin samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, kamperów czy łodzi. Jego zastosowanie jest skuteczne również w odkażaniu małych i średnich pomieszczeń, takich jak pokoje hotelowe, bary, poczekalnie czy biura.