URZĄDZENIA DIAGNOSTYCZNE

Do diagnostyki środowiska OFF-HIGHWAY (maszyny rolnicze i budowlane) Texa proponuje zestaw NAVIGATOR TXT MULTIHUB i niezwykle wytrzymały AXONE NEMO 2, który może być z powodzeniem stosowany również w trudnych warunkach pogodowych poza warsztatem. Alternatywnie, NAVIGATOR TXT MULTIHUB może być także skonfigurowany do pracy z komputerem PC dzięki modułowi Bluetooth i w tej konfiguracji obsługuje diagnostykę wszystkich typów pojazdów w środowiskach TRUCK, CAR, MARINE i BIKE.

URZĄDZENIA POMIAROWE

UNIProbe i TwinProbe to dwa interfejsy przeznaczone do wykonywania pomiarów typu analogowego i cyfrowego w ramach diagnostyki konwencjonalnej. UNIProbe jest urządzeniem bardziej zaawansowanym i łączy w sobie sześć różnych narzędzi. TwinProbe jest z kolei urządzaniem bardziej ekonomicznym łączącym w sobie praktyczność połączenia bezprzewodowego z profesjonalizmem UNIProbe. TwinProbe posiada funkcje dwukanałowego oscyloskopu i generatora sygnałów. Obydwa urządzenia współpracują ze wszystkimi jednostkami wizualizacyjnymi TEXA lub z dowolnym komputerem klasy PC Windows bez konieczności użycia kabli, z wykorzystaniem bezprzewodowej technologii Bluetooth, dając swobodę poruszania się wokół pojazdu.

URZĄDZENIA DO DIAGNOSTYKI I OBSŁUGI UKŁADÓW A/C

Linia stacji KONFORT do obsługi i przeglądów samochodowych układów klimatyzacji stanowi doskonałą odpowiedź na potrzeby wszystkich warsztatów. Nie przez przypadek zdobyła pozycję światowego lidera w tym sektorze. Gama KONFORT dla środowiska OFF-HIGHWAY przewiduje możliwość wyboru pomiędzy prostą stacją 720R czy bardziej zaawansowaną 760R.

Produkty do zdalnej diagnostyki

Zdalna diagnostyka dla Off-Highway.

 

Urządzenia do ozonowania

TEXA oferuje innowacyjne i profesjonalne rozwiązanie, które może wykonać dezynfekcję kabin samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, kamperów czy łodzi. Jego zastosowanie jest skuteczne również w odkażaniu małych i średnich pomieszczeń, takich jak pokoje hotelowe, bary, poczekalnie czy biura.