URZĄDZENIA DIAGNOSTYCZNE

TEXA jest światowym liderem w dziedzinie diagnostyki samochodów ciężarowch, autobusów i naczep.

NAVIGATOR TXT MULTIHUB, łączy się poprzez Bluetooth z komputerem PC oraz tabletem AXONE NEMO 2, najbardziej zaawansowanym i kompletnym urządzeniem wyświetlającym aktualnie dostępnym na rynku.

MULTI PEGASO 3 jest natomiast kompletną stacją wielozadaniową doskonałą dla warsztatów wyspecjalizowanych w naprawach pojazdów ciężarowych.

URZĄDZENIA DO DIAGNOSTYKI I OBSŁUGI UKŁADÓW A/C

Linia stacji KONFORT do diagnostyki i obsługi samochodowych układów klimatyzacji stanowi idealną odpowiedź na wszelkie potrzeby warsztatu.

Nie przez przypadek wyznacza ona standardy serwisowania klimatyzacji na całym świecie. Linia KONFORT obejmuje stacje dedykowane do obsługi gazu chłodniczego R134a (705R i 710R), gazu chłodniczego R1234yf (707R) oraz stacje, które mogą pracować z obydwoma typami gazów poprzez zastosowanie zestawu konwersji (720R i 760R).

Zwracamy uwagę na wersję 760R BUS przeznaczoną do układów o dużej pojemności, typowych dla autobusów i innych pojazdów specjalnych. 
Model 780R posiada dwa oddzielne obwody umożliwiające pracę z dwoma typami czynnika jednocześnie. 

URZĄDZENIA DO OZONOWANIA

TEXA oferuje innowacyjne i profesjonalne rozwiązanie, które może wykonać dezynfekcję kabin samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, kamperów czy łodzi. Jego zastosowanie jest skuteczne również w odkażaniu małych i średnich pomieszczeń, takich jak pokoje hotelowe, bary, poczekalnie czy biura.

EMISJI

TEXA oferuje pełną gamę niezwykle dokładnych i niezawodnych narzędzi do analizy spalin. GASBOX i OPABOX są analizatorami spalin przeznaczonymi odpowiednio dla silników benzynowych i wysokoprężnych, z komorą pomiarową zaprojektowaną przez TEXA, unikalną i bardzo dokładną.
Do pomiaru temperatury i prędkości obrotowej silnika, TEXA oferuje nadzwyczaj kompletne narzędzie RC3.

URZĄDZENIA POMIAROWE

UNIProbe i TwinProbe to dwa interfejsy przeznaczone do wykonywania pomiarów typu analogowego i cyfrowego w ramach diagnostyki konwencjonalnej. UNIProbe jest urządzeniem bardziej zaawansowanym i łączy w sobie sześć różnych narzędzi. TwinProbe jest z kolei urządzaniem bardziej ekonomicznym łączącym w sobie praktyczność połączenia bezprzewodowego z profesjonalizmem UNIProbe.
TwinProbe posiada funkcje dwukanałowego oscyloskopu i generatora sygnałów. Obydwa urządzenia współpracują ze wszystkimi jednostkami wizualizacyjnymi TEXA lub z dowolnym komputerem klasy PC Windows bez konieczności użycia kabli, z wykorzystaniem bezprzewodowej technologii Bluetooth, dając swobodę poruszania się wokół pojazdu.

 

TPMS

Monitorowanie ciśnienia w oponach jest jednym z ważnych elementów związanym z bezpieczeństwem drogowym.

TEXA oferuje dwa doskonałe urządzenia, do przeprowadzania wszystkich operacji w tym obszarze: TPS to narzędzie proponujące obsługę podstawowych operacji, TPS2 to urządzenie wyższej klasy, opracowane specjalnie by spełniać wszystkie potrzeby warsztatów wulkanizacyjnych w zakresie obsługi opon.

PRODUKTY DO ZDALNEJ DIAGNOSTYKI

Zdalna diagnostyka dla pojazdów ciężarowych.

broszury