NEWS

PROFIAUTO SHOW 2018 23-24.06.2018 - TEXA POLAND STOISKO 84
PROFIAUTO SHOW 2018 23-24.06.2018  - TEXA POLAND STOISKO 84
Zapraszamy do odwiedzenia stoiska TEXA Poland (stoisko 84) na targach ProfiAuto Show w Katowicach. Na stoisku TEXA zaprezentowane zostaną nowości z zakresu kalibracji kamer i radarów systemów ADAS oraz obszerną ofertę stacji do serwisowania układów klimatyzacji, profesjonalnych wielomarkowych testerów diagnostycznych dedykowanych do samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli, maszyn rolniczych i budowlanych oraz sprzętu motorowodnego. Odwiedzający będą mieć okazję zapoznania się z rozwiązaniami do analizy spalin oraz ofertą szkoleń dedykowanych mechanikom.

TEXA zaprasza także do specjalnej strefy mechanika na terenie zewnętrznym, gdzie będzie można przetestować działanie naszych urządzeń na pojeździe i skorzystać z porad naszych specjalistów.

Na szczególną uwagę zasługuje najnowszy zestaw TEXA RCCS do kalibracji kamer i radarów w zaawansowanych systemach wsparcia kierowcy (ADAS) z bardzo szeroką gamą akcesoriów zapewniających możliwość obsługi zaawansowanych systemów stosowanych aktualnie w nowoczesnych pojazdach. Kalibracja kamer i radarów jest także tematem naszego szkolenia, na które zapraszamy do targowego centrum szkoleniowego.

Na stoisku zaprezentowany zostanie również najwyższy model tabletu warsztatowego TEXA AXONE NEMO współpracującego z interfejsem diagnostycznym TXTs – czyniącego go potężnym narzędziem do diagnostyki we wszystkich środowiskach diagnostycznych TEXA. Nie zabraknie również najnowszego zestawu diagnostycznego AXONE 5 z Navigatorem NanoS – dedykowanego do diagnostyki samochodów osobowych oraz motocykli.OSTATNIE NOWOŚCI

PROFIAUTO SHOW 2018 23-24.06.2018 - TEXA POLAND STOISKO 84
Zapraszamy na targi ProfiAuto Show 2018 w dniach 23-24.06.2018 (sobota, niedziela)  - TEXA Poland stoisko 84
Czytaj więcej

POKRYCIE DIAGNOSTYCZNE TEXA: CAŁKOWICIE NOWY PORTAL DOSTĘPNY ON LINE
TEXA, dzięki zespołom badawczym i rozwojowym obecnym nie tylko w Europie, ale także w Ameryce i Azji gwarantuje swoim klientom zawsze najlepsze pokrycie diagnostyczne w zakresie samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych i...

Czytaj więcej

ZAPRASZAMY NA LETNI CYKL SZKOLEŃ TEXAEDU, KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH 25-28 CZERWCA.
Zapraszamy na letni cykl szkoleń TEXAEDU, który odbędzie się w dniach 25-28 czerwca.
Czytaj więcej

TEXA ETRUCK ZDOBYWCĄ ZŁOTEGO MEDALU MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW POZNAŃSKICH
TEXA eTRUCK zdobył kolejną prestiżową nagrodę – tym razem innowacyjne rozwiązanie przeznaczone do zdalnej diagnostyki pojazdów ciężarowych, dedykowane niezależnym warsztatom oraz managerom flot zdobyło ZŁOTY MEDAL MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW POZNAŃSKICH.

Czytaj więcej

NOWA BAZA DANYCH KONFORT WERSJA 16, Z WYJĄTKOWO SZEROKIM POKRYCIEM
Najnowsze wydanie zawiera ponad 25.900 opcji do obsługi samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i maszyn rolniczych wyposażonych w układ na czynnik R134a lub R1234yf.

Czytaj więcej

ZAPRASZAMY NA TARGI TTM PAWILON 7A STOISKO 26
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych profesjonalną diagnostyką pojazdów, oraz diagnostyką i serwisem układów klimatyzacji, do Poznania (Międzynarodowe Targi Poznańskie) na targi TTM. 
Czytaj więcej

Archiwum news