NEWS

ZAPRASZAMY NA AUTO LAND EXPO, 06.10.2018 - TEXA POLAND STOISKO 102
ZAPRASZAMY NA AUTO LAND EXPO, 06.10.2018 - TEXA POLAND STOISKO 102
 Zapraszamy do odwiedzenia stoiska TEXA Poland (stoisko 102) na targach Auto Land EXPO w Ostródzie. Na stoisku TEXA zaprezentowana zostanie gama profesjonalnych wielomarkowych testerów diagnostycznych dedykowanych do samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli, maszyn rolniczych i budowlanych oraz sprzętu motorowodnego. Nie zabraknie również obszernej oferty stacji do serwisowania układów klimatyzacji.
 

Na stoisku zaprezentowany zostanie również najwyższy model tabletu warsztatowego TEXA AXONE NEMO współpracujący z interfejsem diagnostycznym Navigator TXTs – czyli zestaw będący potężnym narzędziem do diagnostyki we wszystkich środowiskach diagnostycznych TEXA. Nie zabraknie również najnowszego zestawu diagnostycznego AXONE 5 z Navigatorem NanoS – dedykowanego do diagnostyki samochodów osobowych oraz motocykli. Specjaliści zainteresowani tematyką motocyklową będą mogli zapoznać się z ofertą urządzenia Navigator TXBe przeznaczonego do pracy w środowisku BIKE.

Serdecznie zapraszamy

Zespół TEXA Poland
OSTATNIE NOWOŚCI

ZAPRASZAMY NA AUTO LAND EXPO, 06.10.2018 - TEXA POLAND STOISKO 102

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska TEXA Poland (stoisko 102) na targach Auto Land EXPO w Ostródzie.


Czytaj więcej

KONFORT NAJLEPSZĄ MARKĄ STACJI KLIMATYZACJI W NIEMCZECH WG “BESTE MARKE 2018”
Czytelnicy branżowego czasopisma niemieckiego PROFI Werkstatt wybrali linię stacji KONFORT TEXA jako najlepszą markę w kategorii stacji obsługi układów klimatyzacji.

Czytaj więcej

TEXA LASER EXAMINER
LASER EXAMINER jest praktycznym przyrządem pomiarowym o niewielkich rozmiarach, który pozwala ocenić, z dokładnością do jednej dziesiątej milimetra, i w sposób obiektywny, zużycie tarczy hamulcowej pojazdu...
Czytaj więcej

ZAPRASZAMY NA TARGI AGRO SHOW BEDNARY 20-23 WRZEŚNIA 2018
Na naszym stoisku zaprezentujemy innowacyjne i profesjonalne produkty: NOWOŚĆ – eTRUCK dla środowiska AGRI/CONSTRUCTION, AXONE NEMO, Navigator TXTs, KONFORT 705 OFF-ROAD, UNIPROBE, IDC5 OHW.

Czytaj więcej

ZAAWANSOWANE ROZWIĄZANIA TEXA DLA WARSZTATÓW PRZYSZŁOŚCI NA TARGACH ATOMECHANIKA WE FRANKFURCIE
Podczas 25-tej edycji targów, będących ważnym wydarzeniem dla rynku motoryzacyjnego, TEXA zaprezentuje serię interesujących nowości dla sektora napraw i obsługi pojazdów. TEXA ponownie zaprasza do Frankfurtu, gdzie na imponującym rozmiarami, dwupiętrowym stoisku nr E96 w Hali 8...

Czytaj więcej

PROFIAUTO SHOW 2018 23-24.06.2018 - TEXA POLAND STOISKO 84
Zapraszamy na targi ProfiAuto Show 2018 w dniach 23-24.06.2018 (sobota, niedziela)  - TEXA Poland stoisko 84
Czytaj więcej

Archiwum news