NEWS

NOWY AXONE 5: PROSTA I PEŁNA DIAGNOSTYKA DLA WSZYSTKICH
NOWY AXONE 5: PROSTA I PEŁNA DIAGNOSTYKA DLA WSZYSTKICH
Urządzenie diagnostyczne przeznaczone do obsługi samochodów osobowych oraz motocykli, które imponuje wielkością ekranu, zaawansowanym oprogramowaniem jak również doskonałą proporcją jakości do ceny.AXONE 5 jest najnowszą jednostką wyświetlającą TEXA do diagnostyki pojazdów z grupy CAR oraz BIKE. Zaskakuje prostą i intuicyjną obsługą oraz niezwykle wydajnymi podzespołami najnowszej generacji, aby zapewnić pełny profesjonalizm usług diagnostycznych w warsztacie.

AXONE 5 oferuje doskonałą proporcję jakości do ceny, połączoną z niezawodnością i doświadczeniem użytkowym typowym dla produktów TEXA. To intuicyjna i pełna diagnostyka dla wszystkich, idealna dla najbardziej doświadczonych i wymagających użytkowników, ale także dla początkujących diagnostów.

Dzięki oprogramowaniu IDC5a PLUS oraz systemowi operacyjnemu Android, AXONE 5 jest szybki i niezawodny. Dostarcza on mechanikowi pełnego wsparcia podczas napraw dzięki udostępnieniu wewnętrznej bazy schematów elektrycznych, danych mechanicznych oraz kart technicznych. Ekran pojemnościowy o dużych wymiarach (9,7’’ o rozdzielczości 2048x1536 pixel), gwarantuje bardzo wysoką jakość obrazu i precyzję dotykowej nawigacji.

ZDJĘCIA


ULOTKIOSTATNIE NOWOŚCI

NOWY AXONE 5: PROSTA I PEŁNA DIAGNOSTYKA DLA WSZYSTKICH
AXONE 5 jest najnowszą jednostką wyświetlającą TEXA do diagnostyki pojazdów z grupy CAR oraz BIKE. Zaskakuje prostą i intuicyjną obsługą oraz niezwykle wydajnymi podzespołami najnowszej generacji, aby zapewnić pełny profesjonalizm usług diagnostycznych w warsztacie.

Czytaj więcej

SZKOLENIA TECHNICZNE Z OBSŁUGI SPRZĘTU DIAGNOSTYCZNEGO
Zapraszamy na jesienny cykl szkoleń TEXAEDU, które odbędą się w dniach 16-19 października. Szkolenia adresowane są przede wszystkim do diagnostów i mechaników samochodowych obsługujących pojazdy osobowe, ciężarowe i maszyny rolnicze.

Czytaj więcej

NOWOŚCI TEXA NA 16 TARGACH INTERCARS
W dniach od 22 do 24 września 2017 zapraszamy na stoisko 429 w hali wyposażenia warsztatów, gdzie zaprezentujemy liczne nowości, a czas spędzony z nami umili gorąca i aromatyczna kawa, serwowana przez profesjonalnego baristę. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez cały weekend!

Czytaj więcej

NAJNOWSZE VIDEO PREZENTUJĄCE INNOWACYJNĄ PLATFORMĘ OPROGRAMOWANIA IDC5
Przedstawiamy materiał wideo, za pomocą, którego TEXA oficjalnie prezentuje wyjątkowe innowacje wprowadzone w najnowszej platformie IDC5 - oprogramowania wielomarkowego...

Czytaj więcej

NOWA KAMPANIA REKLAMOWA KONFORT
TEXA rozpoczęła nową kampanię reklamową, poświęconą gamie stacji KONFORT do obsługi układów klimatyzacji.
Za pomocą grafiki i humorystycznego hasła reklamowego, TEXA chce zwrócić uwagę mechaników na możliwości jakie daje zastosowanie profesjonalnych urządzeń...

Czytaj więcej

ETRUCK: ZMINIATURYZOWANE URZĄDZENIE DO OPTYMALNEGO ZARZĄDZANIA FLOTĄ POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH
Innowacyjne rozwiązanie, które wprowadza warsztat wyspecjalizowany w naprawach pojazdów ciężarowych w nowy wymiar. E-Truck jest miniaturowym urządzeniem, które po zainstalowaniu w gnieździe diagnostycznym pojazdu...

Czytaj więcej

Archiwum news