OBSŁUGA KLIENTA texa

CALL CENTER TEXA POLAND

Obsługa Klienta

stałe wsparcie warsztatu

Szereg unikatowych funkcji, które pozwolą w pełni wykorzystać potencjał i uzyskać stałe wsparcie ze strony doradców technicznych Call Center TEXA.

W ten sposób Twój warsztat będzie zawsze podążać za rozwojem nowych technologii w sektorze motoryzacyjnym.

Jest to recepta na łatwiejsze wykonywanie codziennych napraw pojazdów.

Odkryj rozwiązania TEXA

TEXPACK

To roczna umowa na aktualizację oprogramowania diagnostycznego, dostępna dla pięciu środowisk diagnostycznych (CAR, TRUCK, BIKE, OFF-HIGHWAY i MARINE). Pozwala na wykorzystanie całego potencjału urządzenia diagnostycznego.

Dzięki TEXPACK, mechanik może zaktualizować swoje urządzenie TEXA o najnowsze rozwiązania wprowadzane na rynek i utrzymać doskonałe pokrycie diagnostyczne marek oraz modeli pojazdów.

TEXA Security Access

Subskrybując usługę TEXA Security Access, możesz wykonywać diagnostykę pojazdów wyposażonych w moduł zabezpieczający SGW (Secure Gateway) w sposób oficjalny, bezpieczny i nieograniczony. SGW jest modułem ochronnym, montowanym w pojazdach najnowszej generacji, który przechwytuje wszelkie próby połączenia z jednostkami sterującymi zamontowanymi w pojeździe.

TEX@INFO

Jest to roczna umowa, która daje możliwość wyboru usług wsparcia, z jakich mechanik chce skorzystać.


Wśród dostępnych opcji znajdują się Biuletyny Techniczne, Rozwiązane Problemy, Call Center.

RAPOROWANIE BŁĘDÓW

BIULETYNY TECHNICZNE

Pozwalają na pobieranie i przeglądanie informacji dotyczących najczęściej spotykanych usterek i związanych z nimi procedur naprawczych, zasad działania systemu elektronicznego lub mechanicznego oraz procedur szybkiego znalezienia rozwiązania problemu. Dane te usystematyzowane są po marce pojazdu i wzbogacone o zdjęcia lub tabele porównawcze do łatwej interpretacji.

ROZWIĄZANE PROBLEMY

Pozwala na szybkie przeszukiwanie baz diagnostycznych TEXA w celu wyszukania procedur naprawczych, już wcześniej sprawdzonych i zarejestrowanych przez techników Call Center. Mechanik ma dostęp do tysięcy usterek wykrytych w terenie przez mechaników na całym świecie, do których dostęp posiada 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Call Center

Pozwala skontaktować się telefonicznie z działem wsparcia telefonicznego TEXA, a tym samym uzyskać pomoc wykwalifikowanych doradców technicznych, którzy krok po kroku, poprowadzą do rozwiązania usterki. Alternatywnie klient może skorzystać z usługi iSUPPORT i przesłać zgłoszenie pomocy technicznej bezpośrednio z urządzenia diagnostycznego.

ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW

Najbardziej wszechstronne

oprogramowanie diagnozy szczegółowej pojazdów

Nawet najlepiej przemyślane oprogramowanie nie będzie w stanie odpowiedzieć na wszystkie potrzeby danego warsztatu. Wiele oczekiwań zależy od indywidualnych wyzwań, z którymi mierzy się konkretny serwis. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, ale dbamy też o to, by nasi klienci wciąż mogli sobie z tym poradzić.
 
Wirtualny sklep TEXA APP zawiera szereg aplikacji opracowanych przez TEXA, które pozwalają między innymi rozszerzyć pokrycie lub funkcje oprogramowania IDC5.
Znajdziesz tu liczne unikatowe rozwiązania które dodatkowo upraszczają codzienną pracę.
AXONE NEMO 2 jest w standardzie wyposażony w wiele ciekawych aplikacji, ale sporo z rozwiązań pozostaje dostępnych do pobrania, aby rozszerzyć zakres diagnostyki wielomarkowej TEXA.

Jak wygląda dodatkowe oprogramowanie diagnozy szczegółowej pojazdów? Wszystkie dodatkowe funkcjonalności dostępne w naszym wirtualnym sklepie są technologią opracowaną przez TEXA. Dzięki temu masz pewność, że będą one w pełni kompatybilne z urządzeniami naszej marki, a ich zakup i instalacja nie sprawią Ci absolutnie żadnych problemów. 

By zapewnić naszym klientom jak największą wygodę, dbamy o to, by wszystkie dostępne aplikacje działające na oprogramowaniu IDC5 były łatwe do zlokalizowania. Można posortować je według ich przeznaczenia do konkretnych typów pojazdów. Dzięki temu nie musisz obawiać się tego, że chcąc przeprowadzić skanowanie wszystkich elektronicznych jednostek sterujących w samochodzie osobowym, zakupisz program dla ciężarówek czy maszyn rolniczych. 

Zachęcamy także do skorzystania z naszych dodatkowych narzędzi wyszukiwania. Dzięki temu łatwo znajdziesz aplikacje na konkretne urządzenie do nagrywania sesji diagnostycznych i przeprowadzania szczegółowej diagnostyki. Obecnie możesz zaopatrzyć się u nas programy na AXONE NEMO 2, AXONE 5 oraz komputery stacjonarne z systemem operacyjnym Windows. 

Skanowanie jednostek sterujących – przykładowe aplikacje dodatkowe

Zastanawiasz się, w jakiego rodzaju dodatkowe funkcjonalności możesz wyposażyć nasze oprogramowanie diagnozy szczegółowej pojazdów? W sklepie TEXA APP znajdziesz bardzo duży wybór różnych programów, z których znaczna część dostępna jest nieodpłatnie. 

  • DUAL MODE – to aplikacja pozwalająca na równoczesne podłączenie i wyświetlanie danych z dwóch różnych interfejsów. Dzięki temu możesz w tym samym czasie przeprowadzić diagnostykę różnych podzespołów. 
  • EURO CHECK – program, który umożliwia szybką identyfikację kategorii EURO danego pojazdu i sprawdzenia, czy nie dotyczą go ograniczania w poruszaniu się po niektórych strefach. Ma to ogromne znaczenie przy wyjazdach zagranicznych, gdzie tego typu obszary są bardzo popularne.
  • Kodowanie AIRBAG VAG – ta aplikacja pozwala na szybkie wygenerowanie kodu na zakodowanie sterownika do poduszki powietrznej. Znacznie skraca czas całej procedury.
  • Kodowanie kluczy – nasze oprogramowanie diagnozy szczegółowej pojazdów może być wzbogacone także o aplikację, która koduje kluczyki, piloty i immobilizery. 
  • Pojazdy elektryczne – specjalistyczna diagnostyka pojazdów elektrycznych jest coraz bardziej pożądaną usługą. Przygotuj swój warsztat na potrzeby klientów i wzbogać swój interfejs o funkcje i bazę danych zawierającą informacje na temat samochodów na prąd. 
  • SUPERCAR – to program stworzony z myślą o sportowych i luksusowych pojazdach. Daje on dostęp do pełnej bazy danych odnośnie marek takich jak Ferrari, Lamborghini, Porsche i wielu innych.
  • Wymiana baterii – aplikacja generująca kody potrzebne przy wymianie akumulatorów w pojazdach z systemem Start&Stop. 

Wszystkie wymienione wyżej aplikacje i programy pozwalające na precyzyjniejsze skanowanie jednostek sterujących, wzbogacające bazy danych i nie tylko, to jedynie część naszej rozbudowanej oferty. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi możliwościami oprogramowania IDC5. Możesz dostosować je w pełni pod swoje własne oczekiwania i potrzeby w celu stworzenia narzędzia niemal idealnego. Właśnie dlatego to najlepszy wybór dla każdego warsztatu. 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, koniecznie sprawdź materiały edukacyjne zamieszczone na naszej stronie. Znajdziesz wśród nich szczegółowe opisy produktów TEXA oraz ich dane techniczne, a także darmowe broszury instruktażowe w formie PDF. Dzięki temu specjalistyczna diagnostyka pojazdów nie będzie stanowić dla Ciebie absolutnie żadnej tajemnicy. 

SKONTAKTU SIĘ Z NAMI ABY AKTYWOWAĆ USŁUGI POMOCY TECHNICZNEJ

lub dowiedzieć się więcej na temat TEXPACK, Texa Security Access i TEX@INFO

Ważna Informacja dla Naszych Klientów

Szanowni Klienci,

Uprzejmie informujemy, że z dniem 20 maja 2024 roku nastąpiła zmiana lokalizacji Magazynu oraz Serwisu TEXA Poland. Nowy adres, pod którym jesteśmy dostępni dla Państwa, to:

ul. Laryska 21, 41-404 Mysłowice

Prosimy o zwrócenie uwagi na tę zmianę przy planowaniu przyszłych wizyt lub wysyłaniu do nas przesyłek.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu 32 364 18 88

Z poważaniem, Zespół TEXA Poland