NEWS

H2 BLASTER NAGRODZONY PO RAZ KOLEJNY

TEXA H2 Blaster Zdobywa Nagrodę na VII Kongresie Ekspertów Samochodowych

W dniu  20.03.2024 na VII Kongresie Ekspertów Samochodowych, TEXA H2 BLASTER otrzymał prestiżową nagrodę w kategorii Innowacyjność Produktu, co stanowi wyraz uznania dla jego rewolucyjnego podejścia i technologicznej przewagi w branży motoryzacyjnej. To już druga znacząca nagroda przyznana temu urządzeniu w bieżącym miesiącu, co potwierdza jego lidera wśród innowacyjnych rozwiązań na rynku.

TEXA H2 BLASTER, będący przełomem w diagnostyce i konserwacji pojazdów, został doceniony przez jury za jego wyjątkowe możliwości, które znacząco wpływają na efektywność pracy warsztatów oraz na ochronę środowiska. Urządzenie to pozwala na szybką i precyzyjną diagnostykę pojazdów, wykorzystując najnowsze osiągnięcia techniczne.

TEXA H2 BLASTER kontynuuje swoją pasmo sukcesów, będąc już wcześniej laureatem innych prestiżowych nagród branżowych. To kolejny dowód na to, że firma TEXA jest w awangardzie technologicznej rewolucji w motoryzacji, nieustannie poszukując nowych sposobów na ulepszenie doświadczeń warsztatowych i zmniejszenie wpływu motoryzacji na środowisko.

To nas nas ogromne wyróżnienie, ponieważ kongres jest narzędziem mającym znaczący wpływ na kształtowanie rozwoju sektora motoryzacyjnego w Polsce.

Dziękujemy kapitule za uznanie! 

„Otrzymanie tej nagrody na tak prestiżowym forum jest dla Nas nie tylko powodem do dumy, ale także potwierdzeniem, że kierunek, w którym podążamy, rozwijając nasze produkty, jest właściwy. TEXA H2 Blaster stanowi kwintesencję naszych starań o innowacyjność i najlepszy dowód na to, że technologia może iść w parze z ekologią”

UDOSTĘPNIJ: