NEWS

Złoty Medal TTM 2024 dla H2 Blaster – przełom w technologii wodorowania silników

W prestiżowym konkursie Targów Techniki Motoryzacyjnej 2024H2 BLASTER – innowacyjne urządzenie do wodorowania silników, zostało wyróżnione Złotym Medalem, potwierdzając swoją wyjątkowość i znaczenie dla przyszłości motoryzacji. To urządzenie, które ma potencjał zmienić sposób, w jaki myślimy o efektywności i ekologii w branży samochodowej, zdobyło uznanie sędziów Sądu Konkursowego pod przewodnictwem prof. dr hab. inż. Wiesława Zwierzyckiego z Instytutu Maszyn Roboczych i Pojazdów Samochodowych Politechniki Poznańskiej.

H2 BLASTER  to wynik wieloletnich badań i rozwoju, mający na celu znaczące zwiększenie efektywności paliwowej oraz redukcję emisji szkodliwych substancji z silników spalinowych poprzez wykorzystanie wodoru jako dodatku do tradycyjnych paliw. Urządzenie to, opracowane przez zespół ekspertów i inżynierów, wykorzystuje najnowsze technologie wodorowania, umożliwiając łatwą adaptację do istniejących systemów silnikowych bez konieczności ich inwazyjnej modyfikacji.

Złoty Medal Targów Techniki Motoryzacyjnej jest przyznawany tylko najbardziej innowacyjnym i przełomowym produktom, które mają realny wpływ na rozwój branży motoryzacyjnej. Wyróżnienie to potwierdza, że H2 Blaster jest liderem w dziedzinie technologii wodorowych, otwierając nowe możliwości dla producentów pojazdów, warsztatów samochodowych oraz kierowców zainteresowanych ekologicznymi i ekonomicznymi rozwiązaniami.

Wszystkich zainteresowanych dalszymi informacjami na temat urządzenia i jego zastosowań zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony H2 BLASTER oraz do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami firmy TEXA Poland, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak technologia wodorowania może zmienić przyszłość motoryzacji.

UDOSTĘPNIJ: