NEWS

KALENDARZ TEXA 2023

TEXA „W KOSMOSIE” Z KALENDARZEM MILO MANARA NA 2023

Nowa ilustracja autorstwa mistrza z Verony – Milo Manara, poświęcona jest AXONE VOICE, pierwszemu bezdotykowemu narzędziu diagnostycznemu, które zaskoczyło rynek dzięki swoim innowacyjnym funkcjom.

Kobieta – astronautka w statku kosmicznym, w stanie zerowej grawitacji jest gotowa do pracy za pomocą futurystycznego narzędzia diagnostyczengo bez użycia rąk. To mógłby być początek filmu science-fiction, ale mówimy o nowym kalendarzu TEXA na rok 2023 autorstwa Milo Manary przedstawiającego AXONE VOICE, najwyższej klasy narzędzie diagnostyczne oficjalnie zaprezentowane we wrześniu, na ostatniej edycji targów Automechanika we Frankfurcie.

Kalendarz jest również idealną kontynuacją ilustracji upamiętniającej trzydziestolecie TEXA, w której główny bohater patrzy na konstelację na niebie tworzącą liczbę 30. Tym razem ilustracja wykracza poza gwiazdy i sięga kosmosu, w rodzaj technologicznej podróży, która odzwierciedla ewolucję firmy, która rozpoczęła się w 1992 roku i nigdy się nie zatrzymała, zawsze poszukując innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu motoryzacyjnego.

AXONE VOICE to nowoczesna, bezobsługowa jednostka diagnostyczna, która wprowadza oryginalne funkcje dla świata diagnostyki wielomarkowej, takie jak sterowanie głosowe, rozpoznawanie twarzy użytkownika, możliwość dostępu do pojazdów w trybie passthru czy odblokowanie bramy, które są niezbędne, aby móc działać w pojazdach najnowszej generacji.

Ponadto, po wypełnieniu formularza kalendarz można pobrać pod następującym linkiem:  

UDOSTĘPNIJ:

Ważna Informacja dla Naszych Klientów

Szanowni Klienci,

Uprzejmie informujemy, że z dniem 20 maja 2024 roku nastąpiła zmiana lokalizacji Magazynu oraz Serwisu TEXA Poland. Nowy adres, pod którym jesteśmy dostępni dla Państwa, to:

ul. Laryska 21, 41-404 Mysłowice

Prosimy o zwrócenie uwagi na tę zmianę przy planowaniu przyszłych wizyt lub wysyłaniu do nas przesyłek.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu 32 364 18 88

Z poważaniem, Zespół TEXA Poland