NEWS

Kampania „Prowadzę jestem trzeźwy”

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy, że w tym roku zostaliśmy oficjalnym  partnerem komercyjnym kampanii Fundacji Trzeźwość Prowadzę jestem trzeźwy. Nasza firma, specjalizująca się w zakresie diagnostyki i narzędziach do kalibracji samochodów, zawsze nakłada nacisk na bezpieczeństwo na drogach. Dlatego to partnerstwo ma dla nas szczególne znaczenie. 💙
 
Naszym głównym celem jest zwiększenie bezpieczeństwa na polskich drogach. Chcemy, aby każda podróż była bezpieczna i komfortowa, niezależnie od warunków. Wierzymy, że to możliwe dzięki edukacji i świadomości.
 
Cieszymy się, że możemy wspierać Fundację Trzeźwość w ich szczytnym celu promowania trzeźwości za kierownicą, ponieważ to kluczowy element zapewnienia bezpieczeństwa na drogach. 
 
Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tej inicjatywy! Niech #ŁączyNasTrzeźwość ! 💪
🚗 Jako dumni sponsorzy, zapraszamy wszystkich na konkurs z fantastycznymi nagrodami!
➡️ Jak wziąć udział? To proste! Odwiedźcie profil Prowadzę jestem trzeźwy i odpowiedzcie na pytanie konkursowe w komentarzu pod ich postem!
Dzielcie się tą informacją z przyjaciółmi i rodziną, aby podkreślić wagę bezpieczeństwa na drogach. Razem możemy sprawić, że „Prowadzę – jestem trzeźwy” stanie się jeszcze silniejszym przesłaniem! 💙

UDOSTĘPNIJ: