NEWS

KONFORT TOUCH

NOWA SERIA STACJI TEXA KONFORT TOUCH

Ponad dziesięcioletnia pozycja lidera TEXA w zakresie obsługi układów klimatyzacji pojazdów, która pozwoliła nam uzyskać homologacje i rekomendacje największych światowych producentów, dała życie serii KONFORT TOUCH. Jest to linia stacji A/C charakteryzujących się wyjątkową budową
i znakomitą jakością wykonania. Przeprowadza wszelkie operacje związane z serwisem klimatyzacji w pojazdach wyposażonych w czynnik chłodniczy R134a i R1234yf w prosty, szybki, inteligentny sposób i z zachowaniem maksymalnej prostoty użytkowania.

K_TOUCH_display_guanto

Linia KONFORT TOUCH:

Jest prosta, ponieważ dzięki 10-calowemu kolorowemu wyświetlaczowi dotykowemu, systemowi operacyjnemu AndroidTM oraz głównemu pulpitowi serwisowemu, użytkownik może spersonalizować operacje obsługi pojazdu, co znacząco upraszcza korzystanie ze stacji.

Jest szybka, ponieważ menu nawigacyjne jest przyjazne użytkownikowi i udostępnia wszystkie kluczowe funkcje na stronie głównej, co pozwala w kilku krokach, ale i z zachowaniem należytej dokładności, przeprowadzić cały proces obsługi.

Jest inteligentna, ponieważ stacja korzysta z zaawansowanej komunikacji, która pozwala jej np. na automatyczną aktualizację, otrzymywanie zdalnej pomocy technicznej oraz łączenie się z innymi urządzeniami, takimi jak drukarki czy smartfony. Wykorzystuje również algorytm wyszukiwania, który identyfikuje pojazd w rozległej bazie danych, po słowach kluczowych, unikając w ten sposób klasycznego wyboru marki i modelu.

Cztery modele, różne potrzeby warsztatów.

Istnieją cztery modele linii KONFORT TOUCH, z których każdy posiada wyjątkowe funkcje i wyróżniające go cechy, dostosowane do potrzeb wszystkich typów obsługi.

KONFORT 780 TOUCH BI-GAS (R134a i R1234yf)

Najwyższy model serii. Oferuje możliwość równoległej obsługi układów A/C na czynnik R134a
i R1234yf, ponieważ posiada dwa zbiorniki wewnętrzne oraz dwa oddzielne obwody odzysku, recyklingu i ponownego podawania czynnika. Obsługa stacji jest w pełni automatyczna. Cechami charakterystycznymi tego modelu są: hermetyczne pojemniki na olej, system blokady wagi
i automatycznej kontroli poprawności masy czynnika oraz automatyczny system czyszczenia wewnętrznych obwodów hydraulicznych.

KONFORT 760 TOUCH/ KONFORT 760 BUS TOUCH (R134a lub R1234yf)

Oba powyższe modele cechuje wyjątkowa wydajność, zastosowanie hermetycznych pojemników na olej, w pełni zautomatyzowane zarządzanie obsługą, system blokady wagi i automatycznej kontroli poprawności masy czynnika. Wersja 760R BUS TOUCH, jest ponadto przystosowana do obsługi układów klimatyzacji o dużej pojemności, dlatego wyposażona została w większy zbiornik wewnętrzny oraz pompę próżniową i sprężarkę o zwiększonych parametrach.

KONFORT 720 TOUCH (R134a lub R1234yf)

Podstawowym modelem serii jest KONFORT 720 TOUCH. Jest wyposażona w automatyczne funkcje do odzysku oraz recyklingu czynnika, a także odzyskiwania oleju. Ilość oleju i barwnika UV jest kontrolowana przez automatyczny układ zaworów, pozostawiając operatorowi do wykonania tylko kilka prostych, manualnych czynności.

Dowiedz się więcej na temat nowej gamy stacji TEXA KONFORT TOUCH:

zadzwoń: 32 364 18 88

 

Pozdrawiamy
Zespół TEXA Poland

UDOSTĘPNIJ: