NEWS

ODBLOKOWANIE SGW w MASERATI

Miło nam poinformować, że TEXA kontynuuje poszerzanie zintegrowanej z IDC5 funkcji odblokowania chronionych sterowników dla coraz większej liczby producentów pojazdów. Począwszy od wersji 76.6.1 IDC5 CAR, funkcja odblokowania SGW jest dostępna dla pojazdów marki Maserati. 

UWAGA! W przypadku modeli wskazanych wcześniej, w przypadku korzystania z narzędzia diagnostycznego Navigator TXT lub Navigator NANO S, konieczne może być użycie kabla adaptera CAN-FD S17350 (dla Navigator TXT) lub CAN-FD S17210 (dla Navigator Nano S).

Navigator TXT CAN-FD adapter S17350
Navigator NANO CAN-FD adapter S17210

Usługa* jest wliczona w cenę i nieograniczona dla użytkowników posiadających aktywną subskrypcję TEXPACK CAR

*Nie ma możliwości wykorzystania tej funkcji w przypadku innych metod niż subskrypcja TEXPACK.

Chcemy wyraźnie podkreślić, że MASERATI w IDC5 nie oznacza dodatkowych kosztów dla abonentów. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących procedury tworzenia konta myTEXA lub uwierzytelniania w IDC5 zapoznaj się z dostępnymi materiałami  informacyjnymi lub poproś o pomoc swojego dystrybutora.

Warunki dostępu do usługi są następujące:

  • aktywna licencja na oprogramowanie IDC5 CAR na kompatybilne narzędzia
  • aktywny abonament TEXPACK CAR
  • uwierzytelnianie za pomocą danych uwierzytelniających myTEXA
  • uwierzytelnianie za pomocą przepływu MFA.

Należy pamiętać by każdy operator posiadał w pełni spersonalizowane konto, dające pełny, osobisty dostęp do najnowszych funkcji IDC5.

W przypadku użytkowników, którzy przeszli już proces weryfikacji tożsamości przy pomocy swojego konta myTEXA, wystarczające będzie skorzystanie z już używanych danych uwierzytelniających.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących procedury tworzenia konta myTEXA lub uwierzytelniania wieloetapowego w IDC5 zapoznaj się z dostępnymi materiałami informacyjnymi, poproś o pomoc swojego dystrybutora lub zadzwoń na CALL CENTER TEXA POLAND.

Masz pytania, chcesz dowiedzieć się więcej? Dział CALL CENTER TEXA Poland jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:3016:30.

32 364 18 88 

 

Pozdrawiamy
Zespół Wsparcia Technicznego TEXA Poland

UDOSTĘPNIJ:

Ważna Informacja dla Naszych Klientów

Szanowni Klienci,

Uprzejmie informujemy, że z dniem 20 maja 2024 roku nastąpiła zmiana lokalizacji Magazynu oraz Serwisu TEXA Poland. Nowy adres, pod którym jesteśmy dostępni dla Państwa, to:

ul. Laryska 21, 41-404 Mysłowice

Prosimy o zwrócenie uwagi na tę zmianę przy planowaniu przyszłych wizyt lub wysyłaniu do nas przesyłek.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu 32 364 18 88

Z poważaniem, Zespół TEXA Poland