NEWS

Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników 2024

TEXA po raz kolejny będzię uczestniczyła w
Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników !
TEXA od 2022 roku niezmiennie jest partnerem Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników. Nasi eksperci z przyjemnością dzielą się wiedzą z uczestnikami. Szczegółowa, profesjonalna diagnostyka to podstawa w zawodzie mechanika samochodowego. Bez niej usuwanie usterek nie byłoby możliwe, a do postawienia trafnej diagnozy niezbędne są nowoczesne urządzenia diagnostyczne. TEXA podczas tegorocznej edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników podzieli się swoim bogatym doświadczeniem w tym zakresie z młodymi i zawodowymi mechanikami.

Podczas finałów XIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników eksperci TEXA sprawdzą wiedzę młodych i zawodowych mechaników dzięki konkurencjom praktycznym, które będą także doskonałą okazją do zapoznania się z urządzeniami firmy w sytuacjach, z którymi spotykamy się w warsztacie samochodowym. Dlatego w 2024 roku Uczestnicy ponownie będą mieli okazję czerpać wiedzę od naszych ekspertów w 3 konkurencjach – Młody Mechanik, Młody Mechanik Pojazdów Ciężarowych oraz Młody Mechanik Motocyklowy.

Finały XIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników odbędą się podczas Poznań Motor Show – największych targów motoryzacyjnych w Polsce – w dniach 4 – 7 kwietnia 2024 r.

Zachęcamy do obejrzenia Konferencji prasowej XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników 🎥 

Organizatorami Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników są V8 TeamMiędzynarodowe Targi Poznańskie oraz Fundacja Akademia Młodego Mechanika, zrzeszająca ekspertów, przedstawicieli organizacji branżowych i firm współpracujących na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz promujących rozwój edukacji technicznej.

Życzymy powodzenia,

Zespół TEXA Poland

UDOSTĘPNIJ: