NEWS

RCCS3 wyróżniony w konkursie Produkt Roku

Szanowni Państwo, z przyjemnością chcemy pochwalić się zdobyciem przez nasze urządzenie TEXA RCCS3 BT – wyróżnienia w Konkursie na Produkt Roku organizowany przez czasopismo autoEXPERT.

RCCS 3 BT to innowacyjny zestaw do kalibracji radarów, lidarów, kamer i czujników w systemach ADAS. RCCS3 wykorzystuje cyfrowe obrazy paneli, wyświetlanych na 75-calowym ekranie o rozdzielczości 4K. Zgodnie z wytycznymi producentów pojazdów panele wyświetlane są w skali 1:1, bez ich deformowania i zmieniania ich oryginalnego rozmiaru, co gwarantuje poprawność i bezpieczeństwo wykonywanych kalibracji.

Uroczyste przyznanie wyróżnień i tytułów Produktu Roku 2022 odbyło się podczas wideokonferencji, która miała miejsce 22 września. W ramach tego wydarzenia odbyło się spotkanie on-line przedstawicieli Kapituły oraz firm nagrodzonych w konkursie, czyli między innymi firmy TEXA. Spotkanie poprowadzili Paweł Kruk (wydawca i obecny redaktor naczelny „autoEXPERTA”), prof. Piotr Wrzecioniarz (przewodniczący Kapituły) oraz gość specjalny wydarzenia – Maciej Blum (redaktor naczelny „autoEXPERTA” w latach 2008–2022).

 W trakcie tego wydarzenia Paweł Kruk podkreślał: – „Konkurs Produkt Roku czasopisma „autoEXPERT” to wydarzenie z wieloletnią historią. Celem konkursu jest umieszczenie w centrum uwagi branży motoryzacyjnej najlepszych i najbardziej innowacyjnych produktów. Zwycięzcami są jednak nie tylko te produkty, które znalazły się na krótkiej liście wyróżnionych i laureatów. Na docenienie zasługują również te nominowane produkty, które w trakcie uroczystości znalazły się w cieniu fleszy, ale z pewnością niosą ogromny potencjał dla rozwoju branży motoryzacyjnej.”

Podsumowując konkurs, prof. Piotr Wrzecioniarz powiedział: – „Nie mamy wątpliwości, że nagrodziliśmy najlepszych z najlepszych. Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym życzymy odniesienia sukcesu rynkowego, ponieważ te produkty na to zasługują. Jednocześnie chcę podziękować członkom Kapituły, z każdej grupy –uczelnianej, rzeczoznawczej, praktycznej i produkcyjnej. Dobraliśmy najlepszych specjalistów i za Państwa wkład w rozstrzygniecie konkursu bardzo dziękuję.”

Zapraszamy do zapoznania się z naszym RCCS3 BT: https://www.texapoland.pl/produkty/RCCS3

Pozdrawiamy
Zespół TEXA Poland

UDOSTĘPNIJ: