NEWS

SPECIAL CODE formularz elektroniczny

Z przyjemnością informujemy, iż od 15 lutego 2024 TEXA Poland wprowadziła cyfrowy formularz SPECIAL CODE! Zadanie to wspiera zewnętrzna firma DocuSign®, która specjalizuje się w tego typu procesach. Cyfryzacja formularza sprawia, że cała procedura uruchomienia Kodu Specjalnego jest łatwiejsza, szybsza i bezpieczniejsza.

Nowa procedura jest dostępna począwszy od najnowszych wersji IDC5 TRUCK, OHW, BIKE i MARINE dla wybranych obszarów. Po uzupełnieniu wymaganych danych i pomyślnym przesłaniu wniosku, na wskazany adres e-mail, TEXA prześle wiadomość zawierającą link DocuSign, umożliwiający złożenie elektronicznego podpisu na formularzu Special Code.

Po otrzymaniu wypełnionego i podpisanego formularza TEXA przystąpi do aktywacji Kodu Specjalnego, umożliwiając w ten sposób dostęp do wszystkich wcześniej zablokowanych funkcji diagnostycznych. Nowa procedura zastępuje obecnie obowiązującą, co oznacza, że wypełnianie, podpisywanie i fizyczne przekazywanie oryginalnego formularza Special Code do TEXA nie będzie już wymagane.

Opcja jest bezpłatna i nie wymaga instalacji żadnego dodatkowego oprogramowania.

Masz pytania, chcesz dowiedzieć się więcej? Dział CALL CENTER TEXA Poland jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:3016:30.

32 364 18 88 

 

Pozdrawiamy
Zespół Wsparcia Technicznego TEXA Poland

UDOSTĘPNIJ: