NEWS

TESTERY TEXA SIĘ NIE BLOKUJĄ!

Ogromną zaletą oprogramowania TEXA jest fakt, że licencja na oprogramowanie diagnostyczne nie wygasa. W związku z tym, nawet po upływie np. roku od zakupu (czy innego odstępu czasu), jeżeli nie chcemy wykupować aktualizacji, to nie musimy tego robić, TEXA nie zablokuje dostępu do diagnostyki, możemy korzystać z danej wersji oprogramowania bezterminowo. To od klienta zależy, kiedy zaktualizuje swój tester.

Jednakże, ze względu na bardzo szybki rozwój elektroniki w nowoczesnych pojazdach, zachęcamy do regularnego aktualizowania swoich testerów, ponieważ daje to warsztatowi dostęp do najnowszych wersji oprogramowania a jednocześnie dodatkowe korzyści w postaci:

  • dostęp do profesjonalnego wsparcia Call Center wyższego poziomu;

  • obsługa najnowszych wersji systemów;

  • dostęp do funkcji kalibracji i kodowań, które opracowywane są na bieżąco przez dział rozwoju oprogramowania;

  • możliwość odblokowywania bramek GATEWAY (np. SGW w grupie FCA. Opcje odblokowywania poszczególnych bramek można wykpić tylko w przypadku umowy na aktualizacje roczną TEXPACK);

  • możliwość korzystania z stale aktualizowanej bazy danych technicznych;

  • możliwość poszerzenia bazy danych technicznych o moduły ELECTRONICS oraz SMART (odpłatna opcja dostępna tylko dla klientów posiadających umowę TEXPACK);

  • oraz wiele innych korzyści wynikających z posiadania najnowszego oprogramowania.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem nowego testera lub aktualizacji do swojego oprogramowania, zadzwoń do nas – 32 364 18 88. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 16:30.

Naszą pełną ofertę urządzeń znajdziesz na stronie:

https://www.texapoland.pl/produkty

Pozdrawiamy i życzymy owocnej pracy.

Zespół TEXA Poland

UDOSTĘPNIJ: