NEWS

TEXA ADAS DAYS 17-18.05

Systemy ADAS (Advanced Driver Assistance Systems), zaprojektowane w celu zapewnienia bezpieczeństwa i zwiększenia komfortu jazdy, są coraz powszechniejsze w pojazdach nowej generacji. Umiejętność prawidłowego przeprowadzania napraw w obszarze kalibracji systemów ADAS, ma kluczowe znaczenie w zakresie jakości usług oferowanych klientom i podążania za rozwojem rynku. 

Dnia 17 MAJA zapraszamy na BEZPŁATNE szkolenie praktyczne, którego głównym celem  jest zapoznanie uczestników z obecnie stosowanymi systemami wsparcia kierowcy. Szkolenie ADAS omawia elementy składowe poszczególnych układów oraz ich wzajemne powiązania. Przedstawia możliwości diagnostyki systemów ADAS oraz metody ich kalibracji, szczegółowo omawia procedury kalibracyjne oraz oprzyrządowanie niezbędne do ich przeprowadzenia. Szkolenie przygotowuje mechanika do naprawy najnowszych systemów wspomagania jazdy oraz przedstawia możliwości firmy TEXA w tym zakresie.

17.05 - CKZ JAWORZNO

SZKOLENIE STACJONARNE - CZAS TRWANIA 5 H
JAWORZNO

18 MAJA zapraszamy na prezentację oferty TEXA z zakresu zaawansowanych systemów wspierania kierowcy, wszystkie osoby które nie będą mogły uczestniczyć w spotkaniu stacjonarnym. 

18.05 - ON-LINE

SZKOLENIE ONLINE - CZAS TRWANIA 4 H
ONLINE

Spotkania są BEZPŁATNE! Liczba miejsc ograniczona.

O przyjęciu zgłoszenia decyduje kolejność wpływania zgłoszeń. Potwierdzenie wpisania na listę uczestników wyślemy w wiadomości mailowej.

UDOSTĘPNIJ: