NEWS

TEXA obecna na Targach Techniki Motoryzacyjnej 2024

Szanowni Państwo,

Z wielką przyjemnością pragniemy zaprosić na nadchodzące Targi Techniki Motoryzacyjnej, które odbędą się w dniach 4-7 kwietnia 2024 roku w Poznaniu. TEXA Poland z dumą będzie uczestniczyć w tym prestiżowym wydarzeniu, prezentując innowacje i najnowsze rozwiązania technologiczne dla branży motoryzacyjnej.

Podczas targów, na naszym stoisku o powierzchni 150m2, będziemy mieli zaszczyt przedstawić urządzenia, które są przełomem w dziedzinie diagnostyki i serwisu pojazdów. Między innymi wśród nich znajdą się:

  1. Najnowsze urządzenia do diagnostyki – Zapewniamy, że nasze innowacyjne rozwiązania zrewolucjonizują sposób diagnozowania pojazdów, oferując niezrównaną dokładność i efektywność.

  2. Seria urządzeń KONFORT do serwisowania klimatyzacji – Kompleksowe rozwiązania dla wszystkich typów systemów klimatyzacji, zaprojektowane z myślą o najwyższej jakości i trwałości.

  3. ADAS – Innowacyjne urządzenia do Kalibracji Kamer i Radarów w nowoczesnych systemach wspomagających kierowcę, dbających zarówno o jego komfort jak i bezpieczeństwo.
  4. H2 Blaster – zaawansowane urządzenie do wodorowania silników, wykorzystujące najnowszą wiedzę w zakresie optymalizacji dozowania wodoru, celem zwiększenia skuteczności procesu oczyszczania.
  5. Urządzenia do pomiaru emisji spalin – Nasze nowoczesne systemy do monitorowania emisji spalin pomagają w utrzymaniu pojazdów w najlepszej kondycji, jednocześnie dbając o środowisko.

Odwiedzając nasze stoisko, będą mieli Państwo niepowtarzalną okazję do bezpośredniego zapoznania się z naszymi najnowszymi produktami, uzyskania fachowego doradztwa od naszych ekspertów oraz omówienia indywidualnych potrzeb i wymagań. To doskonała okazja, aby zobaczyć na własne oczy, jak nowoczesne technologie mogą wspierać rozwój i efektywność w branży motoryzacyjnej.

Z niecierpliwością czekamy na spotkanie z Państwem w  hali  7A / stoisko 12 – Poznań Moto Show ul. Głogowska 14 60-748 Poznań

 

Z poważaniem,

Zespół TEXA Poland

UDOSTĘPNIJ: