NEWS

Umowa TEXA i BETA MOTOR

Z przyjemnością informujemy, że TEXA i BETAMOTOR podpisały umowę współpracy!

TEXA została partnerem wybranym przez BETAMOTOR do diagnostyki motocykli ich marek. Umowa przewiduje, że narzędzia diagnostyczne dla sieci dealerów BETAMOTOR i autoryzowanych warsztatów będą dostarczane bezpośrednio przez sieć dystrybutorów TEXA, która zajmie się dostawą produktu, instalacją i wstępnym szkoleniem.

TEXA dostarczy BETAMOTORS zaawansowane urządzenia diagnostyczne, takie jak narzędzia do analizy systemów sterowania silnika, ABS, zawieszenia oraz innych systemów związanych z motocyklem. Dzięki temu mechanicy i serwisy motocyklowe będą w stanie szybko i precyzyjnie diagnozować problemy z motocyklem, co prowadzi do szybszych i bardziej efektywnych napraw.

Współpraca między Beta Motors a Texa pozwala na podniesienie jakości obsługi klientów i zwiększenie zaufania do marki Beta Motors.

BETAMOTOR to włoska firma motocyklowa założona w 1904 roku. Znana jest głównie ze swojej produkcji motocykli Enduro i Trial, ale oferuje również modele szosowe i skutery. Zdobyła wiele nagród i osiągnięć w sportach motocyklowych, w tym wiele zwycięstw w zawodach enduro i trial. Firma jest obecnie jednym z wiodących producentów motocykli off-road na świecie.

Dziękujemy za zaufanie!

UDOSTĘPNIJ: