NEWS

Zarządzanie kontem myTEXA

Aby zapewnić coraz wyższy poziom obsługi, TEXA stale udoskonala zawartość swoich portali i dostosowuje ich treści do nowych potrzeb biznesowych.

Dlatego chcielibyśmy poinformować, że na portalu myTEXA został udostępniony nowy proces rejestracji, który uwzględnia dodatkowy poziom zabezpieczeń i udostępnia procedurę weryfikacji tożsamości.

Weryfikacja tożsamości jest czynnością, która otwiera dostęp do funkcji chronionych, takich jak odblokowanie bramek Gateway lub innych jednostek sterujących. Dlatego użytkownicy oprogramowania diagnostycznego, chcący skorzystać z tych zasobów powinni wejść na stronę www.myTEXA.com i dokonać rejestracji zgodnej z instrukcjami właściwymi dla nowej procedury.

Rejestracja na portalu myTEXA i weryfikacjna tożsamości nie są obowiązkowe, jeśli przeprowadzane przez warsztat operacje diagnostyczne mają charakter standardowy. Jednakże zalecamy wszystkim użytkownikom, aby jak najszybciej dokonać pełnej rejestracji, co pozwoli uniknąć nieprzewidzianej blokady dostępu do zasobów funkcji chronionych.

W załączeniu znajdziesz przewodnik użytkownika, a poniżej link do tutorial video link przedstawiający interaktywny proces rejestracji i weryfikacji. 

Masz pytania? Zadzwoń 32 364 18 88 lub napisz – info.pl@texa.com

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 do 16:30.

Pozdrawiamy
Zespół Wsparcia Technicznego TEXA Poland

Instrukcja

obsługi tworzenia użytkownia i procesu identyfikacji

UDOSTĘPNIJ: