ZAMÓW NEWSLETTER

Zamów Newsletter TEXA!


Jesteś mechanikiem i chcesz mieć aktualne informacje?

Pracujesz w branży i interesują Cię nowości?
Jesteś technikiem, który chciałby uczestniczyć w kursach TEXAEDU?

Wypełnij formularz, a będziesz otrzymywał wszystkie nowości na temat naszej firmy, kalendarz szkoleń TEXAEdu oraz najważniejsze informacje dotyczące sektora samochodowego bezpośrednio na Twoją skrzynkę! Przed podaniem danych prosimy o uważne zapoznanie się z informacją o ochronie danych osobowych.

* pola obowiązkowe
Nazwisko *
Imię *
Kraj *
Miasto
E-mail *
Język *
Informacje w myśl art. 13, Rozp. z mocą ustawy 196/2003. Państwa dane osobowe są przetwarzane przez TEXA S.p.A. - Via 1 maggio 9- 31050 Monastier (TV) - na potrzeby wysyłki zamówionego biuletynu informacyjnego, a także, jeśli Państwo sobie tego życzą, udzielania informacji na temat naszych przedsięwzięć, promocji naszych wyrobów, szkoleń, itd. Dane będą przetwarzane głównie w trybie elektronicznym i telematycznym oraz metodami analizy statystycznej a także, po uzyskaniu Państwa uprzedniej zgody i wyłącznie w Państwa interesie w związku z ewentualnym profilowaniem, wyłącznie przez naszą firmę oraz przez kierowników działów odpowiedzialnych za powyższe czynności. Dane te nie będą przekazywane ani udostępniane, ani przesyłane zagranicę i będą poddane właściwym procedurom bezpieczeństwa. Państwa dane będą przetwarzane dla powyższych celów przez osoby upoważnione do przetwarzania danych oraz obsługi systemów komputerowych, zarządzania technicznego stroną, opracowywania i wysyłki biuletynów informacyjnych, do organizatorów ewentualnych przedsięwzięć (w tym wypadku ewentualna wysyłka będzie miała formę zespoloną i/lub anonimową). W myśl art. 7, Rozp. z mocą ustawą 196/2003, możecie Państwo wykonywać własne prawa, w tym konsultować, zmieniać, usuwać dane lub wyrazić sprzeciw na przetwarzanie dla celów związanych z wysyłką materiałów informacyjnych, zgłaszając prośbę do adresata poniższego adresu e-mail privacy@texa.it. Aby zawiesić wysyłkę biuletynu informacyjnego należy wysłać e-mail na adres: privacy@texa.it, podając w tytule wiadomości: anulowanie biuletynu informacyjnego".

Oświadczenie o wyrażeniu zgody:
Niżej podpisany/-a, zapoznawszy się z informacjami przekazanymi przez podmiot uprawniony do przetwarzania w myśl art. 13 Rozp. z mocą ustawy nr 196/2003, -