Jakościowa diagnostyka samochodowa - sprawdź produkty TEXA

Szukasz sprawdzonych urządzeń, które umożliwią Ci wyniesienie pracy warsztatu na nowy poziom? Diagnostyka komputerowa samochodu zapewniana przez urządzenia naszej firmy gwarantuje dokładne i szybko przeprowadzone pomiary. Duży wybór różnego rodzaju sprzętu pozwala na zaspokojenie wszystkich potrzeb, niezależnie od budżetu przeznaczonego na inwestycję.

URZĄDZENIA DIAGNOSTYCZNE

TEXA proponuje niezwykle szeroką gamę urządzeń do diagnostyki samochodów osobowych. Oferujemy kompletną serię produktów począwszy od najbardziej popularnych interfejsów takich jak NAVIGATOR TXT MULTIHUB i NANO S, poprzez nowoczesne jednostki wizualizacyjne serii AXONE NEMO PLUS oraz AXONE NEMO LIGHT.  Innowacyjne rozwiązania, które umożliwiają połączenie pojazdów klientów z obsługującym ich warsztatem, zapewniając bezpieczeństwo osobiste oraz stałą opiekę nad stanem technicznym pojazdu.

TEXA oferuje również wysokowydajne rozwiązanie dedykowane do kalibracji radarów i kamer samochodowych ADAS .

Wszystkie produkty TEXA są łatwe i intuicyjne w obsłudze, solidnie wykonane i wyposażone w najnowsze i najbardziej zaawansowane technologie. Cały proces ich produkcji przebiega we Włoszech na nowoczesnych i zautomatyzowanych liniach montażowych i zgodne z najbardziej wymagającymi normami jakości.

Nasze podstawowe narzędzia zapewniają wszechstronne rozwiązania dopasowane do różnych typów pojazdów. Popularne modele takie jak TXT MULTIHUB są wyposażone w zintegrowany wyświetlacz pokazujący najbardziej kluczowe informacje wynikające z przeprowadzanych czynności diagnostycznych. Dzięki wzmocnionej obudowie z gumowymi profilami antywstrząsowymi można korzystać z niego w niemal każdych warunkach, bez obawy o jego uszkodzenie.

 

Bardziej zaawansowane urządzenia diagnostyczne takie jak AXONE NEMO 2 to sprzęt dla wymagających mechaników, którzy pragną zapewnić swoim klientom największą jakość usług. Duży i czytelny ekran zapewnia jeszcze lepszy wgląd wszystkich pozyskiwanych informacji i przedstawia je w nowoczesny oraz estetyczny sposób. Ogromna baza danych najpopularniejszych usterek pozwala na jeszcze sprawniejsze radzenie sobie z nimi i ekspresową eliminację błędów.

Nowoczesny i niezawodny interfejs diagnostyczny

Jeżeli szukasz najlepszej jakości to postaw na urządzenie diagnostyczne wykorzystujące oprogramowanie IDC5. To zaawansowane technologicznie środowisko, które sprawia, że przeprowadzenie wszystkich pomiarów, a także wyłapanie oraz naprawa błędów staje się znacznie prostsze.


Interfejs diagnostyczny wykorzystujący software IDC5 to wszechstronne rozwiązanie, które można dodatkowo wspomagać przydatnymi aplikacjami opracowanymi przez markę TEXA. Dzięki temu nic nie stoi na przeszkodzie, by w trakcie użytkowania rozszerzyć go o dodatkowe funkcjonalności i inne rozwiązania ułatwiające pracę.

Diagnostyka aut wymaga coraz bardziej specjalistycznej wiedzy, w tym znajomości dokładnych danych technicznych i konserwacyjnych każdego modelu samochodu, a także instrukcji napraw, ilustracji i rysunków technicznych, harmonogramów, kosztorysów i akcji serwisowych.

Nasz nowoczesny interfejs diagnostyczny do wszystkich marek pojazdów umożliwia zgromadzenie tej wiedzy w jednym miejscu. Dzięki temu każdy mechanik, może skorzystać z tej przydatnej bazy danych w razie potrzeby i wspomóc się nią, by sprawniej i szybciej odpowiedzieć na potrzeby klienta. To właśnie dlatego diagnostyka komputerowa przy użyciu sprzętu TEXA jest tak chętnie wybierana przez wiele warsztatów samochodowych nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, które urządzenia diagnostyczne z naszej oferty posiadają tak rozbudowane możliwości? Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami zamieszczonymi na poszczególnych podstronach produktowych. Znajdziesz tam wszystkie interesujące Cię dane.

URZĄDZENIA DO DIAGNOSTYKI
I OBSŁUGI UKŁADÓW KLIMATYZACJI

W dzisiejszych czasach wyposażenie warsztatu samochodowego musi być bardzo uniwersalne i odpowiadać na wszystkie potrzeby nowoczesnych klientów. Standardowa komputerowa diagnostyka samochodowa to za mało. Jeżeli szukasz sposobów na poszerzenie swojej działalności, to w TEXA znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Linia stacji KONFORT do diagnostyki i obsługi samochodowych układów klimatyzacji stanowi idealną odpowiedź na wszelkie potrzeby warsztatu. Nie przez przypadek wyznacza standardy serwisowania klimatyzacji na całym świecie.

Linia KONFORT obejmuje stacje dedykowane do obsługi czynnika R134a (705R, 705R OFF ROAD i 710R) oraz R1234yf (707R i 770S) jak również stacje, które mogą pracować z obydwoma typami gazów poprzez zastosowanie zestawu do konwersji (720R i 760R).

Model 780R i 780 TOUCH posiada natomiast dwa oddzielne obwody umożliwiające pracę z dwoma typami czynnika jednocześnie.

KONFORT 744 jest aktualnie jedną z niewielu stacji dostępnych na rynku zaprojektowanych do obsługi nowych układów klimatyzacji samochodowych opartych na zastosowaniu czynnika R744 (C02).

Rozwiązania zastosowane w stacjach KONFORT chronione są licznymi, międzynarodowymi patentami TEXA.

 

Diagnostyka komputerowa klimatyzacji przy pomocy urządzeń z serii KONFORT to wygoda także dla operatora. Dbamy o to, by obsługa naszego sprzętu była prosta i przyjemna. Wśród wyższych modeli odpowiada za to między innymi duży kolorowy wyświetlacz z innowacyjnym interfejsem graficznym. Z jego pomocą przejście przez wszystkie etapy badań i usuwania usterek jest banalne. 

Chcesz zapewnić swoim klientom jeszcze większy zakres usług? Sprawdź także inne nasze propozycje.

CZYSZCZENIE SILNIKA

H2 BLASTER to nowe narzędzie opracowane przez TEXA, które wykorzystując połączoną moc wodoru i tlenu, całkowicie czyści części biorące udział w procesie spalania wewnętrznego i przywraca optymalną wydajność silnika, zmniejszając jednocześnie zużycie paliwa i emisję szkodliwych substancji.

H2 BLASTER jest wyposażony w szereg urządzeń kontrolnych zapewniających bezpieczeństwo operatora, które gwarantują wysoką skuteczność.

DEZYNFEKCJA POJAZDÓW

TEXA oferuje innowacyjne i profesjonalne rozwiązanie, które może wykonać dezynfekcję kabin samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, kamperów czy łodzi.

Jego zastosowanie jest skuteczne również w odkażaniu małych i średnich pomieszczeń, takich jak pokoje hotelowe, bary, poczekalnie czy biura.

ANALIZA EMISJI SPALIN

TEXA oferuje pełną gamę niezwykle dokładnych i niezawodnych narzędzi do analizy spalin. GASBOX i OPABOX są analizatorami spalin przeznaczonymi odpowiednio dla silników benzynowych i wysokoprężnych, z komorą pomiarową zaprojektowaną przez TEXA, unikalną i bardzo dokładną.

Do pomiaru prędkości obrotowej silnika TEXA oferuje urządzenia RC2 i RC3. RC2 może wykonać pomiary przez zacisk indukcyjny i czujnik piezoelektryczny lub przez mikrofon i sygnał resztkowy akumulatora. RC3, poza wymienionymi już sposobami pomiarów, odczytuje dane bezpośrednio z gniazda OBD pojazdu i pracuje również jako narzędzie diagnostyczne EOBD.

URZĄDZENIA POMIAROWE

Nowością TEXA w zakresie pomiarów jest LASER EXAMINER – innowacyjny miernik laserowy, który pozwala określić zużycie tarcz hamulcowych i bieżnika opon.
Interfejsy TEXA UNIProbe i TwinProbe pozwalają, natomiast, wykonywać wszystkie pomiary niezbędne do diagnostyki typu tradycyjnego i wykrycia ewentualnych nieprawidłowości w instalacji elektrycznej pojazdu.

REGULACJA OŚWIETLENIA

System oświetlenia pojazdów w ostatnich latach ewoluował z technologicznego punktu widzenia. Coraz częściej reflektory ksenonowe, ledowe, a także laserowe współdziałają z radarami, kamerami i układem kierowniczym. W tym kontekście eLight przedstawia najbardziej zaawansowany system ustawiania reflektorów z zintegrowaną diagnostyką sterownika oświetlenia.

TPMS

Monitorowanie ciśnienia w oponach jest jednym z ważnych elementów związanym z bezpieczeństwem drogowym.
TEXA oferuje dwa doskonałe urządzenia, do przeprowadzania wszystkich operacji w tym obszarze: TPS to narzędzie proponujące obsługę podstawowych operacji, TPS2 to urządzenie wyższej klasy, opracowane specjalnie by spełniać wszystkie potrzeby warsztatów wulkanizacyjnych w zakresie obsługi opon.

Intuicyjny interfejs diagnostyczny – pełne wsparcie techniczne 

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące sprzętu z naszej oferty, nie wahaj się z nami skontaktować. Nasi doradcy techniczni chętnie rozjaśnią wszystkie Twoje wątpliwości i udzielą dodatkowych informacji odnośnie każdego modelu. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by upewnić się, że otrzymasz urządzenie, które w stu procentach wpisze się w Twoje potrzeby i preferencje. 

Zapewniamy także pomoc posprzedażową w przypadku jakichkolwiek problemów związanych z użytkowaniem naszego sprzętu. Obejmuje ona pełny dostęp do bazy danych popularnych usterek, a także profesjonalne call center, w którym możesz uzyskać indywidualne porady. 

Zachęcamy do zapoznania się z dodatkowymi materiałami dostępnymi na naszej stronie. Znajdziesz w nich wiele przydatnych informacji na temat diagnostyki komputerowej samochodu i oferowanych przez nas interfejsów diagnostycznych. Możesz ściągnąć darmowe dokumenty w formacie PDF dotyczące poszczególnych urządzeń TEXA, a także ogólnych porad i procedur wykorzystywanych przy wykrywaniu oraz naprawianiu usterek.

BROSZURY

Ważna Informacja dla Naszych Klientów

Szanowni Klienci,

Uprzejmie informujemy, że z dniem 20 maja 2024 roku nastąpiła zmiana lokalizacji Magazynu oraz Serwisu TEXA Poland. Nowy adres, pod którym jesteśmy dostępni dla Państwa, to:

ul. Laryska 21, 41-404 Mysłowice

Prosimy o zwrócenie uwagi na tę zmianę przy planowaniu przyszłych wizyt lub wysyłaniu do nas przesyłek.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu 32 364 18 88

Z poważaniem, Zespół TEXA Poland