Diagnostyka sprzętu motorowodnego
MARINE

URZĄDZENIA DIAGNOSTYCZNE

Do diagnostyki sprzętu motorowodnego, TEXA oferuje bezkonkurencyjne połączenie interfejsu diagnostycznego NAVIGATOR TXB Evolution AXONE NEMO PLUS lub AXONE NEMO LIGHT, dwa doskonałe narzędzia do pracy w trudnych warunkach i na zewnątrz.

Alternatywne zastosowanie interfejsu NAVIGATOR TXT MULTIHUB umożliwia rozszerzenie napraw i obsługi diagnostycznej o wszystkie środowiska: CAR – pojazdów osobowych, TRUCK –  pojazdów cieżarowych, OFF-HIGHWAY – maszyn rolicznych i budowlanychi oraz BIKE – motocylki.

URZĄDZENIA DO OZONOWANIA

TEXA oferuje innowacyjne i profesjonalne rozwiązanie, które może wykonać dezynfekcję kabin samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, kamperów czy łodzi.

Jego zastosowanie jest skuteczne również w odkażaniu małych i średnich pomieszczeń, takich jak pokoje hotelowe, bary, poczekalnie czy biura.

URZĄDZENIA POMIAROWE

UNIProbe i TwinProbe to dwa interfejsy przeznaczone do wykonywania pomiarów typu analogowego i cyfrowego w ramach diagnostyki konwencjonalnej.

UNIProbe jest urządzeniem bardziej zaawansowanym i łączy w sobie sześć różnych narzędzi.

TwinProbe jest z kolei urządzaniem bardziej ekonomicznym łączącym w sobie praktyczność połączenia bezprzewodowego z profesjonalizmem UNIProbe. TwinProbe posiada funkcje dwukanałowego oscyloskopu i generatora sygnałów. Obydwa urządzenia współpracują ze wszystkimi jednostkami wizualizacyjnymi TEXA lub z dowolnym komputerem klasy PC Windows bez konieczności użycia kabli, z wykorzystaniem bezprzewodowej technologii Bluetooth, dając swobodę poruszania się wokół pojazdu.

Skutery wodne oraz łodzie z silnikami pokładowymi i zaburtowymi, a także silniki przemysłowe i agregaty to dla wielu warsztatów prawdziwe wyzwania. Z tego powodu warto zadbać o to, by Państwa serwis wyróżniał się na tle konkurencji i sprawnie podchodził do problemów klientów z tego środowiska. Najlepszym sposobem jest wyposażenie się w profesjonalny system do diagnostyki pojazdów wodnych.

 

Sprzęt i oprogramowanie TEXA są czymś, bez czego nie obejdzie się żaden nowoczesny warsztat wielomarkowy. To narzędzia, które pozwalają specjalistom na dokonanie napraw w krótszym czasie przy zachowaniu wszystkich niezbędnych zasad bezpieczeństwa. Z tych powodów diagnostyka sprzętu motorowodnego przy pomocy produktów TEXA to coś, co spodoba się każdemu mechanikowi.

Nowoczesne oprogramowanie diagnostyczne pojazdów wodnych

Należy pamiętać, że współczesne pojazdy motorowodne coraz częściej korzystają z zaawansowanej elektroniki w swoich podzespołach. Elektroniczne wtryski paliwa, zarządzanie silnikiem oraz sterem, manetki, łańcuchy kinematyczne, systemy kontroli korozji galwanicznej czy komora silnika wymagają zaawansowanej wiedzy podczas kontroli i usuwania ewentualnych usterek. Dlatego profesjonalna aplikacja do diagnostyki motorówek staje się koniecznością.

 

To najlepszy sposób na to, by ułatwić fachowcom prace. Nowoczesny system do diagnostyki pojazdów wodnych z silnikiem od TEXA obsługuje prawie 900 różnych pojazdów i ponad 2300 układów. Baza danych jest stale aktualizowana, dzięki czemu specjalista zajmujący się kontrolą oraz naprawą jest w stanie poradzić sobie z niemal każdą usterką i nie da się zaskoczyć.

 

Jeżeli zależy Państwu na rozwiązaniach, które będą sprawdzać się przez długi czas, to narzędzia i oprogramowanie do diagnostyki sprzętu motorowodnego produkcji TEXA jest zdecydowanie najlepszym wyborem.

Sprawna diagnostyka sprzętu motorowodnego – zalety

Wykorzystywanie zaawansowanych rozwiązań od TEXA przekłada się na lepsze wyniki samych mechaników, którzy wykryją i naprawią wszystkie błędy znacznie sprawniej, dzięki czemu będą mogli zająć się większą liczbą spraw. To najlepszy sposób na to, by zwiększyć efektywność pracy.

 

Sprawny system do diagnostyki pojazdów wodnych to również same zalety dla klientów, którzy otrzymają w pełni sprawny sprzęt motorowodny szybciej. Dzięki temu Państwa warsztat diagnostyczny będzie cieszyć się najlepszymi opiniami, a powracające osoby będą miały pewność, że otrzymają w nim najlepszej jakości obsługę.

Oprogramowanie IDC5 MARINE – podstawowe informacje

Sprzęt marki TEXA współpracuje z dedykowanym do obsługi sprzętu motorowodnego oprogramowaniem IDC5 Marine. Zapewnia ono kompletną obsługę pojazdu i w intuicyjny sposób przeprowadza mechanika przez wszystkie niezbędne etapy kontroli podzespołów oraz naprawy ewentualnych usterek.

 

Oprogramowanie do diagnostyki motorówek IDC5 MARINE zostało stworzone w oparciu o wieloletnie doświadczania związane z diagnozowaniem i usuwaniem nieprawidłowości w pojazdach motorowodnych. Dzięki temu oferuje bardzo rozbudowaną bazę danych i stanowi nieocenioną pomoc dla każdego warsztatu.

 

Dzięki stałym aktualizacjom można stosować je nawet w przypadku najnowocześniejszego sprzętu motorowodnego. Będzie w stanie poradzić sobie z każdym wyzwaniem.

Oprogramowanie do diagnostyki sprzętu motorowodnego

 

Co zawiera tego typu program i w jakich kwestiach może pomóc? Oprogramowanie IDC5 Marine to między innymi szczegółowe karty techniczne, które dostarczają precyzyjnych informacji na temat badanego sprzętu, w tym opis systemów elektroniczno-mechanicznych czy ręczny reset serwisu. Stale aktualizowana baza danych zawiera szczegółowe informacje na temat różnych pojazdów motorowodnych i wskazówki na temat ich prawidłowej konserwacji. Znacząco ułatwia to pracę fachowca, gromadząc wszystkie potrzebne mu informacje w jednym miejscu.

 

Oprogramowanie diagnostyczne pojazdów wodnych IDC5 zawiera także interaktywne schematy elektryczne. Znacznie upraszcza ona procesy diagnostyczne, pokazując między innymi przepływ sygnałów wejściowych i wyjściowych z jednostek sterujących.

Łatwa w obsłudze aplikacja do diagnostyki motorówek 

Przejrzysty i estetyczny interfejs to kolejna rzecz, którym oprogramowanie IDC5 Marine wyróżnia się na tle konkurencyjnych produktów. Karty wyświetlające błędy obecne w pojeździe są łatwe w rozczytaniu i łatwo zapoznać się z zawartymi tam informacjami na każdym etapie diagnostyki i naprawy. Oprócz opisów samych błędów pokazywane są tam też między innymi opcje usunięcia ich za pomocą jednego kliknięcia czy polecenia przeprowadzenia testów autodiagnostycznych. Każdy mechanik doceni taką prostotę obsługi.

 

Mnogość sprzętu motorowodnego wymaga od fachowców ogromnych zasobów wiedzy. IDC5, jako profesjonalne i cenione oprogramowanie diagnostyczne pojazdów wodnych ma znakomitą bazę danych, która skutecznie odciąży mechanika i pomoże mu w pracy. Wśród przydatnych informacji można znaleźć między innymi karty zawierające wartości nominalne dla wybranych podzespołów elektronicznych. Oferują one też propozycje rozwiązań dla napotkanych w trakcie kontroli usterek. Wszystko to sprawia, że ich usuwanie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Oficjalne oprogramowanie do diagnostyki Tohatsu

Jakość produktów TEXA jest znana na całym świecie. Potwierdzeniem jest to, że nas system do diagnostyki pojazdów wodnych został wybrany oficjalnie przez Tohatsu do obsługi produkowanych przez nich rozwiązań.

 

Japońska marka Tohatsu to wytwórca cenionych silników pozaburtowych i łodzi rekreacyjnych. Są one niezwykle popularne również w naszym kraju, zachwycając solidnością wykonania, designem, niezawodnością i korzystnymi cenami. Są wykorzystywane zarówno do celów rekreacyjnych, jak i sportowych. Z tego powodu zdecydowanie warto zainwestować w wysokiej jakości oprogramowanie do diagnostyki Tohatsu, które będzie dobrze odpowiadać potrzebom polskich klientów.

 

Z racji na popularność sprzętu tej marki, diagnostyka Tohatsu to coś, w czym powinien czuć się dobrze każdy warsztat zajmujący się obsługą środowiska Marine. Narzędzia takie jak NAVIGATOR TXB EVOLUTION pozwolą mechanikom na sprawne zajęcie się sprzętem od tego japońskiego producenta.

 

Dbamy o to, by oprogramowanie do diagnostyki Tohatsu zapewniane przez TEXA doskonale radziło sobie z każdym modelem silnika produkowanym przez tę markę, również tymi najnowszymi. Dzięki bliskiej współpracy z producentem jesteśmy w stanie zapewniać najbardziej aktualne rozwiązania. Dzięki temu diagnostyka Tohatsu przy użyciu sprzętu i aplikacji TEXA to najlepszy wybór na jaki może postawić każdy warsztat zajmujący się środowiskiem Marine.

Diagnostyka sprzętu motorowodnego z dedykowanym sprzętem

W TEXA opracowaliśmy kompletny system do diagnostyki pojazdów wodnych z silnikiem. Składają się na niego urządzenia takie jak AXONE Nemo oraz NAVIGATOR TXB EVOLUTION i NAVIGATOR TXTs.

 

Narzędzia z serii AXONE to wydajne jednostki wizualizacyjne, które pozwolą specjalistom na łatwe zajęcie się problem. Z ich pomocą diagnostyka sprzętu motorowodnego przebiega szybko i sprawnie. Wszystkie informacje wyświetlane są w sposób czytelny i zrozumiały dla każdego mechanika, a funkcjonalności są odpowiednio podkreślone. W przeciwieństwie do standardowych PC są bardzo mobilne, więc można mieć je pod ręką na każdym etapie kontroli i napraw. Dzięki wytrzymałej konstrukcji mogą być wykorzystywane zarówno w warunkach warsztatowych, jak i polowych.

 

Interfejs NAVIGATOR TXB EVOLUTION jest urządzeniem opracowanym specjalnie z myślą o środowisku MARINE. Jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi aktualnie funkcjonującymi protokołami. Jego oprogramowanie do diagnostyki motorówek pozwala między innymi na rejestracje sesji diagnostycznej podczas ruchu pojazdu.

Diagnostyka motorówek – dodatkowe wsparcie

Zakup produktów TEXA od naszych dystrybutorów wiąże się z otrzymaniem pełnego wsparcia technicznego, dzięki któremu diagnostyka sprzętu motorowodnego nie będzie dla specjalistów pracujących w Państwa warsztacie żadnym problemem.

 

Aplikacja do diagnozowania motorówek może być w każdej chwili poszerzona o dodatkowe funkcje za pośrednictwem naszego wirtualnego sklepu z aplikacjami. W ten sposób łatwo dostosują Państwo możliwości serwisowe do wymagań poszczególnych klientów.

 

Zapewniamy możliwość wykupienia rocznego abonamentu na biuletyny techniczne, które traktują o często występujących problemach i wyjaśniają procedury ich napraw. To bardzo merytoryczne materiały, które doskonale wspomogą system do diagnostyki pojazdów wodnych z silnikiem i przygotują Państwa fachowców na niemal wszystkie możliwe ewentualności.

 

TEXA prowadzi również dział wsparcia technicznego, gdzie mogą Państwo uzyskać bezpośrednią pomoc od naszych doświadczonych doradców. Upewnią się oni, że oprogramowanie do diagnostyki motorówek TEXA działa w zamierzony sposób i zaradzą wszelkim ewentualnym nieprawidłowościom.

 

Jeżeli zdecydują się państwo na system do diagnostyki pojazdów wodnych z silnikiem wyprodukowany przez TEXA, otrzymają państwo także dostęp do profesjonalnego serwisu urządzeń znajdującego się w Polsce. W ten sposób wszelkie usterki związane z działaniem sprzętu będą załatwiane szybko i sprawnie.

Diagnostyka sprzętu motorowodnego – szkolenia techniczne

Nasza oferta to nie tylko profesjonalne narzędzia i aplikacja do diagnostyki motorówek, a także innych pojazdów motorowodnych, ale również rozbudowane wsparcie techniczne oraz szkolenia.

 

Uczymy na nich między innymi tego jak wykorzystywać oprogramowanie diagnostyczne pojazdów wodnych od TEXA, opowiadając o jego funkcjonalności, konfigurowalności oraz narzędziach do aktualizacji. Przedstawiamy na nim także przykłady naprawiania i regulacji poszczególnych podzespołów i nie tylko. Po odbyciu szkolenia diagnostyka sprzętu motorowodnego nie będzie stanowić problemu dla żadnego mechanika.

Jeżeli nasze oprogramowanie do diagnostyki sprzętu motorowodnego wzbudziło Państwa zainteresowanie, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dostępnymi w naszych broszurach oraz bezpośrednio u dystrybutorów urządzeń marki TEXA.

broszury

Ważna Informacja dla Naszych Klientów

Szanowni Klienci,

Uprzejmie informujemy, że z dniem 20 maja 2024 roku nastąpiła zmiana lokalizacji Magazynu oraz Serwisu TEXA Poland. Nowy adres, pod którym jesteśmy dostępni dla Państwa, to:

ul. Laryska 21, 41-404 Mysłowice

Prosimy o zwrócenie uwagi na tę zmianę przy planowaniu przyszłych wizyt lub wysyłaniu do nas przesyłek.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu 32 364 18 88

Z poważaniem, Zespół TEXA Poland