Diagnostyka sprzętu motorowodnego
MARINE

URZĄDZENIA DIAGNOSTYCZNE

Do diagnostyki sprzętu motorowodnego, TEXA oferuje bezkonkurencyjne połączenie interfejsu diagnostycznego NAVIGATOR TXB Evolution AXONE NEMO 2 lub AXONE NEMO MINI, dwa doskonałe narzędzia do pracy w trudnych warunkach i na zewnątrz.


Alternatywne zastosowanie interfejsu NAVIGATOR TXT MULTIHUB umożliwia rozszerzenie napraw i obsługi diagnostycznej o wszystkie środowiska: CAR – pojazdów osobowych, TRUCK –  pojazdów cieżarowych, OFF-HIGHWAY – maszyn rolicznych i budowlanychi oraz BIKE – motocylki.

URZĄDZENIA DO OZONOWANIA

TEXA oferuje innowacyjne i profesjonalne rozwiązanie, które może wykonać dezynfekcję kabin samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, kamperów czy łodzi.

Jego zastosowanie jest skuteczne również w odkażaniu małych i średnich pomieszczeń, takich jak pokoje hotelowe, bary, poczekalnie czy biura.

URZĄDZENIA POMIAROWE

UNIProbe i TwinProbe to dwa interfejsy przeznaczone do wykonywania pomiarów typu analogowego i cyfrowego w ramach diagnostyki konwencjonalnej.

UNIProbe jest urządzeniem bardziej zaawansowanym i łączy w sobie sześć różnych narzędzi.

TwinProbe jest z kolei urządzaniem bardziej ekonomicznym łączącym w sobie praktyczność połączenia bezprzewodowego z profesjonalizmem UNIProbe. TwinProbe posiada funkcje dwukanałowego oscyloskopu i generatora sygnałów. Obydwa urządzenia współpracują ze wszystkimi jednostkami wizualizacyjnymi TEXA lub z dowolnym komputerem klasy PC Windows bez konieczności użycia kabli, z wykorzystaniem bezprzewodowej technologii Bluetooth, dając swobodę poruszania się wokół pojazdu.

broszury