Typ

Online
Szkolenia stacjonarne

Kategoria

Car
Truck
Bike
Off-Highway
Marine
Abilita Clima
Pes/Pav
pass-thru

CEL SZKOLENIA:
Szkolenie G20: Zaawansowanie ustawienia układów hamulcownych w naczepach i przyczepach pozwala zapoznać się z sposobami funkcjonowania i strukturą różnych układów hamulcowych sterowanych elektronicznie. Zapoznaje z metodami napraw takich układów jak EBS WABCO, EBS KNORR-Bremse i EBS HALDEX. Przybliża pojęcia niezbędne do diagnozowania najczęstszych usterek i usuwania ich przyczyn zgodnie z zaleconymi procedurami. Po ukończeniu szkolenia uczestnik będzie potrafił wykonywać dostępne regulacje, takie jak wymiana jednostki sterującej oraz stosowne konfiguracje. Szkolenie uczy w jaki sposób korzystać z najnowszych narzędzi konfiguracyjnych stworzonych przez TEXA.

PROGRAM:
Program szkolenia G20: Zaawansowanie ustawienia układów hamulcownych w naczepach i przyczepach obejmuje: struktura systemu EBS, elektroniczny korektor siły hamowania, główne komponenty, modulator EBS, zawór przekaźnikowy EBS i ABS, itd.. Konfiguracje i regulacje z zastosowaniem narzędzi autodiagnostycznych, przeniesienie konfiguracji, parametryzacja jednostki sterującej itp.. Opis ryzyka, z którym spotyka się operator podczas korzystania z funkcji regulacji dostępnych w autodiagnostyce.

Uwaga: regulacje dostępne w oprogramowaniu IDC5, w tym funkcje specjalne do kalibracji układu hamulcowego, mogą być wykonywane wyłącznie po zapoznaniu się z ryzykiem związanym ze stosowaniem zaawansowanego programowania.

CENA: 850 zł netto 


TERMIN


31/05/2023
Texa Poland Sp. z o.o.
czas trwania: 8 hours


Poproś o więcej informacji  


Zaplanowane terminy
Miejsce:
Data:
Czas trwania:
  Texa Poland Sp. z o.o. - ul. Brzezińska 52a, Mysłowice,
25/09/2024 - 850,00 zł /os.
8 hours
  Texa Poland Sp. z o.o. - ul. Brzezińska 52a, Mysłowice,
04/12/2024 - 850,00 zł /os.
8 hours

Ważna Informacja dla Naszych Klientów

Szanowni Klienci,

Uprzejmie informujemy, że z dniem 20 maja 2024 roku nastąpiła zmiana lokalizacji Magazynu oraz Serwisu TEXA Poland. Nowy adres, pod którym jesteśmy dostępni dla Państwa, to:

ul. Laryska 21, 41-404 Mysłowice

Prosimy o zwrócenie uwagi na tę zmianę przy planowaniu przyszłych wizyt lub wysyłaniu do nas przesyłek.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu 32 364 18 88

Z poważaniem, Zespół TEXA Poland