Texa App

Aplikacja KARTY PODZESPOŁÓW DIAGNOSTYCZNYCH

Aplikacja ta umożliwia przeglądanie dużej liczby kart, które dostarczają szczegółowych informacji technicznych ułatwiających zrozumienie najtrudniejszych do zinterpretowania podzespołów. Upraszcza proces diagnostyki i funkcjonalną kontrolę układów i podzespołów obecnych w pojazdach.

 

Wykorzystujemy swoje 30-letnie doświadczenie w diagnostyce oraz obecność na rynku, by móc zaoferować naszym klientom najlepsze rozwiązania. Dzięki temu analiza kart podzespołów diagnostycznych przy pomocy oprogramowania TEXA to coś, z czego będzie zadowolony każdy fachowiec obsługujący aplikację. 

 

Dbamy o to, by aplikacja KARTY PODZESPOŁÓW DIAGNOSTYCZNYCH była w pełni dostosowana do potrzeb współczesnych warsztatów. Wyróżniamy się na tle konkurencji przejrzystym i nowoczesnym interfejsem. Dzięki temu korzystanie z niego jest niezwykle intuicyjne i proste. Poradzi sobie z tym każdy diagnostka niezależnie od stopnia zaawansowania w zawodzie.

 

Przykładamy również uwagę do odpowiedniej optymalizacji naszych programów. Karty podzespołów diagnostycznych TEXA działają niezwykle szybko i sprawnie. Korzystanie z nich w trakcie przeprowadzania kontroli nie sprawia żadnych problemów. 

 

Zachęcamy do sprawdzenia pozostałych możliwości jakie zapewnia aplikacja KARTY PODZESPOŁÓW DIAGNOSTYCZNYCH. Inwestycja w nasze rozwiązania to najlepszy sposób, by wynieść usługi Państwa warsztatu na nowy, wyższy poziom. 

Karty podzespołów diagnostycznych – jak korzystać?

Oferowana przez nas aplikacja stawia na prostotę obsługi. Specjaliści, którzy będą z niej korzystać, mogą wyświetlić wszystkie niezbędne im informacje w jednym miejscu. Dzięki temu proces kontroli i usuwania usterek stanie się prostszy niż kiedykolwiek wcześniej.

Co zawierają karty podzespołów diagnostycznych? Między innymi szczegółowy opis wszystkich cech danego podzespołu, w tym skrócony opis jego działania czy elementy składające się na jego budowę, a także graficzne schematy. Dzięki temu diagnosta czy mechanik może odświeżyć sobie wiedzę w trakcie wykonywania procedury i upewnić się, że robi wszystko zgodnie z zaleceniami.

Przeglądanie kart podzespołów diagnostycznych daje też niezbędną wiedzę na temat procedur, które należy wykonać podczas kontroli. Podają one między innymi nominalne wartości dla danego komponentu, a także warunki przeprowadzenia prawidłowego testu. 

 

Aplikacja KARTY PODZESPOŁÓW DIAGNOSTYCZNYCH instruuje także korzystających z niej fachowców jakich narzędzi powinni użyć do skontrolowania danego podzespołu i uwzględnia też wszystkie dodatkowe informacje zwiększające bezpieczeństwo całego procesu. 

Karty podzespołów diagnostycznych TEXA – oprogramowanie

Nasza nowoczesna aplikacja umożliwiająca przeglądanie kart podzespołów diagnostycznych działa – podobnie jak reszta programów TEXA – na oprogramowaniu IDC5. To software dopasowany do wymagających potrzeb współczesnej motoryzacji. Dzięki rozbudowanej i personalizowanej funkcjonalności można dostosować jego możliwości do potrzeb danego warsztatu oraz jego klientów. 

 

Karty podzespołów diagnostycznych TEXA to funkcjonalność dodatkowa, którą można ściągnąć za pośrednictwem wirtualnego sklepu TEXA APP. Aplikacja jest w pełni kompatybilna z naszymi przenośnymi jednostkami wizualizującymi takimi jak AXONE NEMO 2 czy AXONE 5. Dzięki temu można korzystać z niej swobodnie na każdym etapie kontroli w najwygodniejszy dla danego fachowcy sposób. 

Aplikacje ze sklepu wirtualnego TEXA APP mogą działać również na komputerach PC służących za stacje diagnostyczne. Dzięki temu przeglądanie kart podzespołów diagnostycznych jest możliwe również i bez inwestowania w dodatkowe narzędzia TEXA. 

Jeżeli szukają Państwo wysokiej funkcjonalności i łatwości obsługi połączonych z uniwersalnością, to karty podzespołów diagnostycznych TEXA są zdecydowanie najlepszym wyborem dostępnym na rynku. Z ich pomocą praca w warsztacie stanie się znacznie bardziej komfortowa, co przełoży się również na jakość wyświadczanych usług i zadowolenie klientów. 

Przeglądanie kart podzespołów diagnostycznych – dodatkowe informacje

Nasze produkty są stale rozwijane, dlatego nie muszą Państwo obawiać się, że po ich wykupieniu po krótkim czasie przestaną być przydatne. Zawarte w aplikacji karty podzespołów diagnostycznych są stale aktualizowane, dzięki czemu możemy zagwarantować, że zawarte tam informacje będą przydatne w procesie kontroli pojazdu. Wszystkie zawarte tam dane pochodzą bezpośrednio od producentów i można na nich polegać w pełni. 

Oferujemy nie tylko samo oprogramowanie, ale także szkolenia, które pomogą Państwa fachowcom wdrożyć się w obsługę systemów TEXA. Dzięki temu analiza kart podzespołów diagnostycznych nie będzie stanowić dla nich absolutnie żadnego problemu. Treningi z obsługi naszych programów są przeprowadzane zarówno stacjonarnie, jak i online. Jeżeli chcą wiedzieć Państwo więcej, to gorąco zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi szczegółami dostępnymi w dziale “Szkolenia”. 

Oferujemy także dostęp do broszur z informacjami na temat działania poszczególnych narzędzi oraz aplikacji. Z ich pomocą bez problemu przystosują Państwo swój warsztat do radzenia sobie nawet z najbardziej skomplikowanymi problemami diagnostycznymi we wszystkich rodzajach pojazdów. 

Analiza kart podzespołów diagnostycznych – wsparcie techniczne

W przypadku jakichkolwiek problemów i nieprawidłowości związanych z użytkowaniem naszego oprogramowania zapraszamy niezwłocznie do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Dysponujemy profesjonalnym działem wsparcia Call Center, które zapewnia pomoc informatyczną związaną z poprawnością działania aplikacji KARTY PODZESPOŁÓW DIAGNOSTYCZNYCH

Z pomocą naszych specjalistów szybko uda wyjaśnić się wszystkie ewentualne nieprawidłowości. Zatrudniamy doświadczonych ekspertów z ogromną wiedzą techniczną, którzy poświęcą Państwu dokładnie tyle czasu, ile będzie potrzeba. Szczegóły odnośnie danych kontaktowych można znaleźć w odpowiedniej zakładce na naszej stronie głównej.

Oferujemy również zdalne wsparcie diagnostyczne, dzięki któremu nawet najtrudniejsze kwestie związane z kontrolą pojazdów będą mogły być rozwiązane sprawnie i bez marnotrawienia czasu. Dołożymy wszelkich starań, by przeprowadzona z naszą pomocą analiza kart podzespołów diagnostycznych wykryła wszystkie problemy i w odpowiedni sposób im zaradziła. 

To tylko niektóre z możliwości oferowanych przez TEXA. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi produktami oraz usługami naszej firmy!

GALERIA