Texa App

Aplikacja KODOWANIE AIRBAG VAG

Aplikacja Kodowanie poduszek powietrznych AIRBAG

Daje możliwość szybkiego wygenerowania kodu niezbędnego do zakodowania nowego sterownika Airbag grupy VAG. Dzięki niej zaoszczędzisz cenny czas w warsztacie. Wystarczy wpisać kod sterownika, aby otrzymać inny, 5-cyfrowy kod, niezbędny do jego poprawnej instalacji.

Zaoszczędzony czas to również ogromna zaleta dla klientów odwiedzających warsztat. Dzięki temu, że kodowanie poduszki powietrznej trwa z naszą aplikacją zdecydowanie krócej, zadowoleni interesanci będą mogli otrzymać w pełni sprawny pojazd zdecydowanie szybciej. Przełoży się to na więcej pozytywnych opinii dla jakości serwisu. 

Nasza aplikacja do kodowania poduszki powietrznej stawia przede wszystkim na wygodę i łatwość obsługi. Dzięki przejrzystemu interfejsowi prowadzi ono fachowca przez wszystkie kroki po kolei i nie zostawia żadnego miejsca na błędy. W ten sposób instalacja poduszki powietrznej przebiega bez żadnych zbędnych frustracji. 

Jeżeli zależy Państwu na kompleksowej aplikacji odpowiedniej do obsługi wszystkich popularnych marek i modeli pojazdów, nasze oprogramowanie ułatwiające kodowanie AIRBAG to zdecydowanie strzał w dziesiątkę. Wyróżnia się na tle konkurencji swoją jakością, funkcjonalnością i uniwersalnością, które idealnie wpisują się w potrzeby współczesnych warsztatów. Zachęcamy do zapoznania się z jej wszystkimi możliwościami. 

Kodowanie poduszki powietrznej ze sprzętem od TEXA

Dbamy o to, by nasze systemy odpowiadały na potrzeby nawet najbardziej wymagających diagnostów, mechaników oraz ich klientów. Z tego powodu opracowaliśmy rozwiązania, które stawiają na innowacyjność.

Nasz sprzęt diagnostyczny oferuje nową jakość pracy. Profesjonalne interfejsy, jednostki wizualizujące i nowoczesne oprogramowanie sprawiają, że korzystający z nich fachowiec nie przegapi żadnej usterki ani nieprawidłowości. Właśnie dlatego cieszą się one tak dobrymi opiniami profesjonalistów. 

Oprogramowanie do kodowania poduszki powietrznej może być używane w każdych warunkach. Można je zainstalować zarówno na komputerach typu PC używanych jako stacje diagnostyczne, jak i przenośnych narzędziach TEXA. W ten sposób może być ono używane w sposób najwygodniejszy dla danego specjalisty. 

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi możliwościami oferowanymi przez nasze interfejsy NAVIGATOR oraz jednostki wizualizacyjne AXONE. Z ich pomocą można przeprowadzić nie tylko szybkie i sprawne kodowanie poduszki powietrznej, ale także wiele innych czynności niezbędnych do prawidłowego zaprogramowania lub naprawienia pozostałych podzespołów elektronicznych występujących w pojeździe. 

Generowanie kodu sterownika poduszki powietrznej

Jak przeprowadzić cały proces przy pomocy naszej aplikacji? Oprogramowanie do kodowania poduszki powietrznej działa na naprawdę prostych zasadach, a obsługujący je specjalista musi wykonać tylko parę podstawowych czynności.

W pierwszej kolejności aplikacja do kodowania poduszki powietrznej wymaga podania numeru ECU (ang. Electronic Control Unit), czyli elektronicznego modułu sterującego. Jest to element w formie mikroprocesora, do którego napływają dane ze znajdujących się w pojeździe czujników. Nadzoruje on prawidłową pracę silnika i innych podzespołów, w tym również systemu Airbag. 

Po podaniu kodu właściwego dla ECU następuje generowanie kodu sterownika poduszki powietrznej. Ma on formę pięciocyfrowego ciągu znaków, którego zatwierdzenie umożliwia poprawne funkcjonowanie podzespołu. Po jego wprowadzeniu instalacja poduszki powietrznej w aucie zostanie zakończona sukcesem. 

Nie ma już więcej potrzeby podchodzić do tego zagadnienia mozolnie i nerwowo. Jak widać generowanie kodu sterownika poduszki powietrznej z aplikacją od TEXA może być naprawdę proste i szybkie. 

Oprogramowanie do kodowania poduszki powietrznej

Nasza aplikacja KODOWANIE AIRBAG VAG działa na oprogramowaniu IDC5 obecnym w urządzeniach oferowanych przez TEXA. Jest to kompleksowe i nowoczesne środowisko, które idealnie sprawdza się w wymagających warunkach współczesnego warsztatu samochodowego i nie tylko. 

Z racji na to, że aplikacja do kodowania poduszki powietrznej jest dodatkową funkcjonalnością, jest ona dostępna z poziomu sklepu wirtualnego TEXA APP. Daje to możliwość ściągnięcia jej i zainstalowania w dowolnym momencie dogodnym dla fachowca. Usługa TEXA APP oferuje dostęp również do innych rozbudowanych programów pomagających w diagnostyce i usuwaniu błędów występujących w podzespołach elektronicznych.

Oprogramowanie do kodowania poduszki powietrznej IDC5 jest stale wspierane, co wyraża się między innymi w regularnych aktualizacjach. Jeżeli zdecydują się Państwo na wyposażenie warsztatu w nasz software, to możemy zagwarantować stały i bezproblemowy dostęp do najnowszych wersji aplikacji, a co za tym idzie dostosowanie jej do wszystkich potrzeb nowoczesnej motoryzacji. 

Aplikacja do kodowania poduszki powietrznej – kiedy potrzebna?

Inwestycja w nasze oprogramowanie to doskonały pomysł dla każdego warsztatu diagnostycznego i na pewno szybko się zwróci. Poduszki powietrzne są obecnie standardem dla wszystkich samochodów osobowych, a także wielu pojazdów z innych środowisk. Z tego powodu liczba klientów potrzebujących usług obejmujących kodowanie AIRBAG stale wzrasta. 

Należy pamiętać o tym, że generowanie kodu sterownika poduszki powietrznej jest niezbędne przy każdej wymianie i instalacji airbagów. W innym przypadku pojawią się błędy i sterownik może nie działać poprawnie lub wcale, co wpłynie negatywnie na bezpieczeństwo użytkowania pojazdu. 

W przypadku dodatkowych pytań dotyczących tematu aplikacji do programowania podzespołów Airbag zachęcamy do kontaktu online lub konsultacji bezpośredniej z jedną z placówek naszej sieci sprzedaży.

Instalacja poduszki powietrznej – pełne wsparcie

Kodowanie poduszki powietrznej dzięki technologii oferowanej przez TEXA jest łatwe. Nie zostawiamy jednak naszych klientów samych sobie. W razie jakichkolwiek problemów dotyczących działania aplikacji udostępniamy usługi Call Center. Jesteśmy pewni, że z pomocą profesjonalnych doradców TEXA uda nam się znaleźć dla Państwa satysfakcjonujące rozwiązanie.

Zapewniamy również zdalne wsparcie diagnostyczne. Z pomocą naszych doświadczonych ekspertów instalacja poduszki powietrznej będzie naprawdę prosta. Więcej szczegółów na temat naszego działu wsparcia technicznego i pozostałych usług znajdą Państwo w dziale SZKOLENIA.

GALERIA