Texa App

Aplikacja KODOWANIE KLUCZY SAMOCHODOWYCH

Dzięki tej aplikacji szybko i sprawnie wykonasz kodowanie kluczyków pojazdów, pilotów, centralek czy immobilizera w przypadku ich usterki lub konieczności wymiany. Dbamy o to, by zaproponowane przez nas rozwiązanie spełniło wszystkie wymogi odpowiadające potrzebom nowoczesnych warsztatów.

Aplikacja do kodowania kluczyków pojazdów jest bardzo uniwersalna. Zapewnia sprawną i wyczerpującą pomoc w przypadku niemal każdego rodzaju pojazdu. Nie tylko najpopularniejszych marek i modeli aut osobowych, ale także samochodów dostawczych i tak zwanych supercars, czyli modeli sportowych o niezwykle imponujących osiągach. Korzystając z jej możliwości, łatwo przygotować warsztat na klienta każdego rodzaju.

Kodowanie kluczy samochodowych z pomocą aplikacji od TEXA umożliwia fachowcom znacznie prostsze wykonanie wszystkich zadań związanych z tą czynnością. Dzięki temu oszczędzą oni swój cenny czas, który będą mogli przeznaczyć na inne obowiązki, a klienci uzyskają pomoc bez długiego okresu oczekiwania. 

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi możliwościami, jakie prezentuje sobą aplikacja KODOWANIE KLUCZY SAMOCHODOWYCH. To kompleksowe rozwiązanie, które wyróżnia się rozbudowaną funkcjonalnością na tle konkurencyjnych programów tego typu. 

Aplikacja do kodowania kluczyków pojazdów – dodatkowe funkcje

Podstawowe kodowanie kluczy pojazdów tylko część zadań, jakie można wykonać z pomocą naszej aplikacji. Po wybraniu odpowiedniej marki i modelu danego samochodu możliwe jest uzyskanie pomocy w znacznie większej liczbie procedur. Program poprowadzi specjalistę krok po kroku przez każdy etap poszczególnej pracy.  

Nasza aplikacja umożliwia między innymi również kodowanie pilotów samochodowych. Dzięki intuicyjnej obsłudze mechanik zajmujący się naprawą lub wymianą danego elementu, bardzo  szybko przejdzie przez wszystkie procedury pozwalające na ponowne poprawne korzystanie z centralki. 

To samo dotyczy także pozostałej elektroniki i systemów znajdujących się w kluczu. Nasze oprogramowanie to również najprostszy sposób na poprawne kodowanie immobilizera. Wszystko to sprawia, że zapewnia ono kompleksową obsługę dla wszystkich procedur związanych z naprawą kluczyków samochodowych. 

Jeżeli zależy Państwu na uniwersalnym rozwiązaniu, które w wyczerpujący sposób podchodzi do problemów z elektroniką znajdującą się w kluczykach, to nasza aplikacja jest zdecydowanie najlepszym wyborem na jaki można postawić. 

Oprogramowanie do kodowania kluczyków pojazdów IDC5

Nasze programy są w pełni kompatybilne ze sprzętem TEXA. Można korzystać z nich między innymi na urządzeniach takich jak AXONE NEMO 2 czy AXONE 5 dostępnych w naszej ofercie. To w pełni nowoczesne narzędzia, które znacząco usprawniają prace współczesnych warsztatów i w najlepszy sposób odpowiadają na potrzeby ich klientów.

Oprogramowanie do kodowania kluczyków pojazdów charakteryzuje się wielofunkcyjnością i modułowymi rozwiązaniami. Bez problemu można dopasować jego możliwości do konkretnych problemów i przypadków. Z jego pomocą wykonanie tego rodzaju czynności staje się po prostu rutynowe. 

Aplikacja do kodowania kluczyków pojazdów od TEXA jest dostępna z poziomu naszego sklepu wirtualnego TEXA APP. Można ją ściągnąć w dowolnej chwili. Pomimo tego, że stanowi ona dodatkową funkcjonalność, jest stale aktualizowana i odpowiednio wspierana. Dzięki temu polegający na niej fachowcy mogą być pewni świetnych rezultatów swojej pracy.

Oferowane przez nas oprogramowanie do kodowania kluczyków pojazdów najlepiej sprawdza się w połączeniu z dedykowanym sprzętem TEXA. Zapewnia kompletny system diagnostyczny, pozwalający na wykonanie tego rodzaju usługi w niemal każdym rodzaju auta. Wszystko w sposób szybki, bezpieczny i bardzo wygodny dla fachowca zajmującego się zadaniem. 

Kodowanie kluczy pojazdów – co warto wiedzieć?

Pomimo niepozornego wyglądu, klucze samochodowe są bardzo istotnym elementem każdego nowoczesnego auta. Uszkodzony lub źle działający klucz nie pozwoli na odpalenie silnika, a więc skutecznie uniemożliwi korzystanie z auta. 

Kodowanie kluczy pojazdów jest zatem usługą, w której powinien dobrze odnaleźć się każdy profesjonalny warsztat. Zwłaszcza w dobie rozwijającej się elektroniki, która jest wszechobecna w nowoczesnych samochodach i różna w zależności od marki oraz modelu.

Co istotne awaria pilota do zamka centralnego i samego klucza służącego do odpalania auta mogą być zupełnie odrębnymi kwestiami. Nasza aplikacja do kodowania kluczyków pojazdów rozróżnia te zagadnienia i oferuje rozwiązania, które pozwalają na kompleksowe zajęcie się każdym z nich.  

To samo dotyczy immobilizera. Jest to niewielki element, który przesyła dane pomiędzy samym kluczem a elektroniką samochodu. Gdy jest on niesprawny, silnik pozostaje zablokowany i nie da się go uruchomić. Z tego powodu kodowanie immobilizera również jest na równi wspierane przez nasze rozwiązania.

 

Powyższe sprawia, że nasze oprogramowanie do kodowania kluczyków pojazdów jest jedyną aplikacją potrzebną do niwelowania wszystkich możliwych usterek i innych problemów, które mogą wystąpić przy tym elemencie wyposażenia.  

Kodowanie kluczyków pojazdów – pełne wsparcie

Nasza aplikacja KODOWANIE KLUCZY SAMOCHODOWYCH to nie jedyne rozszerzenie funkcjonalności oprogramowania IDC5, jakie można pobrać w wirtualnym sklepie TEXA APP. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i sprawdzenia pozostałych programów. Z ich pomocą kodowanie kluczyków pojazdów i inne czynności związane z naprawianiem usterek i błędów elektronicznych będą bardzo proste i w pełni dopasowane do potrzeb danego warsztatu.

W przypadku jakichkolwiek problemów związanych z działaniem lub obsługą aplikacji pozwalającej na kodowanie pilotów pojazdów zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Call Center jest bardzo profesjonalne i łatwo się do niego dodzwonić. Oferujemy także pomoc w postaci zdalnego wsparcia diagnostycznego.

W nasze produkty przelewamy wiedzę i doświadczenie zdobyte w trakcie 30-letniej obecności na rynku produktów diagnostycznych. Właśnie dlatego jesteśmy przekonani, że nasza aplikacja odpowiadająca za kodowanie pilotów samochodowych, a także kluczy i immobilizerów przypadnie Państwu do gustu. Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów i konsultacji zakupowych w jednym z fizycznych punktów z naszej sieci sprzedaży lub online!

GALERIA