KOMUNIKATY PRASOWE

TEXA PRZEDSTAWIA AXONE NEMO 2 URZĄDZENIE PRZEKRACZAJĄCE GRANICE DIAGNOSTYKI WIELOMARKOWEJ

Ewolucja słynnego tabletu, będącego bestsellerem firmy Texa, proponuje jeszcze większą wydajność i potwierdza pozycję lidera w swojej kategorii. Wyróżniające go cechy to: duża prędkość obliczeniowa, szybkość komunikacji ze sterownikami i wielomarkowe oprogramowanie.
 
AXONE NEMO 2 dopiero wchodzi na rynek, a już jest o nim głośno. Zupełnie nowa wersja słynnego urządzenia wyświetlającego do diagnostyki pojazdów firmy TEXA jest gotowa ponownie wejść na rynek, dzięki swoim wyjątkowym funkcjom technicznym. Szybszy i bardziej wszechstronny AXONE NEMO 2 zapewnia kompletne i precyzyjne naprawy pojazdów. Dostępny dla środowisk CAR, TRUCK, OFF-HIGHWAY, BIKE i MARINE. Gotowy, aby potwierdzić, że jest autentycznym punktem odniesienia w świecie urządzeń diagnostycznych.
 
AXONE NEMO 2 jest wyposażony w 12-calowy pojemnościowy ekran rozdzielczości 2160×1440, chroniony szkłem Gorilla Glass, co zapewnia doskonałą widoczność, nawet przy pełnej ekspozycji na słońce. System operacyjny Windows 10 Enterprise jest obsługiwany przez procesor Intel® Pentium Quad Core N5000 z 8 GB pamięcią RAM LPDDR4 i pamięcią masową SSD 250 GB PCle.
Łączność zapewnia zaawansowany dwukanałowy system Wi-Fi i moduł Bluetooth® 4.2. Kolejną cechą charakterystyczną jest obecność dwóch aparatów, bardzo przydatnych w tworzeniu szczegółowych raportów dla klientów lub przesyłania zdjęć technicznych do zespołu pomocy technicznej.
 
Dzięki wydajnemu sprzętowi i dedykowanemu oprogramowaniu IDC5, AXONE NEMO 2 jest bardzo szybki, co dodatkowo poprawia już doskonałą wydajność, która charakteryzowała poprzednią generację urządzeń TEXA. Biorąc pod uwagę rosnącą obecność elektroniki w pojazdach, jego duża prędkość obliczeniowa stanowi niewątpliwą pomoc dla mechanika wykonującego naprawę.
 
TEXA połączyła wyżej wymienione parametry techniczne ze stylem i dbałością o estetykę oraz zwróciła uwagę na użyte materiały, co spotkało się ze sporym rozgłosem na rynku motoryzacyjnym. Obudowa zewnętrzna AXONE NEMO 2 wykonana jest z magnezu, szlachetnego materiału, który zapewnia większą wytrzymałość lekkość, gwarantując jednocześnie optymalny poziom odprowadzania ciepła. Urządzenie to spełnia także rygorystyczne wymagania wojskowego standardu normy MIL-STD 810G (test upuszczenia tranzytowego), który potwierdza, że przyrząd jest odporny na wstrząsy i upadki.
 
 

ARCHIWUM:

UDOSTĘPNIJ: