KOMUNIKATY PRASOWE

MOTO MORINI WYBRAŁO TEXA NA SWÓJ OFICJALNY TESTER DIAGNOSTYCZNY

TEXA podpisała ważną umowę z Moto Morini, na mocy której sieć dealerów i autoryzowane warsztaty tej marki motocyklowej będą wykorzystywać tester TEXA jako swoje oficjalne narzędzie diagnostyczne. Mowa tu o interfejsie pojazdu Navigator TXB Evolution wraz z wersją oprogramowania IDC5 BIKE z dedykowaną flotą pojazdów, do identyfikacji i naprawy usterek, a także do wykonywania standardowych procedur konserwacji i kontroli elektroniki pokładowej. Wśród wielu dostępnych modeli znajduje się również nowy “adventure” X-Cape 650.

Umowa z Moto Morini uzupełnia listę producentów z którymi współpracujemy: AJP, Benelli Q.J., Betamotor, Bimota, Brough Superior, Ducati, Fantic Motor, F.B. Mondial, MGK Hellenic Motor, MV Agusta, SWM, SYM Italia, Padana Sviluppo i potwierdza nasz prymat i duże doświadczenie w sektorze diagnostyki dedykowanej. Warto podkreślić, że TEXA była pierwszą firmą, która w 2001 roku zaangażowała się w diagnostykę jednośladów, przewidując rosnące znaczenie jednostek sterujących również w tej dziedzinie.


Od tego czasu wprowadziła na rynek ponad 20 000 narzędzi diagnostycznych, przeznaczonych dla producentów i rynku niezależnego.

Mario Giacomella, Product Manager Bike i Marine w TEXA:


„Dołączenie do listy prestiżowych marek, które od lat potwierdzają nam swoje zaufanie, ważnej i renomowanej marki o bogatej historii, jaką jest Moto Morini, ma dla nas duże znaczenie. Dziedzina diagnostyki motocykli, która ponad dwadzieścia lat temu poznała nas jako prawdziwych pionierów, szybko ewoluuje z punktu widzenia elektroniki i jestem pewien, dostarczy nam jeszcze wiele satysfakcji”.


Alberto Monni, Vice Dyrektor Generalny Moto Morini:
„Potwierdzenie, że TEXA jest jednym z naszych partnerów w działaniach diagnostycznych, to znacznie więcej niż umowa, to obietnica profesjonalizmu, talentu i głębokiej wiedzy technicznej, którą, przy wsparciu samej TEXA, oferujemy naszym klientom”.


Krótki profil TEXA
Założona w 1992 roku, TEXA jest dziś liderem w projektowaniu, produkcji i wdrażaniu narzędzi diagnostycznych, urządzeń do zdalnej diagnostyki, stacji klimatyzacji oraz analizatorów spalin, dedykowanych do samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli, maszyn rolniczych i silników sprzętu motorowodnego. Ostatnim jej osiągnięciem jest produkcja wyrafinowanych silników elektrycznych. Obecna jest na całym świecie dzięki szerokiej sieci dystrybucji. Posiada swoje filie w Brazylii, Francji, Niemczech, Japonii, Wielkiej Brytanii, Polsce, Rosji, Hiszpanii i Stanach Zjednoczonych. Obecnie zatrudnia ponad 850 pracowników, w tym ponad 200 inżynierów i specjalistów zajmujących się badaniami i rozwojem.

Krótki profil Moto Morini
Moto Morini, dzięki sile ponad osiemdziesięciu lat wielkich sukcesów i pionierskiego ducha, dziś reprezentuje symbol włoskiej doskonałości i prestiżu w świecie motocykli. Obecnie firma jest częścią Zhongneng Vehicle Group, której celem jest poszerzenie gamy Morini i zwiększenie jej obecności na rynku, utrzymując przy życiu typowo włoską inspirację i gwarancję doskonałości w całej Europie.

Galeria

ARCHIWUM:

UDOSTĘPNIJ:

Ważna Informacja dla Naszych Klientów

Szanowni Klienci,

Uprzejmie informujemy, że z dniem 20 maja 2024 roku nastąpiła zmiana lokalizacji Magazynu oraz Serwisu TEXA Poland. Nowy adres, pod którym jesteśmy dostępni dla Państwa, to:

ul. Laryska 21, 41-404 Mysłowice

Prosimy o zwrócenie uwagi na tę zmianę przy planowaniu przyszłych wizyt lub wysyłaniu do nas przesyłek.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu 32 364 18 88

Z poważaniem, Zespół TEXA Poland