Texa App

Aplikacja POJAZDY ELEKTRYCZNE

Aplikacja do diagnostyki pojazdów eleketrycznych

Aplikacja POJAZDY ELEKTRYCZNE daje szybki dostęp do grupy funkcji i aktywacji
umożliwiających analizę problemów i wykonanie napraw silników elektrycznych oraz układu
ładowania pojazdu.

W TEXA dbamy o to, by wszystkie nasze rozwiązania były dopracowane pod każdym względem. Nasza aplikacja do diagnostyki samochodów elektrycznych ma bardzo rozbudowaną bazę danych. Znajdziesz w niej listę wszystkich najpopularniejszych marek i modeli pojazdów tego typu. 

Każdy typ ma szczegółowo rozpisane i zaprezentowane w bardzo przystępny i przejrzysty sposób informacje techniczne, które przydadzą się diagnostom. Z ich pomocą przeprowadzenie odpowiednich procedur nie powinno zająć wiele czasu. To właśnie z tego powodu nasza aplikacja do diagnostyki pojazdów elektrycznych cieszy się tak ogromnym powodzeniem wśród wielu profesjonalnych warsztatów i stacji kontroli. 

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi funkcjami jakie oferuje oprogramowanie do pojazdów elektrycznych od TEXA. W połączeniu z interfejsem i jednostką wyświetlającą od naszej firmy jest ono w pełni wystarczającym systemem do obsługi wszystkich popularnych typów samochodów z silnikiem EV. 

Oprogramowanie do pojazdów elektrycznych IDC5

Aplikacja POJAZDY ELEKTRYCZNE dostępna w naszym sklepie działa na bazie oprogramowania IDC5 od TEXA. To nowoczesne podejście do diagnostyki, które zapewnia kompleksowość, bezpieczeństwo oraz niespotykaną wcześniej intuicyjność i łatwość obsługi.

Nasze oprogramowanie do pojazdów elektrycznych umożliwia wykorzystanie wielu funkcji diagnostycznych, które wykraczają poza standardowe możliwości oferowane przez produkty konkurencji. 

Diagnostyka samochodów elektrycznych przy pomocy oprogramowania IDC5 i aplikacji POJAZDY ELEKTRYCZNE pozwala na bardzo sprawną pracę. Zoptymalizowane środowisko działa niezwykle wydajnie, dzięki czemu obsługa nawet najbardziej skomplikowanych usterek wymagających uruchomienia wielu procesów jest łatwa i przyjemna.

A to tylko niektóre z powodów, dla których aplikacja do diagnostyki pojazdów elektrycznych przypadnie do gustu fachowcom, którzy będą na niej pracować. Zachęcamy Państwa do sprawdzenia, dlaczego warto zainwestować w nasze oprogramowanie.

Diagnostyka pojazdów elektrycznych to przyszłość

Samochody i inne pojazdy elektryczne, a także te z silnikami hybrydowymi, stają się coraz popularniejsze na polskich drogach. Ich ceny z roku na rok stają się przystępniejsze, co wraz ze wzrastającą świadomością ekologiczną społeczeństwa przekłada się na rosnące statystyki sprzedażowe. 

Nowe samochody elektryczne i hybrydowe są objęte gwarancją producenta, ale obejmujące je trendy trwają już od wielu lat, więc wiele tego typu pojazdów już w tej chwili przestaje być pod opieką bezpłatnych autoryzowanych warsztatów. Poza tym używane auta z silnikami alternatywnymi także notują wzrost liczby użytkowników.

Oznacza to, że klienci posiadający tego typu auta stają się też bez wątpienia częstszymi gośćmi warsztatów diagnostycznych. Nie wszystkie stacje są jednak przygotowane na problemy, które sprawiają “elektryki”. Niezbędną pomocą, w którą trzeba się wyposażyć, jest odpowiednie oprogramowanie do samochodów elektrycznych

Diagnostyka samochodów elektrycznych – dlaczego warto?

Diagnostyka pojazdów elektrycznych nie należy do najłatwiejszych zadań i nie można podjąć się jej bez odpowiedniego przygotowania. Wymaga nie tylko odpowiedniej wiedzy technicznej, ale także profesjonalnego sprzętu oraz aplikacji, które pomogą fachowcom podczas kontroli. Czy inwestycja w takie narzędzia jest opłacalna?

Odpowiedź jest jak najbardziej twierdząca. Składają się na nią nie tylko rosnące liczby użytkowników tego typu samochodów, ale także zmiany w prawodawstwie europejskim, które otwarcie promują rozwiązania opierające się na tak zwanych silnikach alternatywnych. 

Z tego powodu oprogramowanie do pojazdów elektrycznych i wszystkie niezbędne do niego urządzenia to coś, co prędzej czy później powinno znaleźć się w każdym warsztacie. Produkty TEXA odpowiadają na te potrzeby i zapewniają kompletny system niezbędnych narzędzi, które zachwycają zarówno możliwościami technicznymi, jak i prostotą, przejrzystością oraz bezpieczeństwem obsługi. 

Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich produktów naszej firmy, z których pomocą można wprowadzić swój warsztat na nowy poziom świadczenia usług. Diagnostyka samochodów elektrycznych z urządzeniami i oprogramowaniem od TEXA może być bardzo prosta!

Sprzęt i oprogramowanie do pojazdów elektrycznych – bezpieczeństwo

W przeciwieństwie do standardowych samochodów z silnikami spalinowymi, pojazdy hybrydowe i elektryczne mają zupełnie inną specyfikację. Jedną z głównych różnic jest znacznie większe napięcie występujące w ich instalacjach elektrycznych. Z tego powodu bez odpowiedniego sprzętu diagnostyka pojazdów elektrycznych jest zwyczajnie niebezpieczna. 

Odpowiednia wiedza techniczna oraz przeszkolenie to oczywiście podstawa przy kontrolach i naprawach tego typu aut, jednakże to nie wszystko. Właściwie dobrana aplikacja do diagnostyki samochodów elektrycznych, która zawiera wszystkie niezbędne informacje techniczne, jest tutaj koniecznością. Bez zatwierdzonych przez producenta pojazdu schematów, instrukcji napraw i pozostałych danych, podejmowanie się diagnostyki jest niedopuszczalne. 

Oprogramowanie do pojazdów elektrycznych od TEXA znakomicie sprawdza się jako taka baza danych. W sposób kompleksowy i przede wszystkim bezpieczny przeprowadza mechanika przez wszystkie błędy oraz sposoby ich usuwania. To aplikacja, która zdecydowanie wyróżnia się wśród rynkowej konkurencji swoim rozmachem i prostotą obsługi. 

Diagnostyka samochodów elektrycznych ze sprzętem TEXA

W ramach wsparcia dla naszego software oferujemy profesjonalne narzędzia, które umożliwią diagnostom wykorzystanie w pełni wszystkich jego możliwości. Oprogramowanie do samochodów elektrycznych IDC5 współpracuje między innymi z naszymi nowoczesnymi i wytrzymałymi jednostkami wizualizującymi AXONE NEMO 2 i AXONE 5. 

Warsztaty, które wolą stawiać na tradycyjne rozwiązania i wykorzystują komputery PC jako stanowiska diagnostyczne, również mogą skorzystać z naszych usług. Aplikacja do diagnostyki samochodów elektrycznych od TEXA może być zainstalowana również na takich urządzeniach. 

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie kompatybilności naszych rozwiązań z poszczególnymi narzędziami, zachęcamy do kontaktu. Wyjaśnimy wyczerpująco wszystkie wątpliwości i upewnimy się, że nasza aplikacja do diagnostyki pojazdów elektrycznych spełni wszystkie pokładane w niej oczekiwania. 

Aplikacja do diagnostyki samochodów elektrycznych – pomoc techniczna

Wysokiej jakości sprzęt to nie wszystko, co ma do zaoferowania nasza firma. Wszystkie nasze produkty, w tym również aplikacja do diagnostyki samochodów elektrycznych są w pełni wspierane. 

W przypadku jakichkolwiek problemów związanych z obsługą oprogramowania zachęcamy do kontaktu z naszym serwisem testerów dostępnym 24 godziny na dobę. Upewnimy się, że aplikacja do diagnostyki pojazdów elektrycznych działa w pełni sprawnie i umożliwia wykorzystanie wszystkich jej możliwości. 

Diagnostyka pojazdów elektrycznych dla naszych fachowców jest codziennością. Dlatego oferujemy również zdalne wsparcie diagnostyczne, dzięki któremu fachowcy zatrudnieni w Państwa warsztacie będą mogli uzyskać pomoc w przypadku najbardziej skomplikowanych usterek. 

Oprogramowanie do samochodów elektrycznych – TEXA APP

Diagnostyka pojazdów elektrycznych stawia przed warsztatami wiele wyzwań, dlatego ciągle pracujemy bardzo intensywnie nad tym, by zapewnić jak najlepsze rozwiązania dedykowane do tego typu usług.

Jeżeli nasza aplikacja POJAZDY ELEKTRYCZNE przypadła Państwu do gustu, zachęcamy również do sprawdzenia innych opcjonalnych programów dostępnych w naszym sklepie wirtualnym TEXA APP. 

Oferujemy bardzo duży wybór różnego rodzaju aplikacji, które mogą w znaczący sposób wpłynąć na uzyskanie większej wydajności pracy w warsztacie i zapewniania diagnostom najlepszej jakości narzędzi do wykonywania ich obowiązków.

Nasze oprogramowanie do samochodów elektrycznych i nie tylko to gwarancja najwyższej satysfakcji zarówno dla pracowników warsztatu, jak i klientów, którzy szybciej otrzymają swój w pełni sprawny pojazd.

Galeria

Ważna Informacja dla Naszych Klientów

Szanowni Klienci,

Uprzejmie informujemy, że z dniem 20 maja 2024 roku nastąpiła zmiana lokalizacji Magazynu oraz Serwisu TEXA Poland. Nowy adres, pod którym jesteśmy dostępni dla Państwa, to:

ul. Laryska 21, 41-404 Mysłowice

Prosimy o zwrócenie uwagi na tę zmianę przy planowaniu przyszłych wizyt lub wysyłaniu do nas przesyłek.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu 32 364 18 88

Z poważaniem, Zespół TEXA Poland